يه سوال در مورد لايسنس وي بولتين!

سلام. ميخواستم بدونم كه ورژني هست كه لايسنس نياز نداشته باشه يعني ورژن هاي پايين!؟

يا اينكه همشون نياز دارند. آخه من تازه كارم. مرسي. :oops:

IranPardakht

Well-Known Member
همشون نیاز دارند...

اگر هم کسی اومد گفت نسخه 3.0.5 به پایین نمیخواد بدون که نسخه های پایین مشکل امنیتی دارند و ریسک ناامن بودنش با شماست که براتون اهمیت داره یا نه.

ضمن اینکه نسخه های قدیمی کارایی لازم رو نسبت به نسخه های جدید مسلما ندارند.

RainDigital

Member
چطوری میشه خرید

این جور سایتا که میگن ما لایسنس میخریم و میگن ما کار اعتباری میگیریم قابل اعتمادند؟

AMIR-ASHERI

Member
چطوری میشه خرید

این جور سایتا که میگن ما لایسنس میخریم و میگن ما کار اعتباری میگیریم قابل اعتمادند؟
برای خرید لایسنس می تونی از شرکتی که ازش هاست خریدی بخوای تابرات بخرن(اگه اعتماد داری)
سایت vbfarsi.com هم می خره!

J4vad

Member
بله ! VBFarsi تاييد شده هست ! اما اگر بودجه كافي نداريد ! و مي خواهيد بدون لايسانس استفاده كنيد از نسخه نول شده مي توانيد از هاست هاي Warez ساپورت استفاده كنيد

يا حق .:)

بله ! VBFarsi تاييد شده هست ! اما اگر بودجه كافي نداريد ! و مي خواهيد بدون لايسانس استفاده كنيد از نسخه نول شده مي توانيد از هاست هاي Warez ساپورت استفاده كنيد

:eek: مگه ميشه. بابا ايول. حالا آدرس اين سايتي كه اين نسخه رو ميده چيه؟.:oops:

J4vad

Member
ما Warez را كاملا پشتيباني مي كنيم ! http://Www.AJahost.com ! وي بي فارسي رو هم به صورت رايگان بر روي هاست براتون نصب مي كنيم

يا حق .

ما Warez را كاملا پشتيباني مي كنيم ! http://Www.AJahost.com ! وي بي فارسي رو هم به صورت رايگان بر روي هاست براتون نصب مي كنيم

يا حق .

با عرض معذرت من فقط در مورد وي بولتين درخواست داشتم. هاست و اينا رو كه چيزي نخواستم. فقط ميخوام بدونم اگه سري نال شده وي بولتين رو بخوام گير بيارم چي كار بايد كنم. همين. :mad:

J4vad

Member
دوست گرامي ! بنده براي اين گفتم ! كه فكر كردم اطلاع داريد كه وي بي نول شده در هاست هاي معمولي بعد از مدتي كه فعاليت كنيد هاست شما بسته خواهد شد ! و اطلاعاتتان كه برايش زحمت كشيده ايد از بين مي رود ! در هر حال براي دريافت اين نسخه و ابزار هاي آن به صورت نول شده از

کد:
http://www.parsaspace.com/sparksun/

اين لينك استفاده كنيد

يا حق .

FCBarcelona.ir

New Member
دوستان می تونم بپرسم این "نول" یا "نال" یعنی چی؟ و اصلا اینکه این وی بی هایی که بعضی جاها برای دانلود می ذارن و مجانی هست چه مشکلی دارن؟

سري نال شده همون سري اي هست كه براي آزمايش بيرون داده ميشه با اين تفاوت كه شما حق استفاده از اون رو در هاست نداريد، چون وي بولتين اجازه ي استفاده رو به طور تجاري نداده. يعني اينكه بعد از مدتي هاست شما توسط وي بواتين بسته ميشه.( يه جور تنبيه ميشه گفت) براي اينكار شما بايد طبق گفته ي آقا جواد كيلر ( كه خيلي راهنمايي هاش كمكم كرده ) لايسنس ( حق اجازه ي استفاده از اين نرم افزار ) رو از شركت وي بولتين بگيريد كه شرايطش تو همون vbfarsi هم به طور مفصل نوشته شده.

البته اينو هم بگم كه سري نال شده در كل فرقي با سري خريداري شده نداره.

موفق باشيد./

FCBarcelona.ir

New Member
مرسی از توضیحتون. میشه بپرسم چطوری ویبولتین می تونه هاست رو ببنده؟ متوجه نمیشم چطوری می تونه کنترلش کنه.
و یه چیز دیگه اینکه وقتی لایسنس رو خریداری می کنی، چه تغییری ایجاد میشه که مشکلات عدم داشن لایسنس حل میشه؟ یعنی یه فایلی، کدی، چیزیه یا اینکه از طرف ویبولتین اون آدرس به عنوان مجاز ثبت میشه؟

آخرین ویرایش:

Pedi7Khat

Member
مرسی از توضیحتون. میشه بپرسم چطوری ویبولتین می تونه هاست رو ببنده؟ متوجه نمیشم چطوری می تونه کنترلش کنه.
و یه چیز دیگه اینکه وقتی لایسنس رو خریداری می کنی، چه تغییری ایجاد میشه که مشکلات عدم داشن لایسنس حل میشه؟ یعنی یه فایلی، کدی، چیزیه یا اینکه از طرف ویبولتین اون آدرس به عنوان مجاز ثبت میشه؟

شما زمانی که وی بولتین نال شده رو اینستال می کنید و لاگین می کنید داخل ادمینش یه پکیج با نام دامنه شما و اطلاعات هاستتون فرستاده میشه برای وی بولتین.اون ها هم چک می کنند که اسم سایت شما داخل اسم سایت های لایسنس دار هست یا نه.

شما وقتی از وی بولتین لایسنس می خری اسم سایتی که می خوای روش وی بولتین نصب کنی رو باید ثبت کنی.من زمانی که برای یکی از سایت هام خریدم دیگه لازم نشد انتقالش دادم به یه سایت دیگه و الان ازش استفاده می کنه.یعنی شما می تونید با تغییر اون سایت لایسنس رو به روی هر سایتی جا به جا کنید.

زمانی که جوملا بخرید اگر بخواید صفحه خبری داشته باشید از جوملا و ام کی پرتال هم می تونید استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

FCBarcelona.ir

New Member
آهان متوجه شدم. من اینو دیروز نصب کردم اما بعد چند ساعت پاکش کردم کلا. الان ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ :shock:

majid2x

Active Member
می تونی تا قبل از اینکه بازدیدهات به 2000 تا برسن اگه کسی راپورت نده حالشو ببری !

J4vad

Member
وقتي هاست Warez هست چرا ! اينقدر ترس و وحشت شما كه مي خواهيد از نال استفاده كنيد حداقل هاست Warez بگيريد كه با اين مسائل مشكل نداره ! در مورد پرتال هم AJA Nuke با VB به طور كامل Integration شده و مي تونيد به خوبي با هم استفاده كنيد بدون ساخت دو يوزر ! و با فعاليت يك يوزر در هر دو

J4vad

Member
هاست و ديتاسنتري كه از قوانين بين المللي پيروي نمي كند و با نصب برنامه هاي نول شده و كرك شده مشكلي ندارد !

يا حق .

جدیدترین ارسال ها

بالا