يه سوال بسيار آسون فقط بهم نخنديد

سلام

نگاه من مثلا يه لوگو دارم و روش نوشته مثلا آب ميخوام اين آب رو پاك كنم و بنويسم نان

بدون هيچگونه تغيير رنگ و يا اينكه اثري بر شكل بده

چيكار كنم؟

ممنون

ToFaN

Well-Known Member
اصلا منظورت شفاف نیست
متوجه نشدم هر چقدر بر مغزه نازنینم فشار اوردم
لطفا از یه راه دیگه بگین

f_mostafa_f

Active Member
ToFaN گفت:
اصلا منظورت شفاف نیست
متوجه نشدم هر چقدر بر مغزه نازنینم فشار اوردم
لطفا از یه راه دیگه بگین

قربون مغز نازنینت...

فکر کنم منظورش همون ادیت یه تصویر باشه دیگه...

Parham

Well-Known Member
عکس خودت را در اینجا پیوست کن ببینم می‌شه کاری کرد یا خیر !

اينم عكس

f1gpdy.gif

اينجا الانه نوشته p30need ولي قبلا p30soft بوده و بدون هيچ گونه تغييري فقط متن عوض شده

من اين كار رو ميخوام انجام بدم

Parham

Well-Known Member
2 تا عکس برات گذاشتم یکی‌ عکس خالی‌ که اگر خواستی‌ متن دیگه روی اون بنویسی‌ بشه نوشت ... یکی‌ هم با نوشته ...

1.gif

2.gif

آقا ممنون

اما من ميخوام بدونم چجوري وقتي روي يه عكس يه متن است اون متنو پاك كنم و يه متن ديگه بزارم؟

ممنون ميشم

Parham

Well-Known Member
بستگی‌ به عکس پیش زمینه نوشته داره که با توجه به اون باید از ابزار مناسب استفاده کنید الان من در این کار به فرض خیلی‌ ساده از سمت چپ کار شما یک مقدار بردشتم و کپی‌ کردم و به جای نوشته قرار دادم ! به همین راحتی‌ ... اما بعضی‌ از جاها می‌شه که به وسیله ابزار های دیگه ای مثل Clone Stamp Tool یا ... از بافت جاهای دیگه برداری با بذاری جای اون نوشته ... گاهی‌ موقع ها هم نمی‌شه کاری انجام داد ...

Parham

Well-Known Member
روش استفاده از Clone Stamp در این آموزش در همین سایت هستش در سایر مورد ها هم بسته به خودت باید استفاده کنی‌ ...در بعضی‌ از زمان ها با یک Copy/Paste انجام می‌شه بعضی‌ از موقع ها هم نیاز هستش که با براش و ابزار دیگه زمینه را خودت ایجاد کنی‌ و باقی‌ داستان ...

Ghamnevis

Well-Known Member
در اينجور تصاوير که پس زمينه يکدست و يکنواختي دارند براي اينکه کيفيت افت نکنه بهتره به اندازه يک پيکسل از محدوده مورد نظر را با ابزار انتخاب معين کنيد و بعد با استفاده از Free Transform اونا روي متن يا آبجکت مورد نظر بکشيد.

معمولا نتيجه خيلي بهتر از استفاده از Stamp ها هستش.

Parham

Well-Known Member
هم از Stamp در اینجا استفاده نکردم ... در کل گفتم که به چه صورت می‌تونه کار کنه در همون پست هم گفتم که در این کار چون زمینه را میشد از بافت اصلی‌ جدا کرد همین کار را کردم و جایگزین نوشته کردم ...

Ghamnevis

Well-Known Member
Parham گفت:
هم از Stamp در اینجا استفاده نکردم ... در کل گفتم که به چه صورت می‌تونه کار کنه در همون پست هم گفتم که در این کار چون زمینه را میشد از بافت اصلی‌ جدا کرد همین کار را کردم و جایگزین نوشته کردم ...
منظور من هم کلي بود پرهام جان نه فقط در مورد اين تاپيک.

کار شما هم خيلي خوب و يکدست شده بود :)

جدیدترین ارسال ها

بالا