يك موضوع جالب !

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
آقا امروز ما رفتيم تو يه سايتي Register بشيم..بعد همه فورمها رو پر كردم تا رسيد به كشور... هر چي گشتم ايران رو پيدا نكردم...بله ايرانو نداشتش :? بعد گفتم حالا ولش كن بيا يه جاي ديگرو بزن ما هم همينطوري الكي الكي زديم ايالات متحده .. خيلي جالب بود واسه اولين بارم بود به اين موضوع بر خوردم .. وقتي يه عالمه ديگه سوال رو جواب دادم و OK كردم گفت...
ههه عمرا.... تو ايراني هستي و از ايران اومدي داري ثبت نام ميكني پس چرا الكي انتخاب كردي كشورتو!!!!! ما به ايرانيها اجازه عضويت نميديم..!!!

آقا فكم افتاد :wink: خيلي جالب بود.. من هميشه فكر ميكردم اسم كشور رو فقط براي آمار خودشون ميگيرن و يه چيز الكي هستش اصلا نديده بودم بياد از روي IP چك كنه و اگر با كشور انتخاب مغايرت داشته باشه رات نده!!!!

خيلي جالبه نه؟؟

مجيد

m_a_sepid

Member
سلام مجيد جان
يكسري موژول هم براي nuke نوشته شده كه ميگه هر كاربر از كجا به اينترنيت وصل ميشه! مثلا همين ديروز يكي از كشور سوئد به سايت من اومده بود!

bagher

Member
مجيد جان نگو كه دلم خون است.
بعضي از اين سايتها و يا اين نرم افزار ها كشور افغانستان را جزو ليست خود مي گذارند ولي هر چي مي گردي اثري از ايران پيدا نمي شه نمي دونم اين ديگه چه حكايتي است كه واقعا آدم وارد اين سايتها كه ميشه بايد خودشو به يك كشور ديگه نسبت بده. :roll: :?: :!:

ariyahost

New Member
جواب

سلام
آقا مجيد من به اين چيزا خيلي بر خوردم مثلا واسه AOL تو ايران رو پيدا نميكني و ..... 8)

خوب بايدم اينطور باشه حكومتي كه سرانش يه مشت آدم بي لياقت باشه مثل آخوندا معلومه كه اكثر كشورا قبولش ندارن و اونو حتي اندازه افغانستان هم به حساب نميارن
انگار بحث سياسي شد كه اونم جاش اينجا نيست پس بي خيال

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اااااا آقا كوتاه بيا :lol:

:wink:

مجيد

Alireza_s

New Member
Majid گفت:
سلام
آقا امروز ما رفتيم تو يه سايتي Register بشيم..بعد همه فورمها رو پر كردم تا رسيد به كشور... هر چي گشتم ايران رو پيدا نكردم...بله ايرانو نداشتش :? بعد گفتم حالا ولش كن بيا يه جاي ديگرو بزن ما هم همينطوري الكي الكي زديم ايالات متحده .. خيلي جالب بود واسه اولين بارم بود به اين موضوع بر خوردم .. وقتي يه عالمه ديگه سوال رو جواب دادم و OK كردم گفت...
ههه عمرا.... تو ايراني هستي و از ايران اومدي داري ثبت نام ميكني پس چرا الكي انتخاب كردي كشورتو!!!!! ما به ايرانيها اجازه عضويت نميديم..!!!

آقا فكم افتاد :wink: خيلي جالب بود.. من هميشه فكر ميكردم اسم كشور رو فقط براي آمار خودشون ميگيرن و يه چيز الكي هستش اصلا نديده بودم بياد از روي IP چك كنه و اگر با كشور انتخاب مغايرت داشته باشه رات نده!!!!

خيلي جالبه نه؟؟

مجيد
آدرس سايت چيه؟
منم برم

عليرضا

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
راستش آدرس رو يادم نيست آخه جريان مال حدودا يكي دوماه پيشه

مجيد

Annex

Member
پاسخهاي شما خيلي آماتوري بود :wink:

من به اين موارد برخورد كردم و ايميل فرستادم كه چرا اسم كشوري كه من در آن زندگي مي كنم در ليست نيست. و اونها عذرخواهي كردند و 5 روز بعد " IRAN " به ليست آن سايت اضافه شد. البته اينكه فلان خدمات براي فلان كشور موجود نباشد بحث ديگري است. مثل خريداري اتومبيل Audi Z3 رنگ قرمز هنگامي كه شما در تهران هستيد!

SANDY

Member
سلام :
ايولا بابا اينجا هم سياست ... دمتون گرم

حالا مجيد جون اين سايتو بده تا ما هم فيض ببريم ؟؟؟

البته عمرن اگه بفهمن ؟
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
:wink:

( سندي )

جدیدترین ارسال ها

بالا