يك مادربرد خوب براي Amd ميخواستم حداكثر 90 هزار تومن باشه

[EHSAN]

Well-Known Member
ميدونم اينتل خيلي بهتره اما مجبورم AMD بخرم :sad:
الان هم مثل اينكه سي پي يو 4200 و 4400 خيلي كم شده :-?

راستي من درست متوجه نشدم منظورتون اينه كه AN52 S رو بخرم چون سيستم خنك كننده داره و بردش نارنجيه يا اينكه همون Abit Kn9 ultra بخرم؟ هر دوتاشون سيستم خنك كننده دارند. :cry:

اينم عكس AN52 S
0772815135.jpg

Dr_King

Member
آقا احسان راستی شما از کجا می خوایی بخری . ببین از ایران بخر که خیلی ارزون تر از بازار رضا می ده و نمایندگی ابیت یونی کام گارانتیش هم اونجا هست و همون طبقه اول سمت چپ هست بپرسی بهت می گن کجاست اون ارزون تر می ده حالا باز هم بگرد

و ماردبرد AN52 S قیمتش اگه تا 95 تومن بود بگیر اگر هم نبود که به احتمال زیاد قیمتش 110 تومن هست اما Abit Kn9 ultra که فکر نکنم باشه اگر بود بگیر اگر هم نبود سری s را بگیر ببین من می گم یه کاری کن بیا پولت را بکن 110 تا 120 تومن این مادربرد محشر را بخر

A4802449_6.jpg

A4802449_10.jpg

A4802449_14.jpg

[EHSAN]

Well-Known Member
آقا احسان راستی شما از کجا می خوایی بخری . ببین از ایران بخر که خیلی ارزون تر از بازار رضا می ده و نمایندگی ابیت یونی کام گارانتیش هم اونجا هست و همون طبقه اول سمت چپ هست بپرسی بهت می گن کجاست اون ارزون تر می ده حالا باز هم بگرد

و ماردبرد AN52 S قیمتش اگه تا 95 تومن بود بگیر اگر هم نبود که به احتمال زیاد قیمتش 110 تومن هست اما Abit Kn9 ultra که فکر نکنم باشه اگر بود بگیر اگر هم نبود سری s را بگیر ببین من می گم یه کاری کن بیا پولت را بکن 110 تا 120 تومن این مادربرد محشر را بخر

ممنونم دوست عزيز من از بازار رضا قيمت گرفته بودم AN52 S را 91 هزار تومن قيمت داد.:lol:

خيلي دوست دارم پول بيشتر بدم و جنس بهتري بخرم الان دارم بيشترين خرجمو ميكنم مثلا تا حالا همه اش گرافيك آن برد داشتم و ديگه خسته شدم براي همين بخشي از بودجمو گذاشتم براي گرافيك كه اونم چون بايد پاور بخرم مجبورم مدل پايين تر بخرم مثل 7200GS در كل براي خريد چهار قطعه شامل: رم، مادربرد، سي پي يو و پاور همه اش 326000 تومن بودجه دارم و خيلي هم اصرار دارم رم 2 گيگ داشته باشم چون عمده كارم فتوشاپ هست و گه گداري 3D به صورت آماتور:cry:

الان به اين نتيجه رسيدم:
Cpu
AM2 4000

Ram
2GB

Vga
XFX 7200GS

Power
430W Real Green

و مي ماند مادربرد

آخرین ویرایش:

Dr_King

Member
خوب شما حالا رم می خوایی چی بگیری ؟

اگر 3D Max کار حرفه ای هستی و می خوایی کارهای حرفه ای گرافیکی بکنی همه ATI را پیشنهاد می کنند و پاور هم من فکر کنم 380 Real بکشه نمی دونم . مادربرد هم یا ابت یا گیگا یا ای سوز . نتیجه گیری کن ببین کدوم بهتره و قیمتش مناسبه بگیر

[EHSAN]

Well-Known Member
همونطور كه شما گفتي انتخاب من براي مادر برد همون Abit هست و اون AN52S
رم هم 2 تا 1 گيگ و به سفارش دوستان ‍Patriot
Brand2204.gif

پاور هم چون بخوام آينده نگري كنم البته به اندازه جيبم نظرم روي 430W Real هست.

Cpu هم كه همون AM2 مدل 4000

چطوره؟:lol:

[EHSAN]

Well-Known Member
بسمه تعالي

به نظر من هم انتخاب خوبی هست . موفق باشی و پیشاپیش مبارکت باشه و چرخش برات بچرخه :wink:
آقا ممنونم :wink:
خيلي خيلي ممنونم..:lol:

اگر راهنمايي هاي شما نبود واقعا نميدونستم چه مادربردي بخرم :cry:

اونم چون بار اولم بود داشتم از اينتل كوچ ميكردم به AMD واقعا برام سخت بود چون اصلا با AMD آشنايي نداشتم :-?

بالاخره خريدمش با 2 گيگ رم و سي پي يو 4000
مادربرد هم به سفارش شخص شما abit خريدم و بار اولي هم هست كه ابيت ميخرم.

انشا الله جبران كنم:cry:

يا علي(ع):wink:

Dr_King

Member
مبارکت باشه .
راستی یک چیزی را هم یادم رفت بگم اینه که abit و amd قرارداد تجاری با هم امضا کردن و با هم خیلی مچ هستند

irlogo

Active Member
مین خیلی بی خودیه ! هیچ امکانات قابل توجهی نداره ! هیچ سطح اورکلاک مناسبی نداره !
قربون شما

جدیدترین ارسال ها

بالا