يك سيستم مناسب php براي سايت

Vmj

Member
سلام به همه دوستان

من ميخوام يك سايت اداري درست كنم براي يك شركت. در ضمن ميخوام سايتم اكتيو باشه يعني يه چيزي مثل php-nuke اما php-nuke براي يك سايت اداري خيلي بزرگ و پيچيده هست. ميخوام بيشتر شبيه سايتهاي عادي باشه فقط امكاناتي مثل news و از اين قبيل رو بتونم به سادگي واردش كنم مثل Nuke
در ضمن ميخوام امنيتش خيلي بالا باشه و جوابش رو پس داده باشه.

يه برنامه هم ميخوام كه بشه باهاش به راحتي فايلهاي php رو edit كرد يعني يه چيزي مثل Frontpage كه هم محيط design داشته باشه هم محيط Code منتها براي php

متشكرم

mosi20

Active Member
من دارم حودم یه همچین چیزی میسازم و تاحالا بخش های دینامیک و نظرسنجی و خبرنامه و دفتر یادبود و بخش دانلود و عضوگیری هم داره البته چیزای دیگه هم بهش اضافه میشه اگه میخری یه قیمت بگو تا با هم کنار بیاییم.
یا حق

worldman_safa

Active Member
يه برنامه هم ميخوام كه بشه باهاش به راحتي فايلهاي php رو edit كرد يعني يه چيزي مثل Frontpage كه هم محيط design داشته باشه هم محيط Code منتها براي php
به نظر من از Dreamweaver استفاده کنی بهتره :wink:

حالا در فر ض از هر برنامه ای استفاده کردی با ید سیستم لینوکس یا ایزی پی اچ پی داشته باشی تا بتونی تو کامپیورت ببینی درسته؟

oxygenws

Active Member
حالا در فر ض از هر برنامه ای استفاده کردی با ید سیستم لینوکس یا ایزی پی اچ پی داشته باشی تا بتونی تو کامپیورت ببینی درسته؟
کاملا اشتباهه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vmj

Member
دوستان !
براي ديدنش مشكلي ندارم. سرور php روي ويندوز راه انداختم. با استفاده از برنامه هاي apache و php و mySQL
شما بگيد مثلا از چه پرتالي ميشه استفاده كرد كه هم امنيتش بالا باشه و هم از nuke يه مقداري سبكتر باشه. امكانات زيادي كه nuke داره به درد من نمي خوره.

مرسي

mosi20

Active Member
من که نفهمیدم منظورت از پرتال چیه؟ اما ین چیزی که فهمیدم را میگم .
phpnews هستش برای بخش اخبار به صورت دینامیک و با mysql کار میکنه و فارسی شدش هم هستش.
mambo هستش یه چیزی بهتر از نوکه هستش وخیلی هم کار باهاش آسونه .
سریندی پیتی هم هستش که من ازش سر در نمیارم
اگه یکی برای من پرتال را تعریف کنه ممنون میشم.

سلام
وب پورتال به زبان گاراجی یعنی> آچار فرانسه، یعنی یکسری سرویس ها و خدمات را یک جا جم کردن و مثل هلو تقدیم کاربر کردن. nuke و هر وب سایتی که تو این مایه ها به صورت Module های مختلف اینطوری به کاربر و ویزیتور سایتش حال میده یعنی اینکه داره از وب پورتال بدبخت کار میکشه نه اینکه خیلی با حاله یا دلش واسه من و شما سوخته!

واسه دوستمونم که دونباله APP کوچک میگرده واسه شرکته من پشنهاد یک سایت استاتیک و به کاربردن یک News Module رو میکنم.
تو نت زیاده> http://www.cutephp.com/ و يا http://www.scriptdungeon.com/script.php?ScriptID=168

موفق باشيد.

Vmj

Member
خيلي ممنون از اينكه راهنماييم كرديد.
حالا اگه ميشه راهنماييم كنيد كه چه جوري ميتونم فارسيشون كنم. يعني به طور كلي چه جاهايي رو لازمه تغيير بدم كه قابليت فارسي بهش اضافه بشه. هم تايپ فارسي و هم مشاهده نوشته هاي فارسي.

با تشكر

oxygenws

Active Member
بخشید چرا
اگه بگین اطلاعات من هم زیاد میشه
1- زبان PHP رو روی اکثر سیستم عامل ها میشه نصب کرد. (حداقل روی تمام سیستم عامل های PC که میشناسم، میشه)
2- easyphp یک سیستم (که مقابل لینوکس نوشته بشه و بینشون از "یا" استفاده بشه!!!) نیست.
3- easyphp فقط یک برنامه است که چندین برنامه رو همراه خودش نصب می کنه!!! هیچ هنر دیگه ای نداره.
و ......

جدیدترین ارسال ها

بالا