****** يك ايده, يك طرح, يك جرقه*******

Maxton

Active Member
خب من جواب شما رو طی چند روز اینده تو پیغام می دم تا نگن دیگه واسه افزایش پست اینکارا رو کرده..این پست هم بزودی پاک می شه دل شما خنک شه...

H-assan

Well-Known Member
موسی سی دین خود عیسی سی دین خود

از شما آقایون بعیده خواهشا ادامه بحث نکنید زشته مثلا کاربر قدیمی هستید

دیگه بحث شما دونفر بی خود شوده یکم رعایت کنید ما باید خودمون مبصر خودمون باشیم

موفق باشید

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

فكر ميكنم يكم زياده روي شده ها ;) شما فكر نميكنيد..؟

مهدي جان بنظرم دلايلت اصلا منطقي نبود ! شما بايد بر روي اهداف اين تاپيك مطالعه ميكرديد.. نميدونم شايد هم متوجه منظور آقا رضا نشديد. اتفاقا بنظر من هم اين راه كه آقا رضا گفتند خيلي عالي هستش ! اين چند وقته اين انجمن فقط جاي بحث هاي حاشيه اي يا خبر بوده (حاشيه اي به اين معنا كه ربط چنداني به عمومي كامپيوتر نداشته) ! صحبت و بحث در مورد علوم و مباني كامپيوتري باعث بالاتر رفتن سطح معلومات و همينطور نكات مفيد براي همه ما ميشه...;)

رضا جان فكر ميكنم شما هم يكم تند رفتيا ;)

هر دوتا تون موفق باشيد
سايان

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
رضا جان نظره جالبي بود

فقط يكم بيشتر موضوع رو باز كن

قربانت علي

NextWorld IT

Active Member
ممنون از همگي
اما من منتظر هستم تا پيمان يا مجيد هم نظرشونو بگن بعد مسايل تكميلي را در ميان ميگزارم با همه....

siavash-tanha

Well-Known Member
NextWorld IT گفت:
ممنون از همگي
اما من منتظر هستم تا پيمان يا مجيد هم نظرشونو بگن بعد مسايل تكميلي را در ميان ميگزارم با همه....

رضا جان پيشنهادت خيلي خوبه

اميدوارم كه هر چه زودتر به صورت اجرايي در بياد

اما من منتظر هستم تا پيمان يا مجيد هم نظرشونو بگن

منم منتظرم و بنظرم دوستانم باشن

پس مجيد جان و پيمان جان نظرتونو زودتر بگين

ممنون

مخلصم

Peyman-Pop

Active Member
رضا جان پیشنهاد خوبیه اگر این موضوع رو بتونیم طوری عملی‌ کنیم که آخر یک مقاله از کل بحث در بیاریم و به نام بچه های مجید آنلاین در همین سایت و سایت های خبری قرار بدیم کار خیلی‌ مفید و جالبیه .

اما اینکار به مدیریت خودت در بحث ها احتیاج داره تا اونهارو مدیریت و تکمیل کنه در کنار اون هم اگر کمکی‌ از دست ما بر بیاد دریغ نمی‌کنیم .

پیمان

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
اگه رضا جان ميخواي اينكارو انجام بدي و به صورت مقاله باشه من دربست مخلصتم

قربانت

علي

H-assan

Well-Known Member
کمک خواستی در خدمتم
اکثریت بچه ها موافقت کردن
منتظر کار شما هستم

NextWorld IT

Active Member
من از همه دوستان تشكر ميكنم
يكي از دلايلي كه باعث شد اين ايده به ذهنم بزنه اين بود كه خيلي از كاربران اين سايت رشته تحصيليشوون كامپيوتر نيست ولي در زمينه كامپيوتر فعاليت ميكنند و خوب اين يك دليل خيلي خوب ميتونه باشه چراكه اگر هركس در تخصص خودش در اين بحثها شركت كنه هم مي تونه معلومات خودش را به اشتراك بگزاره و هم ديگران چيزي در باره استفاده كامبيوتر در علوم ديگه ياد ميگيرند
بهرحال چند موردي كه بايد بهش اشاره بشه از اين قرار است:
1- از اونجايي كه ما انتظار نداريم همه كاربران كارشناس و داراي نظر باشند همه ميتونند از منابع ديگه مطالبي را در اين مباحث مطرخ كنند اعم از كتاب روزنامه و وبسايتهاي معتبر اما مهمترين مطلب اين هست كه حتما بايد اسم منبع نام نويسنده و تاريخ انتشار و يا رجوع در اخر مطلب درج شه تا بار علمي بحث پايين نياد.
كساني هم كه زمينه كاري و تحصيليشون اجازه ميده ميتونند مطالبشون را به نام خودشون در تاپيك ارسال كنند.
در اخر هفته هم ارسال ها بررسي ميشند و ازسال هاي بيهوده و دور از موضوع پاك ميشند و بعد هم مطالب جمع بندي ميشند و به صورت گزارش ارايه ميشند
بهترين مكان هم براي اين مباحث انجمن عمومي كامپيوتر هست كه اين مباحث ميتونند به صورت مهم در اول انجمن قرار بگيرند
حالا اگر ديگران هم مطالب تكميلي دارند اضافه كنند
اين يك كار كاملا گروهي است پس بايد همگي در اين كار همكاري كنند

H-assan

Well-Known Member
آقا خیلی خوبه فقط این بحث رو ببر توی یک تاپیک جدید چون اینجا نظر خواهی اش بود دیگه عمراش تموم شده

من آماده همکار هستم رشته ام هم می شه گفت کامپیوتره

موفق باشی آسان

جدیدترین ارسال ها

بالا