يكي ما رو به orkut دعوت كنه

a Truth Seeking

Active Member
hanswercom گفت:
چجوري مي شه كسي رو اينوايت كرد؟
اين موضوع رو قبلا آقا مسيح (Masih) در اولين موضوعي كه به منظور معرفي سايت Orkut و اهداف اون و دعوت دوستان برپا شده بود با عكس كاملا توضيح دادن اين موضوع رو مي تونين تو انجمن معرفي وبلاگها و سايت ها با نام Orkut جستجو كنين.

mahyar_ha

Member
بر روي قسمت فريندت كليك كن اون وقت صفحه اي باز مي شه كه اگه بگردي يك قسمت به اسم اد از فريند داره روي اون كليك مي كني اونوقت اسم و فاميل و ادرس ميل ترف رو وارد مي كني اونوقت در ميل طرف دعوت نامه مياد

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
شرمنده يكم ديره اما اگر ميشه منم اينوايت كنيد كه خيلي وقت آويزون اين اركات شدم

سايان فاطمي

[email protected]

مخلصم
سايان

Vmj

Member
آقا من كه orkut دارم : vmjv2003
حالا يكي معرفت بذاره gmail منو اينوايت كنه. :roll:

Maxton

Active Member
ghamnevis گفت:
سلام
شرمنده يكم ديره اما اگر ميشه منم اينوايت كنيد كه خيلي وقت آويزون اين اركات شدم

سايان فاطمي

[email protected]

مخلصم
سايان
با اينكه من مي خواستم با شما قطع رابطه كنم(مسپله گذشته)اما گفتم بهتره اين كار رو انجام ندم براي ابراز دوستي خودم شما رو اينوايت كردم اما چون تو ياهو هست شايد نشده باشيد اگر نشديد يه ايميل ديگه بديد

Ghamnevis

Well-Known Member
VMJ جان من الآن ميبينم اگر اينوايت جي ميل داشته باشم اينوايتت ميكنم . شما اگر داري من را به اركات اينوايت كن.

فقط يك ميل بده با اسمت را تا بدم.
مخلصم
سايان

a Truth Seeking

Active Member
Vmj جان شما به Gmail دعوت شدين چون نام و نام خانوادگي خودتون رو ذكر نكرده بودين هردو رو بر طبق نام كاربريتون در سايت Vmj وارد كردم به همين خاطر نام و نام خانوادگي و نام كاربري دعوت شونده هم Vmj به شما نشون داده مي شه كه البته بوسيله خودتون قابل تغيير هست.

Ghamnevis

Well-Known Member
ممنون مهدي جان

من نميدونم هنوز چرا از من دلگير شدي ولي من يك پيغام خصوصي دادم و ازت عذر خواهي كردم.

ممنون چك ميكنم ببينم رسيده يا نه!

مخلصم
سايان

جدیدترین ارسال ها

بالا