O1CN01gWKQ6m1XsQMRjJpNC_!!1124002979.jpg
اگر قصد خرید ماشین حساب دارید و در جستجوی یک دستگاه با دوام، با کیفیت و خوش ساخت هستید، ماشین حساب شارپ مدل EL-2135 یک انتخاب ایده آل برای شما خواهد بود! این ماشین حساب یکی از انواع ماشین حساب رومیزی موجود در بازار می باشد که برای انجام محاسبات روزمره در مغازه، فروشگاه، منزل و اداره طراحی شده است.

قابلیت ماشین حساب ساده شارپ EL-2135​

از جمله امکاناتی که ماشین حساب ساده شارپ EL-2135 در اختیار شما می گذارد، می توان به انجام محاسبه با چهار عمل اصلی، محاسبه درصد و جذر اعداد اشاره کرد. به طور کلی این ماشین حساب برای کسانی عرضه شده که به انجام محاسبات پیچیده و مهندسی در کسب و کار خود نیاز ندارند و با کمک یک ماشین حساب ساده نیز محاسبات آنها انجام خواهد شد.
71Jad9mm0+L._AC_SL1195_.jpg
ماشین حساب شارپ مدل EL-2135 به چهار دکمه حافظه (M+، M-، RM و CM) مجهز است که با استفاده از آنها می توانید اعداد مورد نظر خود را در حافظه دستگاه ذخیره کرده و از آنها در محاسبات خود بهره ببرید. این دکمه ها جزء دکمه های کاربردی ماشین حساب هستند و نقش عمده ای در سریع تر انجام شدن محاسبات شما ایفا می کنند.
علاوه بر قابلیت های ذکر شده، ماشین حساب رومیزی شارپ EL-2135 دارای دکمه GT نیز هست که با فشردن آن حاصل جمع تمام محاسبات انجام شده بر روی صفحه نمایش ظاهر می گردد.

نمایشگر ماشین حساب شارپ Sharp EL-2135​

شاید بتوان یکی از مهم ترین ویژگی های ماشین حساب شارپ Sharp EL-2135 را صفحه نمایش 12 رقمی، بزرگ و شیب دار آن دانست که کار با ماشین حساب را برای شما بسیار آسان می کند. این نمایشگر از قابلیت نمایش اعداد به صورت تفکیک شده سه تایی و اعداد اعشاری برخوردار است و از میزان روشنایی قابل قبولی بهره می برد.
صفحه کلید ماشین حساب ساده رومیزی شارپ EL-2135 به صورت کاملا برجسته طراحی شده است. دکمه های این ماشین حساب دارای ابعاد بزرگی هستند و عملکردی نرم و روان در هنگام کار با آنها از خود نشان می دهند. از این جهت می توان ماشین حساب شارپ EL-2135 را بهترین ماشین حساب رومیزی برای انجام محاسبات سریع و دقیق نامید.
0015795_-el-2135.jpeg
منبع تغذیه ماشین حساب فروشگاهی مدل Sharp EL-2135 هم باتری و هم نور محیط است. به این صورت که در مکان های روشن و دارای نور کافی، ماشین حساب انرژی مورد نیاز خود را از نور محیط تامین می کند. این ویژگی باعث طول عمر بالای باتری دستگاه می شود و برای مدتی طولانی نیازی به صرف هزینه بابت تعویض باتری آن نخواهید داشت.
مورد دیگری که در رابطه با ماشین حساب شارپ EL-2135 باید به آن اشاره کنیم، سوئیچ های تعبیه شده بر روی بدنه آن در قسمت پایینی صفحه نمایش است. با استفاده از این سوئیچ ها قادر خواهید بود تا تعداد ارقام پس از ممیز و همچنین نحوه گرد کردن اعداد را متناسب با نیازهای محاسباتی خود تعیین کنید.

خرید اینترنتی ماشین حساب شارپ Sharp EL-2135​

همین طور که مشاهده می کنید ماشین حساب ساده شارپ EL-2135 قابلیت های متعددی را در اختیار شما می گذارد و تمام نیازهای شما در انجام محاسبات روزانه در کسب و کارتان را برطرف خواهد کرد.
شما می توانید برای دریافت قیمت ماشین حساب رومیزی شارپ Sharp و کسب راهنمایی های لازم در رابطه با نحوه خرید ماشین حساب به سایت اداری آرا مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب اداری آرا در ارتباط باشید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا