ویروسی عجیب(کمکم کنید)

pa_darya

Member
با سلام
یک ويروس عجیب همه چیز کامپیوتر را خورده تمام پروژه هام فولدرهای مرتبط با آن به صورت folder.exe درآمده به طور مثال فولدر wwwroot به صورت wwwroot.exe درآمده و هيچی توش نِست من چکار باید بکنم اصلا نمی دونم فایلام کجا میره لطفا کمکم کنید
با تشکر از شما

Mrpl

Member
شما احتمال زیاد اطلاعات و فایل های زیادی رو از دست خواهید داد.
اما برای جلوگیری از خسارت بیشتر :
1 - توی فولدر های بیشتری نرید. چون اینجوری ویروس تکثیر میشه
2 - یه آنتی ویروس آپدیت شده نسب کنید و کل سیستم رو اسکن کنید. (آنتی ویروس هایی که توی فروشگاه ها موجد هست معمولا آپدیت نیست )

navidba

Well-Known Member
ویندوزت رو عوض کن شاید درست شد
بعد از اون روی فایل های مشکوک کلیک نکن

sepi90

Member
شما آنتي ويروس nod32 رو بگيرين من آپديتاشو بهتون ميدم .من خيلي راحت اينو باهاش پاک ميکنم ، البته اين ويروس جديدي هم نيستا .

Mrpl

Member
شما آنتي ويروس nod32 رو بگيرين من آپديتاشو بهتون ميدم .من خيلي راحت اينو باهاش پاک ميکنم ، البته اين ويروس جديدي هم نيستا .

لطفا اینجا بگذار تاهمگی فیض ببرن.
حجمش چقدری؟؟؟
اگر کسی هم آپ دیت های Mc Afee رو خواست من دارم. حجمش 16 MB هست.

gimbo

New Member
سيستم منم همين مشكلو پيدا كرده خواهش مي كنم آپديتاشو همه استفاده كنن

Reza500

Member
سلام
انتي ويروس كوييك هيل را نصب كن حتما مي شناسه. من قبلا ناد32 داشتم بعد از اينكه اونو ريمو كردم و Quickheal نصب كردم توي هر درايو حدودا 4 الي 5 نوع ويروس پيدا كرد.
مي توني از لينك زير اونو دانلود كني:
http://www.quickheal.ir/downloads.asp

sepi90

Member
من قبلا ناد32 داشتم بعد از اينكه اونو ريمو كردم و Quickheal نصب كردم توي هر درايو حدودا 4 الي 5 نوع ويروس پيدا كرد.

مطمئني آنتي ويروس nod32 که داشتي آپديت بوده ؟
خب اين ويروس بيشتر نشون دادن دليل قوي تر بودن نيست ، و يا درست تر بودن ، مثلا با مک آفي که سرچ ميکنم 10 تا ويروس بيشتر نشون ميده ولي مثلا نرم افزار فلش هم يکي از اوناست . ( مطمئنين که اون 5 تا ويروسي رو که کوييک هيل پيدا کرده 100% ويروسه ؟ ) چون شرکت هاي ساخت آنتي ويروس توي يک رقابت شديد با هم هستن و وقتي يک ويروس جديد مياد به سرعت همشون مطلع ميشن ( حالا حتي اگر از روي اون يکي اينو بفهمن ) ، ولي به هر حال اينو متوجه ميشن و نميشينن دور هم چيپس بخورن و بگن بيخيال اين ويروسه ، و وقتي شما که يک کاربر معمول کامپيوتر هستي 4 تا آنتي ويروس رو تست ميکني مطمئنا شرکت هاي آنتي ويروس هم اينو تست ميکنن و از رقبا عقب نميمونن . به نظر من برتري يک آنتي ويروس به سرعت زياد جستجو ، کم نکردن سرعت کامپيوتر به مقدار خفن ، و آپديت شدن سريعش هم هست . و اين اشتباهات در جستجو هم به عنوان باگ هاي نرم افزار به حساب مياد که در نسخه هاي بعدي اصلاح ميشه .( مثل همون مک آفي ) و چيزي از قدرت مک آفي در شناسايي ويروسها کم نميکنه .

farik

Well-Known Member
سلام دوستان این ویروس در واقع همون ویروس پیشرفته تر شده new folder exe هست که قبلا بود....اون به فایلات کار نداره ولی به نظرم این یکی آدرسی که تو ویندوز واسه فایل هست رو به ویروس تغیر میده و فایل رو یک جایی تو هاردت پنهان میکنه....با داس اگه یک چک کنی احتمالا فولدر ات رو پیدا می کنی ولی دوست عزیز این انتی ویروس ها هم به خوبی نمیتواند جلوی این ویروس را بگیرد و فقط توانایی بلاک کردن اون رو داره چون این ویروس خود را بین بد سکتور های هارد پنهان میکنه و هر چند مدت یک بار باز میاد....اسم فایلهای اصلیش هم مختلفه مثل:Sscvhost.ex در sestem32 یا soundmix.exe باز هم در system32 خوب تنها راهش فرمت درایو ویندوزه .من به خاطر همین ویروس 2 تا درایوم رو فرمت کردم....البته اگه انتی ویروست به روز شده باشه میتونه بگیرش ولی .....خوب به هرحال بهتره برای اطمینان کسپر اسکای رو از سایت :http://devilived.comبگیری فعلا میتونی اپدیتش هم بکنی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
کفت برید اگر این توضیحات به کار دوستان اومد واسه ما هم دعا کنن.......
راستی کسپر اسکای با کرکه...

Reza500

Member
اين مشكل فقط با آنتي ويروس كوييك هيل quick heal قابل حل مي باشد چون خودم اين مشكل را داشتم مي گم اين آنتي ويروس با سرعت آپديت سريع و اصلان هم سرعت ويندوز را كار نداره ختما امتحان كنيد.
www.bestantivirus.blogfa.com
www.quickheal.ir

Reza500

Member
با اين ويروس كش كوييك هيل(quickheal) خيلي وقته كه من كار مي كنم اين ويروس كش داراي بيشترين نشان vb???% و checkmark كه موسسات بين المللي هستند گرفته و از سال ???? كارش را آغاز كرده از نورتون و مكافي و … خيلي خيلي بهتره براي ديدن مقايسه بينشان به وبلاگ www.bestantivirus.blogfa.com مراجعه كنيد و خودتون متوجه مي شويد
يار در خانه و ما دور جهان مي گرديم Quick Heal

sina2000

New Member
سلام من هم اين آنتي ويروس را امتحان كردم و ديدم خيلي باحاله و reza500 هم درست مي گفت من پيشنهاد مي كنم به اداره ها و مردم يك بار هم شده اينو امتحان كنند
انتي ويروسي براي همه

جدیدترین ارسال ها

بالا