ویرایش دیتا بیس؟

am.sh

New Member
سلام
چطوری میشه یه دیتا بیس را edit کرد.
هاست مجانی دیتابیسش هم mysql .
cpanel هم نداره

skh_med

Member
دیتا بیس mysql رو می تونی با phpmyadmin ادیت کنی . تمام جدول ها و مقادرش رو خیلی راحت به صورت visual می تونی عوض کنی . این برنامه هم تو cpanel می تونی پیدا کنی .

hba

Active Member
میگه نداره مجانی هست
باید یه فایل بنویسی به دیتابیس وصل شه و نشون بده و ادیت کنه با دستور های نثلا
select * from tabe
update table set.....

skh_med

Member
hba من عاشق عکستم . می شه کل کد فایل رو بزارین ما هم استفاده کنیم .

am.sh گفت:
سلام
چطوری میشه یه دیتا بیس را edit کرد.
هاست مجانی دیتابیسش هم mysql .
cpanel هم نداره

اگر به username,password ديتابيس دسترسي داريد خب خيلي ساده به mysqlserver كانكت بشيد و توابع استفاده از يك ديتابيس رو بكار ببريد. خيلي ساده

am.sh

New Member
سيسرا گفت:
اگر به username,password ديتابيس دسترسي داريد خب خيلي ساده به mysqlserver كانكت بشيد و توابع استفاده از يك ديتابيس رو بكار ببريد. خيلي ساده

خوب چجوری باید این کار را کرد.از طریق تلنت؟ میشه بیشتر توضیح بدین

PHP:
$link = mysql_connect("localhost", "dbusername", "dbpass")
  or die ("Could not connect to MySQL");
mysql_select_db ("dbname")
  or die ("Could not select database");

dbname : نام ديتابيس
dbusername : نام كاربري مجاز
dbpass : رمز متناسب با نام كاربري

بعدش هم هر جا كه مي خواي query بگير
ببينم نكنه مي خواي ديتابيس بلاگفا رو ويرايش كني (*_*)

am.sh

New Member
ببینین هاستی که من میخوام ازش استفاده کنم از طریق کنترل پنلش فقط اجازه ساختن دیتابیس و تغییر نام کاربری و پسورد را میده. حالا من میخوام اطلاعات را روی دیتابیس بریزم.چطوری باید اینکار را بکنم.php my admin هم نداره.
البته خودش این کد را نوشته ولی من چیزی ازش سر در نمیارم(در واقع نمیدونم این را کجا بنویسم)
[LEFTEnter in command line (shell) to check server:

$ mysql -u " username" -p -h database "dbname"][/LEFT]

am.sh گفت:
ببینین هاستی که من میخوام ازش استفاده کنم از طریق کنترل پنلش فقط اجازه ساختن دیتابیس و تغییر نام کاربری و پسورد را میده. حالا من میخوام اطلاعات را روی دیتابیس بریزم.چطوری باید اینکار را بکنم.php my admin هم نداره.
البته خودش این کد را نوشته ولی من چیزی ازش سر در نمیارم(در واقع نمیدونم این را کجا بنویسم)
[LEFTEnter in command line (shell) to check server:

$ mysql -u " username" -p -h database "dbname"][/LEFT]

خب از اول مي گفتي. تو الان عين تموم هاستينگ هاي پولي به mysql دسترسي داري فقط پي اچ پي ماي ادمين رو نداره كه اونم اصلا مهم نيست كه نداريد. مهم اينه كه از db استفاده مي كنيد.
ديگه تمام جزئيات استفاده از يك db از قبيل ساخت جدول و ريختن اطلاعات در اونا رو بايد بلد باشي. من ديگه بيشتر از اين حوصله م نمي كشه. فقط اينو بدون عين يك هاستينگ پولي بايد عمل كني و لازمه كه توابع ماي اس كيو ال رو بدوني. يه سرچ بزن اينجا شايد مطلبي براي آموزش توابع mysql پيدا كني

جدیدترین ارسال ها

بالا