ویدیو تست دینامیک مکس و مایا

hosienmax100

3D Artist
یا حق؛

امین شبیه سازی های نسبتا رئال بودند اما احساس میکنم باید پستت رو کمی ادیت کنی و توضیح بدی

الان سه ویدئو بوددیگه / چی با چی بوده +پلاگین بوده / نبوده / اصلا داستان چیه :wink:

اونوخت میشه بهتر روشون حرف زد /

موفق باشی

pclord

کاربر متخصص
آره راست میگه اینطوری نمیشه مقایسه کرد،باید هر سه یه موضوع باشند،یعنی مثلا هر سه تاش آتیشن گرفتن توپ باشه که هر کدومش با یه نرم افزار ایجاد شده باشه.

امین تری دی

Active Member
توضیحات

خدمت دوستان عرض کن که
فایل شماره 1 : که یک توپ می باشد تلفیقی از مایا و مکس به این شکل که حرکت دینامیکی پوپ با مایا انجام شده و جلوه دود و آتیش آن با پلاگین Fumefx انجام شده در ضمن از پلاگین Krakatoa هم استفاده شده :)

فایل شماره 2 : کلا با مکس انجام شده باز با پلاگین Fume Fx . :)

فایل شماره 3 : از Ndynamic مایا استفاده شده :)

موفق موید

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام خیلی خوب شده.برای شبیه سازی دود تو فایل اولی چه سیستمی رو بکار بردی؟ منظورم اینه که توش از کنترل کننده هایی مثل Gravity wind و ... این چیزها استفاده کردی یا خودش شبیه سازی کرده؟

امین تری دی

Active Member
سلام خیلی خوب شده.برای شبیه سازی دود تو فایل اولی چه سیستمی رو بکار بردی؟ منظورم اینه که توش از کنترل کننده هایی مثل Gravity wind و ... این چیزها استفاده کردی یا خودش شبیه سازی کرده؟
آره از Wind , Gravity هم استفاده شده و همچنین از Gravity Fume FX هم استفاده کردم :wink:

آخرین ویرایش:
سلام
کارهات حرف نداره فقط باید چند تا موضوع رو در نظرگرفت:
1- هیچ وقت نمی شه از این اتیش کم همچنین دودی بیرون بیاد
2- سایه ی دود مثل خوده دوده و اصلا همی چنین چیزی توی دنیای واقعی واقیعت نداره یعنی خیلی تیره شده
3-بعد سومی چرا وقتی پاره می شه از هر طرف مثل همی شده (پارگی شون ) این کار دسته یا کلا خودش این جوری کده
یعدا کارت خــــــــیلی زیبا شده خـــــــــــیلی
یه مشکل کلی بعد از سوختگی چرا اجسام نمی سوزه و کوچیک نمی شه

امین تری دی

Active Member
:) مرسی از نظرت همه موارد رو که فرمودید رو خودم متوجه بودم اما چون این فقط یک تسته و نمی خواستم زمان رندر رو افزایش بدم
لغو کردم - در مورد سایه ها هم همین طور می دوتنستم خیلی راحت با Vray رندر بگیرم و یک صحنه عالی در بیارم و خب برای تست این کارهای
بیهودست چون هدف فقط یادگیری همین .

در مورد پارچه که در 4 طرفش مثل همدیگه است خیلی راحت میشه حالت Random داد به طوری که به هم شباهت نداشته باشند اما
باز چون فقط تست بود این کار لذومی نداشت :)

جدیدترین ارسال ها

بالا