Fa ورق زدن مجله

mehranrm7

New Member
برای یک مجله که بشه ورقش زد تو بیلدر چه کار میشه کرد یه چیزی تو مایه های curl تو قسمت page transition
مثال فلشش هم رو اینترنت http://www.ettelaat.com/flips/va/index.htm میتونه همینقدر ساده باشه فقط دو حالت زوم

hr1510

Active Member
از نظر من بهترين راه ، سريع ترين راه ، ارزان ترين راه ، كم هزينه ترين راه ، با كيفيت ترين راه ،و ... ترين راه اينه كه دقيقا مثل اون مجله كه براي نمونه گذاشتي براي خودت يكي بسازي و بياريش تو بيلدر.شك نكن.

به غير اين هم كارت بي كيفيت ميشه و هم زحمتش زياده.
اصلا نميدونم ميشه يا نه اما با كمي تلاش ميشه ولي ... به چه قيمتي ؟ :-?

بي كيفيت بي زوق بي تحرك بي ...

آخرین ویرایش:

mehranrm7

New Member
منظورتون اینه که از فلش استفاده کنم؟ - این هم یک راهش ِ -ولی من چون این curl رو تو ترنزیشن صفحات دیدم گفتم شاید برای عکس و وسط صفحه هم داشته باشه چیزی، به علاوه یک راه به ذهنم رسیده ولی نمیشه دو صفحه ای استفاده کرد این که یک پروژه دیگه تعریف کنی و اون اندازه یک صفحه مجله بیشتر نباشه بعد با همین curl کل صفحه میشه ردیفش کرد انگار پروژه ای در همین پروژه ای که هست.
البته اگه بخواد بی کیفیت و بی تحرک باشه که اصلا همه قشنگیش به همین که قشنگ ورق بخوره و صدا بده و ...
حالا می دونی چرا گفتم مثال سادش اینه برای اینکه اینجا دو تا عکس هست یکی حالت اولیه و یکی حالت بزرگ شده ولی بعضی سایت ها طوری میزارن یک جورایی مثل زوم گوگل ارث یعنی مرحله به مرحله زوم میشه و هر بار هم تمام عکس لود نمیشه فقط قسمتی که باید دیده شه البته اون هم یک حقه سادست یعنی تو هر زوم یک مجموعه عکس تعریف شده و ... البته تو این کار ما نیازی بهش نیست.

آخرین ویرایش:

mehranrm7

New Member
بالاخره فلش یا بیلدر؟

ببخشید sothink همون decompiler یا نه؟ یعنی الان پیشنهاد شما هم همون فلش میشه؟ یعنی با sothink اول اون مثال رو برگردونم و بعد تغییرات رو بدم و فلش درست کنم بزارم تو بیلدر؟

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
یه راه حل که میشه با mmb هم اجراش کرد اینه که شما فریم های مختلفی از حالت ورق خوردن رو جمع کنید. یک شی Bitmap رو تو صفحه قرار بدید و با یک حلقه و فرمان ReplaceImage تصاویر رو پشت سرهم عوض کنید.
اینطوری حالت ورق خوردن صفحه شبیه سازی میشه

BEHESHT

Well-Known Member
عزیزم شرکت SourceTec محصول برای فلش ارائه می کنه که یکیش دیکامپایلر هستش اونم اسمش Sothink SWF Decompiler هست

من برنامه که عرض کردم رو برید سراغش

یه دمو هم می تونید تو اینجا ازش ببینید:

http://www.sothink.com/product/swfeasy/samples/album/flipalbum.htm

اگه زیاد طول کشید نگران نشید چون خیلی طول می کشه

موفق باشی

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا