وارد کردن خروجی c4d به افتر

سلام
من با اینکه اموزشای زیادی دیدم که خروجی سینما 4 دی رو که برای افتر افکت داده
به راحتی وارد افتر می کنه اما هر کاری می کنم افتر نمی تونه این پروژه رو وارد کنه
همش میگه ین فرمتو نمیشناسه با وجود اینکه سینما فوردی کامپوزیشن میسازه برای افتر اما به
هیچ عنوان واردش نمی کنه!!! من اینو برای افتر cs5 و cs6 امتحان کردم نشد

همچین پلاگینیو تو هیچ کدوم از توتوریالا معرفی نکرده بودن!! لازمه واقعا؟؟ از کجا بگیرمش؟؟؟

سلام
آره دیگه. فزمت فایل های آفتر aep هستش. نوع فایلی که سینما میسازه aec هستش که آفتر به صورت معمولی تشخیص نمیده.
پلاگین رو هم خود شرکت مکسون همراه با هر نسخه ارائه می دع . تو کامپیوتررت به این آدرس برو :

C:\Program Files\MAXON\CINEMA 4D R13\Exchange Plugins\aftereffects\Win\CS5-CS5.5

پلاگینی که اونجا هست رو تو پوشه ی پلاگین های آفترت کپی کن. با cs6 هم سازگاری داره. حالشو ببر

آقا واقعا دمت گرم!! واقعا ممنون!!! چقدر من ناراحت بودم از اینکه نمی تونم اینکارو انجام بدم!! جدا دمت گرم :wink:

massomeh1

Member
ببخشید من تازه می خوام وارد دنیای سینمافوردی بشم این که گفتید یعنی چی واقعا میشه یک صحنه رو در سینمافوردی ساخت و بعد بصورت کامپوزیشن وارد افترکرد منظورم اینه که خصوصیت سه بعدی آبجکت و دوربین صحنه و متریال و نور همه دست نخورده وارد افترافکت می شه ؟
برای سی اس 5 هم میشه ؟ اگر بشه که واقعا تعامل افترافکت و سینمافوردی عالیه ؟؟؟؟؟؟؟

بله این قابلیت به طور کامل در سینما فوردی وجود داره!! شما می تونید پروژه ای رو که تو سینما فوردی با تمام آبجکتها و نورو متریالاش ساختید
به راحتی برای افتر افکت خروجی بگیرید!!!!! و توی افتر افکت تغییرات جدیدی بهش بدید و کامپوزیتش کنید!! البته آبجکتها رو به صورت obj نمیده
بهتون و به صورت فیلم یا انیمیشن میده و نمی تونید
مترالهارو ادیت کنید اما بقیه المانهای سینما فوردی رو به راحتی می تونید توی افتر ادیت کنید
آموزشای زیادی هست که این قابلیتو بهتون یاد میده

آخرین ویرایش:

massomeh1

Member
اصل کار آبجکتهاست دیگه چی میمونه که تغییر بدیم ؟اصل کاری رو که نمی تونیم تغییر بدیم.
یعنی آبجکتهای سه بعدی رو نمی تونیم مثلا با حفظ حالت سه بعدی بچرخانیم یا جابجا کنیم اگ ربصورت فیلم باشه که کار خاصی نمیشه کرد فقط می تونیم اصلاح رنگ بدیم یا فیلتر و افکت اضافه کنیم کار دیگه ایی نمیشه کرد درسته ؟؟؟؟
بعد هم میشه لطف کنید هر ویدئوی آموزشی فارسی که سراغ دارید اینجا لینک بزارید مخصوصا برای تعامل بین افتر و سینمافوردی؟؟؟؟
با المنت تری دی که پلاگینی برای افترافکت هست میشه آبجکتهای سه بعدی ساخت و فکر کنم بشه آبجکتهای ساخته شده در سینمافوردی رو بصورت فرمت سه بعدی وارد افتر کرد درسته؟؟
درکل آیا راهی هست که آبجکت سه بعدی را با متریالش بدون تغییر با فرمت سه بعدی وارد افترافکت کرد؟؟؟؟و چیدمان و دوربین و نور و غیره را در افترایجاد کرد؟؟

دوست عزیز افتر افکت همونطوری که می دونید نرم افزار تکسچرینگ نیست که شما باهاش بتونید متریالای فوق العاده در بیارید
اما شما می تونید در سینما 4دی آبجکت خودتونو با متریالای مورد نطرتون بسازید و ازشون خروجی مناسب بگیرید و از طریق پلاگین
المنت اونو وارد افتر افکت کنیدو در حد امکانات المنت بهش تکسچر بدبد!! اما قطعا فابلیتیو که توی سینما 4دی برای تکسچرینگ
دارید تو افتر نخواهید داشت!!
اما می تونید بعدش به راحتی توی افتر آبجکت خودتونو هر جور که می خواهید کامپوزیت کنید!! دوربین ایجاد کنید نور بدید و ... و
چون با این حالت سه بعدی آبجکت رو هم حفظ می کنه براحتی می تونید دوربینو مثلا دور موضوع بچرخونید!! البته اگه این کارو
تو سینما فوردی هم انجام بدید بازهم می تونید دوربینو به افتر انتقال بدید و حرکتشو اونجا اصلاح کنید!!!

معمولا آموزشای فارسی آنچنان که باید و شاید مفید نیست!! اما یکی از بچه های عزیز انجمن زحمت کشیدن و آموزشای خوبیو
تهیه کردن که اونارو می تونی اول موضوعات انجمن سینما 4دی ببینی!! اگه یه جستجو تو همین انجمن و انجمن افتر افکت یزنی
آموزشای زیادی پیدا می کنی
ار این سایت می تونی چیزای خوبی پیدا کنی
www.greyscalegorilla.com

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا