هیئت امنا - عمومی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MnavidM

Active Member
سلام.

اعضای هیئت شامل :

== تیم اصلی ==

در حال حاظر بدون عضو .

== تیم همکاران ==

در حال حاظر بدون عضو.

هیئت مدام خود را تكميل میکند . يعني اعضاي جديدي مي گيرد. و مي تواند به اعضاي قبلي استراحت بدهد.

دوستاني كه مي خواهند جزو هيئت بشوند به اعضاي هيئت با پيام خصوصي اطلاع بدهند. (تمام اعضا) و هر يك از اعضاي هيئت هم بطور مخفي نظرش را به مديريت انجمن اطلاع بدهد و مدیر انجمن هم نتيجه را در صورت منفي بودن به خود شخص به طور مخفي و در صورت مثبت بودن خودشان در تاپيك هيئت پست مي زنند و اعلام مي كنند.

هیئت امنا در این تاپیک برنامه های خود را اعلام می کنند.

-------------------

طبق آخرین تغییرات ، تا تعیین هیت جدید ، هیت فعالیتی ندارد.

با تشکر.
نوید.

30 فروردین 1386.

با سلام.
من شهاب فقیهی به عنوان سخنگوی موقت هیئت مدیره آغاز به کار انجمن را به همه ی دوستان تبریک می گویم. در جلسه ی قبلی هیئت مدیره یک سری مسائل مطرح شد که در پست بعدی ارسال خواهد شد.

با سپاس.

با کمال تاسف حمید (shr6557) به علت مشغله کاری در حال حاضر آماده برای همکاری با انجمن نمیباشد. از این پس تا اطلاع ثانوی اعضای هیئت 3 نفر خواهد بود.

با سپاس.

saalek110

Well-Known Member
همكاري فرهاد عزيز باعث تقويت انجمن خواهد بود.
-----------------------
zfarhad2003

آخرین ویرایش:
تصمیمات نخستین گردهمایی اعضای هیئت امنا

1. عضو گیری :
2 نوع عضو در هیئت مدیره داریم :
1. عضو رسمی (دارای حق رای)
2. عضو ناظر ( بدون حق رای )

طریقه ی عضو گیری :

اعضای هیئت مدیره از افراد فعال و با کفایت علمی دعوت به عمل می آورند تا ابتدا به صورت افتخاری ( بدون حق رای ) و پس از مدتی و با رای گیری به صورت رسمی عضو انجمن شوند.

اعضای هیئت مدیره از افراد فعال در انجمن به عنوان عضو ناظر(بدون حق رای) دعوت به عمل می آورد.

2. انجمن و تاپیک ها :

*** انجمن خود را متعهد به حفظ نظم و ترتیب در انجمن میداند.

*** انجمن خود را موظف به حمایت از آغازگران تاپیک ها میداند.

قوانین مشارکت در تاپیک عمومی "آموزش C از پایه"

با سلام.

برای جلوگیری از دوباره کاری و آشفتگی های موجود در تنظیم مقالات بخش "آموزش C از پایه"، از این پس قبل از نوشتن مقالات با پویان(dark_man) که آغازگر این تاپیک بوده هماهنگ شوید، تا دو نفر در یک زمان روی یک موضوع مقاله پست نکنند.

تذکر 1 : اگر احساس میکنید اشکالاتی به مقالات موجود وارد است، پس از هماهنگی با حمید، مقاله ی خود را در مورد مذکور، ارسال کنید.

تذکر 2 : در صورت بروز مشکل، با پیغام شخصی با اعضای هیئت امنا مشکل خود را مطرح کنید.

پیشنهاد و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید :)

با سپاس.

آخرین ویرایش:
هیئت امنا از کلیه ی اعضا دعوت به عمل می آورد تا پیشنهادات و انتقادات خود را به کار انجمن در تاپیک هیئت امنا مطرح کرده و به ما کمک کنند تا با هم این انجمن را پیش ببریم :)

dark-man

Member
stranger_in_rain گفت:
با سلام.

با حمید (dark_man) که آغازگر این تاپیک بوده هماهنگ شوید،

.
:eek: دوست گرامی اسم من حمید نیستش :razz:

فکر کنم یک اشتباه کوچولوی لپی کرده ای :wink:

تصمیمات جلسه دوم هیئت امنا ...

افراد حاضر :
stranger_in_rain
***Unique***

غایبین :
dark_man

----> تصمیمات :

تاپیک های موجود در انجمن به 2 بخش عمومی و خصوصی تقسیم میشوند . حفظ نظم و ترتیب در تاپیک های عمومی مستقیما با انجمن و در تاپیک های خصوصی با خود آغازگر تاپیک است. در صورت بروز مشکل هیئت در تاپیک های خصوصی برای رفع مشکل و بازگرداندن نظم و ترتیب دخالت خواهد کرد.

تاپیک های عمومی : این تاپیک ها توسط Doste ( نوید عزیز ) ایجاد میشوند.

تاپیک های خصوصی : این تاپیک ها توسط کاربران سایت ایجاد میشوند. در ضمن اگر قوانین خاصی در مورد تاپیک شخصی که میخواهید ایجاد کنید وجود دارد آن را در اولین پست خود در آن تاپیک اعلام کنید.

با سپاس.

پیشنهاد

سلام
میخواستم پیشنهاد کنم که بحث برخورد و چگونگی معتبر بودن تصمیمات در زمانی که غایببن حضور ندارند در جلسه ی بعدی مطرح بشه.

با سپاس.

***UNIQUE***

Active Member
فکر خوبی
منم میخواستم این موضوع رو مطرح کنم که جناب Stranger لطف کردن زودتر مطرح کردن

حل مسئله ی غایبین

سلام پویان عزیز .

مشکلی نیست. این بحث ( برخورد با غایبین ) کلی مطرح شد و ربطی به غیبت شما ندارد :) این مسئله ای است که ما با آن در آینده روبه رو خواهیم بود و باید امروز حلش کنیم.

دعوت عضو جدید به هیئت مدیره

با سلام.

بدینوسیله از فرهاد عزیز (zfarhad2003) دعوت به عمل می آید تا به عنوان عضو افتخاری به عضویت هیئت در آیند.

با سپاس.

آخرین ویرایش:

zfarhad2003

Member
ُسلام دوستان

از لطفتون ممنونم. با کمال میل دعوت شما رو می پذیرم و خوشحال می شم در جمع شماها باشم.

با تشکر فرهاد زارع

MnavidM

Active Member
فرهاد جان خوش اومدی .

اسمت به لیست اضافه شد .

موفق باشی.
نوید.

پاسخ به انتقاد ...

با سلام و تشکر از انتقاد شما.

می خواستم به عنوان سخنگوی هیئت امنا یک تذکر بدم.
تمامی کارهای ما در اینجا بر اساس قانون است و قانون در تصمیمات انجمن و نظرات مدیر بخش C مشهود است. بسیار پیش از این که بحث آمدن فرهاد عزیز به جمع ما مطرح بشه ما در جلسه ی اول هیئت امنا قانونی تصویب کردیم که در همین تاپیک موجود است. متن قانون :
"طریقه ی عضو گیری :
اعضای هیئت مدیره از افراد فعال و با کفایت علمی دعوت به عمل می آورند تا ابتدا به صورت افتخاری ( بدون حق رای ) و پس از مدتی و با رای گیری به صورت رسمی عضو انجمن شوند. "

در مورد فرهاد عزیز نیز قانون اجرا شد، من از ایشان به طور رسمی در تاپیک هیئت امنا دعوت کردم و با پیغام شخصی نیز ایشان را در جریان دعوت،گذاشتم . ایشان نیز منت بر سر ما نهادند و قبول کردند :)

در ضمن در مورد فرهاد عزیز به علت کم بودن تعداد اعضای هیئت تصمیم بر این شد که بدون گذشتن مدتی خاص، بعد از حضور در یک جلسه ی رسمی و آشنایی با ایشان رای گیری در مورد ایشان انجام شود .

با سپاس از انتقاد شما.
ما را با انتقادها و پیشنهاد هایتان یاری دهید .

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا