هیئت امنا - عمومی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
در مورد حمید (shr)

در مورد حمید میخواستم توضیحی بدهم .

بحث "اخراج" در باره ی حمید اصلا در کار نیست، حمید موضوع را با سخنگوی هیئت در بین گذاشته است و یک ماه وقت خواسته تا مشکلاتش حل بشه.

در پایان به علت تمامی کاستی هایی که هیئت امنا دارد، به عنوان سخنگو ، از همه ی اعضای انجمن پوزش می طلبم و تقاضا دارم اندکی صبر پیشه کنید تا قوانین کامل شوند. ما کارهای خود را بر اساس قوانین موجود انجام میدهیم و نمیتوانیم ( نمی توانم ) مواردی که به تصویب نرسیده را اجرا کنیم یا به صورت قانون در بیاوریم .

خواهشمندیم ما را از پیشنهادات و انتقادات خود محروم نکنید.

با سپاس فراوان.

آخرین ویرایش:
پیشنهادات مطرح شده

دوستان در یک سری انتقادات پیشنهاداتی رو مطرح کردند که بسیار سازنده و پربار است.

پیشنهادات مطرح شده :

1. انجمن در صورت اینکه کمتر از 4 نفر باشد، نمیتواند مصوباتی داشته باشد و غیر قانونی است.

2.همانطوری که من و Unique قبلا مطرح کردیم، پیشنهاد شده تا وضعیت غایبین مطرح بشه.

با سپاس.

آخرین ویرایش:
دعوت از همه ی دوستان برای همکاری

سلام.
از همه ی دوستان گرامی دعوت میشود، تا برای مشارکت و فعال کردن انجمن C به صحنه بیایند .

توجه :

*** همه آزادند در همه ی تاپیک های عمومی مشارکت کنند. ما پیشاپیش از همه ی شما برای فعالیتتان سپاسگذاریم

*** همه آزادند هر نوع تاپیکی که میخواهند به صورت خصوصی ( به بحث تاپیک های عمومی و خصوصی مراجعه کنید ) برای خود ایجاد کنند و به فعالیت بپردازند. فعالیت ها به آموزش محدود نمیشود، هر گونه موضوع مرتبط ( بر ضد C رو که امروز دوستان زدند ;) ) ----> در مورد فعالیت در تاپیک های خصوصی هم استارتر ها از شما تشکر میکنند ;) :d

با سپاس فراوان.
سخنگوی هیئت امنا.

دو تاپیک جدید ...

هیئت امنا در راستای هدفمند کردن فعالیت های آموزشی در انجمن C ، دو تاپیک عمومی به تاپیک های قبلی افزود :

1. مقالات آزاد - در این بخش میتوانید تمام مقالاتی را که راجب به خانواده ی زبان های C دارید پست کنید . ( مقالات بهتر است به فارسی ترجمه شده باشند ولی مقالات انگلیسی هم میتوانند در تاپیک مقالات آزاد پست شوند )

2. - در این تاپیک میتوانید به معرفی پروژه های پایان یافته ی خود بپردازید و میتوانید آنها را برای Download به صورت رایگان یا برای فروش عرضه کنید .
توجه : این تاپیک علمی بوده و تنها در صورت توضیحات علمی در باره ی پروژه اجازه ی پست دارید(حتی برای فروش)، در غیر این صورت پست شما حذف خواهد شد.

با سپاس.
سخنگوی هیئت امنا.

سپاسگزاری

سلام نوید جان.

ممنون از تاپیک جالبت :) خیلی بهش نیاز بود.
فقط لطف کن جزو تاپیک های عمومی بکنش :)

با سپاس
سخنگوی هیئت امنا.

دعوت عضو جدید به هیئت مدیره

با سلام.
هیئت امنای انجمن C مفتخر است تا از خانم Aira دعوت کند این هیئت را به صورت افتخاری همراهی کند.

با سپاس.

سخنگوی هیئت.

aira

Member
سلام واقعاً شرمنده كرديد:)
من هر كاري از دستم بربياد براي آموزش C,c++دريغ نميكنم
خوشحال ميشم در كنار اساتيدي مثل شما همكاري كنم.
سلامت و موفق باشيد

MnavidM

Active Member
aira گفت:
سلام واقعاً شرمنده كرديد:)
من هر كاري از دستم بربياد براي آموزش C,c++دريغ نميكنم
خوشحال ميشم در كنار اساتيدي مثل شما همكاري كنم.
سلامت و موفق باشيد
با سلام.

ورودتون رو به هیت تبریک میگم .

اسمتون به لیست اعضای هیت اضافه شد.

موفق باشید.

zfarhad2003

Member
من هم ورود شما رو به هیئت به نوبه خودم تبریک می گم.
انشاالله بتونیم در کنار هم محیط فوق العاده ای رو از نظر علمی ایجاد کنیم.

جلسه ی سوم هیئت.

با سلام و خوش آمدگویی به عضو جدید انجمن، از تمامی دوستان خواهشمندم اگر برای حضور در جلسه ی هیئت در روز سه شنبه شب ساعت 9:30 مشکلی ندارند، موافقت خود را در تاپیک هیئت امنا اعلام دارند.

با سپاس.
سخنگوی هیئت امنا.

آخرین ویرایش:
تصحیح یک اشتباه

با پوزش از همه ی اعضا تاریخ گردهمایی سه شنبه بود که به اشتباه دوشنبه ذکر شد.

aira

Member
بنده هم مزاحم ميشم
ببخشيد اين جلستون كجا هست؟؟ والا متن بالا رو 100 بار خوندم ولي پيدا نكردم:sad: :)

Yahoo

سلام.

حواسم نبود بگم ... Yahoo! Messenger هستش. لطف کنید ID خود را در Yahoo با پیغام شخصی برای من بفرستید.

با سپاس.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا