هک=Hack

sheisebaboo

Active Member
با سلام.
برای یادگیری هک نکات زیر را توجه کنید:

1- علاقه قلبی به هک
2- صبر و حوصله فراوان
3- وقت آزاد
4- مطالعه،مطالعه زیاد،مطالعه خیلی زیاد
5- یادگیری کامل زبانهای برنامه نویسی که مربوط به علم هک میشن. مانند: php - asp - vb - perl - Python , ...
6 - یادگیری انواع متدهای هک
7- تمرین و تجربه خیلی خیلی فراوان (چون هک فقط علم تئوری نیست. تقریبا 80% یادگیری در بحث تجربه و تمرین هست)

یه نکته مهم: (البته قصد جسارت ندارم)
اگر از این کاربرایی هستید که با یک فیلم سینمایی و ... عاشق هک شدید و صبر و حوصله زیادی هم ندارید، بهتره سراغ هک نرید که وقت تلف کردنه.

سلام دوست عزیز یه سرچ توی اینترنت در مورد گروه امنیت آشیانه بزن اونجا مطالب تخصصی زیاد هست ، از ما گفتن بود!

Barizn

Member
هک خیلی سخت خیلی خیلی کار سختیه به نظر من دنبالش نرو چیز خواستی هم نداره که هیچ درد سر هم داره برو پی یه کار دیگه مثه تدوین که درآمدش هم عالیه و یک صدم اونم انرژی میخواد و هیجان انگیزه نظر من بود جسارت نشه

Little-Demon

Well-Known Member
ببین اخوی :
کلا سعی کن یه سوال از خودت بکنی! اگه جوابت مناسب بود برو دنبال هک
"چرا میخوای هکر بشی ؟"
- کسب درآمد؟
- تفنن ؟
- علاقه شخصی؟
-قصد و غرضای ناجور ؟
و ...

اینو بخودت جواب بده بعد اگه خودتو توجیه کردی، طبق گفته بعضی دوستان :
شما دست کم به یک یا دو زبان اسکریپت و یه زبان پایه (مثل C ) باید مسلط باشی (تسلط به معنای خوردن:green:)
بعد نیاز به دانش بالای شبکه (نگاه عمیق به ساختار شبکه در سیستم عامل ها و ...) و سیستم عامل داری.
در کنارش هم که دست خالی نمیتونی . کم کم باید برای خودت یه آزمایشگاه جمع و جور درست کنی(یه سرچ بزن ، منظور از آزمایشگاه جای بزرگی نیستا ! یه کلکسیون کوچولو از تجهیزات و نیازمندی های یه هکر)
و چیزای دیگه که من الان حضور ذهن ندارم .

ولی یه چیز بگم بهت : "اگه میخوای هکر بشی باید اخلاق رو رعایت کنی" یه کتاب خوب در این زمینه دیدم باحاله :"Ethical Hackers " یعنی هکر های با اخلاق !

موفق:neutral:

جدیدترین ارسال ها

بالا