هنوز يك مشكل مونده؟!

ahmad_malek1

New Member
سلام اقا مجید اول به خاطر تصحیح کردن scroll ازتون واقعآ ممنونم الان دیگه درست شده فقط هنوز یک مشکل که بدون راه حل مونده اونم موضوع جا به جا بودن بله با خیر هستش که مثلآ اگه بخوای گالری عکس رو فعال کنی باید بزنی خیر! خواستم ببینم ایا اینم راهی داره که درست بشه چون این جوری باید دقیقآ برعکس عمل کنیم تا درست بشه برای شما ارزویه موفقیت بیش از پیش رو دارم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خوبيد؟

بله اين مشكل در كنترل پنل مدير سايت وجود داره و بخاطر اون هستش كه هنوز اون قسمت كامل فارسي نشده.. و جاي بلي و خير عوضي نشون داده ميشه...
مواقتا هيچ راحي نداره كه درست بشه :( اما من به محض اينكه باز يكم وقت پيدا كنم اونو هم فارسي ميكنم و در اختيارتون قرار ميدم..

مجيد

ahmad_malek1

New Member
مرسي قا مجيد

سلام اقا مجيد مرسي از اينكه جواب سوالات رو زود ميديد راستي من تا حالا به محل زندگي شما توجه نكرده بودم چون اگه مشهد باشيد پس هم شهري هستيم :wink: من راهنمايي ميشينم شما كدوم ورايي :?: يك نكته كوچيك هم ميخواستم بژرسم من ميخوام فورم جوري باشه كه فقط كساني كه عضو هستن دسترسي داشته باشن من تو كنترل ژنل نگاه كردم چيزي سر در نياوردم بايد كجا برم ممنون ميشم اگه جواب بدين قربان شما احمد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خوبيد؟

(آقا ما وكيل آباديم :wink: )

خب در مورد سوالت آقا توي همون كنترل پنل انجمنها يك قسمت هست كه نوشته Permissions (جزو دسته بندي Forum Admin هستش) اونجا شما ميتونيد بيايد واسه تك تك انجمنها دسترسي تعريف كنيد كه بشه خوند نوشت پاسخ داد نظر سنجي نوشت و ...

مجيد

ahmad_malek1

New Member
مشكل استايل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام مجید اقا من دوباره subsilver farsi رو دانلود کردم و کلآ از سر نصب کردم ولی مثل اینکه مشکل داره چون تو همون صفحه اول سه تا عکس پایین رو ضربدر میزنه (folder.gif و new folder.gif و folder_lock.gif ) همین طور یه مقدار بالا تر هم عکس چه کسی در سایت است (whosonline.gif ) و تو قسمت ارسال جدید هم دو تا عکسی که واسه تغییر زبانه هر دو تا رو ضربدر میزنه مثل اینکه مسیری که داده شده اشتباه؟ خواستم ببینم مشکل چیه؟ اگه میشه راهنمایی کنید

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

معذرت ميخوام فراموش كردم جوابتون بدم :oops:

آره اين يك اشكالي هستش كه توي ادرس دهي بوجود اومده رديفش ميكنم بعد دوباره ميذارمش تو سايت كه بگيريدش...

موفق باشيد
مجيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خوبيد؟

آقا شرمنده شما استايل كدوم يكي رو ميگيد؟! phpBB يا phpBB Port ؟؟!

ممنونم

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا