همکار ی پروژه ای

mazeyar

New Member
باسمه تعالی
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
شرکتی فعال در زمینه تولید ، تکثیر و چاپ cd ,DVD هستیم.البته به صورت پراکنده هم کارهای مالتی مدیا و ... انجام می دهیم و محصولاتی هم در بازار داریم.از آنجا که برخی مشتریان ما در هنگام مراجعه تمایل دارند که کارهای مربوط به محتوا هم در همین شرکت انجام شود لازم دیدیم بخش تهیه و تولید محتوا شامل ساخت سی دی های تبلیغاتی و فلش و ... را فعال تر کنیم.نحوه کار هم به این صورت دیده شده که دوستانی که هم اکنون به صورت حرفه ای در خصوص فلش و سی دی های تبلیغاتی مشغول هستند و نمونه کار دارند نمونه کارهای خود را به همراه قیمت پیشنهادی خود را در اختیار ما می گذارند و ما انها را به مشتریان خود ارائه می دهیم و در صورت تایید نظر مشتری و امادگی طراح سفارش را گرفته و کار را تحویل می دهیم. جزئیات را می توانید به صورت تلفنی یا حضوری بپرسید.تاکید مجدد می کنم که دوستان حرفه ای مراجعه نمایند.چون کارهای در حد متوسط در حال انجام است.مسلما این می تواند زمینه ساز همکاری های بهتر و بیشتر با دوستان باشد.
شماره تماس: شرکت نوآوران برتر 66964089 - 66964090

A2D3D

Well-Known Member
سلام
شما طراحي بنر و هيدر و ... مي خوايد ؟
يا آموزش دادن سي دي هاي آموزشي‌؟

mazeyar

New Member
با سلام
هیچکدام
ما به دوستانی نیازمندیم که کار فلش و سی دی های تبلیغاتی به صورت حرفه ای انجام می دهند.

A2D3D

Well-Known Member
سلام
منظورت از ساخت سي دي هاي تبليغاتي چيه ؟
ميشه بيشتر توضيح بديد ؟

alionline1366

Active Member
دوست من ایشون فردی رو میخواهند که بتونه براشون با فلش cd catalog درست کنه برای تبلیغات مشتریانشون

mazeyar

New Member
ممنون
alionline1366 از پاسخ شما متشکرم.
A2D3D عزیز اگر به نمایشگاه ها رفته باشید یکسری سی دی به شما می دهند که در اون به معرفی شرکت و فعالیتهای ان می پردازند.منظور تولید محتوای همون سی دی ها می باشد.
الحمد لله مثل اینکه بازار کار خیلی توپه! کسی تماس نگرفت.

A2D3D

Well-Known Member
سلام
آها
فهميدم
يه نفر زو ميشناسم توپ بلده
اي دي شو پيدا مي كنم بهت ميدم

flash man

Member
سلام
من در خدمتم
نمونه کارم موجود هست