همکاری برای چند سایت

ehsan-ets

Member
سلام
من دنبال چند نفر علاقه مند برای همکاری با سایت بوم و بر به آدرس www.boomobar.com هستم.
البته الان که این پست رو می فرستم بخش های سایت ایناس:
ادبیات ، لینکدونی ، کتابخانه و انجمن های سایت.
ولی چندتا چیز دیگه هم مد نظر دارم که وقتی یکم اینا راه افتادن و رو قلتک افتادن اونا رو راه میندازیم
در کل می خوام سایت بزرگی از آب در بیاد

همچنین برای بخش های مختلف انجمن های سایت هم نیازمند مدیر و کاربر فعال هستیم :)

راستی از تمامی طرح ها و پیشنهادات هم بی نهایت استقبال می کنم.
لطفا پیشنهادات خودتون رو با ایمیل مطرح کنین: ehsan [at] boomobar.com

reza699

Active Member
راستی از تمامی طرح ها و پیشنهادات هم بی نهایت استقبال می کنم.
راستشو بخوای این روز ها همه دنبال ایده و طرح هستند و دیگه این طوری نیست که ایده ، فکر ، طرح و ... خودشونو در اختیار دیگران قرار بدند چون اگه ایده خوبی باشه میگه چرا خودم استفاده نکنم ؟؟!!!!
در کل یه جمله معروفی هست که میگه برای موفق شدن هیچ وقت نباید منتظر کمک دیگران موند و اینکه کسی برای کسی دل نمیسوزوونه پس باید کمر همت رو بست و شخصا دست به کار شید :)
با آروزی موفقیت

ehsan-ets

Member
راستشو بخوای این روز ها همه دنبال ایده و طرح هستند و دیگه این طوری نیست که ایده ، فکر ، طرح و ... خودشونو در اختیار دیگران قرار بدند چون اگه ایده خوبی باشه میگه چرا خودم استفاده نکنم ؟؟!!!!
در کل یه جمله معروفی هست که میگه برای موفق شدن هیچ وقت نباید منتظر کمک دیگران موند و اینکه کسی برای کسی دل نمیسوزوونه پس باید کمر همت رو بست و شخصا دست به کار شید :)
با آروزی موفقیت
حرف شما درست
منم نگفتم که ایده رو بدن به من
گفتم که استقبال و در نتیجه حمایت می کنم
اتفاقا اگه ما ایرانی ها حامی برای طرح هامون داشته باشیم خدا می دونه که به کجا ها دست نخواهیم یافت

ehsan-ets

Member
راستش برای این سایت خیر
چون این سایت یه سایتی هست که با علاقه راه اندازی شده و کسانی هم که دارن میان اونجا و همکاری می کنن همه از روی علاقه هستش.
و سایت هیچ جنبه مالی نداره.

البته پروژه های دیگه ای هست که بعدا اعلام خواهم کرد که اونا بحث مالی داره.

جدیدترین ارسال ها

بالا