همه باهم برای بهبود وضعیت اینترنت کشور.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rapidgo

New Member
چرا شما از رپیدلیچ برای دانلود این گونه فایل ها استفاده نمی کنید کاربرد خیلی آسونی هم داره اگه بگردید حتی می تونید سرویس های مجانی رپیدلیچ هم پیدا کنید

VAHID216

مدیر بازنشسته
خوب دوستان عزیز با تمام منطقی بودن طرح عدم توهین به کسی سایتی که راه اندازی شده بود برای اعتراض فیلتر شد.
تسلیت : |

oldooz

Well-Known Member
خب همه چیز نشون میده که سایت رو به صورت دستی فیلتر کردن.
مطمئن باشید این فعالیت بی نتیجه نبود. بچه ها واقعا زحمت کشیدن(مخصوصا حسین و پویا):rose:
الان هم نا امید نیستیم و کنار نمیریم.
من به اون ایمیل یه میل زدم(شما هم اگه خواستید بفرستید). هرکجا که لازم باشه میرم ببینم حرف حسابشون چیه.

واااااااااااااااااااااای
از 1 تا 9 فیل.تر شد
www.1.webprotest.org
www.2.webprotest.org
www.3.webprotest.org
www.4.webprotest.org
www.5.webprotest.org
www.6.webprotest.org
www.7.webprotest.org
www.8.webprotest.org
www.9.webprotest.org

اینو شخصا فیل.تر کردن چون دیگه 9تا دامنه ندیده بودم فیلتر بشه یکی یکی میشد اینجوری.....؟!!!!:-?:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

تا 21 فیل شده بود
http://www.21.webprotest.org/
تا بی نهایت فیل-*-ترش کردند! :wink:

VAHID216

مدیر بازنشسته
فیلترینگ قانون داره ، و طبق مقامات قضایی باید دستورش برسه ولی به نظر این کار ما نه سیاسی بوده نه **** نباید مشمول قانون فیلترینگ بشه چه برسه به توی دستورات قضایی . پس یه جایی مشکل داره.

S.A.N

Member
چه هیجانی داره این تاپیک :green:

یک نکته درباره فیلترینگ ...

وقتی شما پسوند آدرس سایتتون را مثل www.1.domain.com می ذارید فیلترینگ طبق دستوری که داده میشه به

نرم افزار اتوماتیک تا 10 12 13 و ... خودش آماده هست که فیلتر کنه ...

می تونید چک کنید .. سایتهای سیاسی و موزیک غیر مجاز و موبایل و ....

طبق گفته دوستمون هم هرجایی که آدرس فیلتر شده ای داخلش باشه اونجا هم فیلتر میشه ..

ولی به توصیه ی رفیقمون فرخ گوش کنید .. به جایی نمی رسه :green:

موفق باشید :)

pouya saadeghi

Active Member
اگه فقط 1 نفر از مسئولین یکم به این حرفا گوش میکرد....
gaah.gif

:sad: ولی با این وضع به نظر منم نتیجه ای نداره...

tuzki-bunny-emoticon-023.gif

آخرین ویرایش:

BEHESHT

Well-Known Member
بچه ها اینترنت کم سرعت مزایایی هم داره این همه اعتارض برای چی هستش :mad::lol:

به نقل از :

کد:
http://man-mote.tumblr.com/post/416763202
اولا؛ سرعت زیاد موجب تصادف میشه و اونوقت که در تلفات اینترنتی هم مثل تلفات جاده ای تو دنیا اول بشیم

دوما؛ عجله کار شیطونه! حالا چه کاریه که سه سوته سایتها بیان بالا. چیزی که اینجا زیاده، وقته. سه ساعت تو صف بانک وایمیستین، از صبح تا ظهر به خاطر یه امضا یه اداره رو زیرو رو میکنین، چند ساعت هم تو وب معطل بشین! به جایی که بر نمی خوره؟!

سوما؛ اصلا مهم نیست که ما مثل لاک پشت تو وب حرکت میکنیم و به اطلاعاتی که بقیهء ملل الان بهش رسیدن ما پنج هزار سال دیگه بهش میرسیم؛ مهم اینه که به این اطلاعات می رسیم!

چهارما؛ هیچ میدونین از کنار این سرعت پایین چندین نفر نون میخورن؟!

* به خاطر هزینهء اتصال به وب؛ کارمندان مخابرات و خانواده شان
* به خاطر برق مصرفی کامپیوتر؛ کارمندان اداره برق و خانواده شان
* به سبب کمر درد ناشی از نشتن زیاد پشت میز pc؛ دکتر های ارتوپد و خانواده شان
* به خاطر اعصاب خراب؛ دکترهای مغز و اعصاب و خانواده شان
* به سبب هزینهء گچ گرفتنِ اکثر اعضای بدن به خاطر مشت و لگدهای پدر گرامی بعد از مشاهدهء قبض تلفن؛ کارکنان بیمارستان و دکتران فیزیوتراپ به همراه خانواده هایشان

پنجما؛ سرعت پایین ابنترنت باعث میشه کاربران ساعتها تو وب سرشون گرم باشه و به نوعی سر کار هستن (کارآفرینیِ خاموش).

ششما؛ اصلا کی گفته سرعت اینترنت پایینه؟! خیلی هم خوبه! خیلی از کشورها هستن که حسرت سرعتِ اینترنت مارو میخورن.

هفتما؛ من نمیدونم چرا جوونا اینقدر بی بصیرت شدن؟! آخه وب گردی هم شد کار؟! آخه اینترنت هم شد وسیلهء اساسی؟! برید دنبال کارهای مهمتر مثل. مثل.. مثل… نمیدونم مثل چی، ولی برید دنبال کارهای مهمتر. دشمن شناس باشید!

بله مزایا رو داشته باشید:lol:

به نقل از ...
اولا؛ سرعت زیاد موجب تصادف میشه و اونوقت که در تلفات اینترنتی هم مثل تلفات جاده ای تو دنیا اول بشیم

والا تا اونجایی که میدونم همینجوری در تصادفات جاده ایی مقاممون بالا هست ....

ششما؛ اصلا کی گفته سرعت اینترنت پایینه؟! خیلی هم خوبه! خیلی از کشورها هستن که حسرت سرعتِ اینترنت مارو میخورن.

ببخشید کدوم کشور ادعا و مغز و مضایایه کشوریه مارو داره و الان حسرت میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟:-?

هفتما؛ من نمیدونم چرا جوونا اینقدر بی بصیرت شدن؟! آخه وب گردی هم شد کار؟! آخه اینترنت هم شد وسیلهء اساسی؟! برید دنبال کارهای مهمتر مثل. مثل.. مثل… نمیدونم مثل چی، ولی برید دنبال کارهای مهمتر. دشمن شناس باشید!

............ خیلی ها نونشون یا مستقیم یا غیر مستقیم به نت ربط داره........

به نظرتون اينا اعتراض حاليشونه؟! :-?
به جان خودم عمرا متن صفحه رو كامل خونده باشن! فقط ديدن كه عنوان سايت بهشون نميسازه زدن فيل كردن. :sad:

hhhhaaaa

Member
اینو ببینید چیزی نیست که یکی ساخته باشه تو مفت برداری :
host
Unlimited
For Higher Traffic Sites

Disk space UNLIMITED Monthly data transfer UNLIMITED FTP accounts UNLIMITED Emailboxes UNLIMITED Free domains 3 $29.13/month†
$349.50 1year
فروشگاه ساز که میشه دزید و خیلی ها دزدیدن و استفاده میکنن :
Premium
For high traffic sites
sell up to 100,000 products
100 emailboxes

$83.25/month†
$999.00 1year
خوب تو ایران قیمت پایینی رو با بالایی عوض کن!
(البته همینم نیستا از اینم بدتره!)
درد یکی دو تا نیست که!:sad:

برای تعجیل در فرج امام زمان صلوات

(بهترین کار همینه تا از دست اینا خلاص شیم)

آخرین ویرایش:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
شما منحرفان می خواید با سیاه نمایی این طوری نشون بدید که اکثر سایتای اینترنت شیلتر شده

اصلا هم این طور نیست
بحمد الاه فضای اینترنت یک فضای دوستانه هست

بابا شما کی می خواید به این نتیجه برسید که اعتراضتون به جایی نمی رسه
آقا جون همینه که هست
فقط مثل مردم اون شهره می تونید در خواست کنید ... کننده ها رو بیشتر کنن که تو صف نمونید
این داستان ها با اینکه طنز هست ولی یک دنیا تجربه ی تاریخی پشتشه
فکر نکنید که مردم اون شهر داستانی اعتراضی نکردن
چرا
کردن
ولی . . .

true

BEHESHT

Well-Known Member
به خدا قسم تو انتقاد بالندگی هستش به خدا قسم

جورج بوش دیدید؟ دستش رو Delete میگه هر کی با منه با منه و هر کی با من نیست در برابر منه:-?

و از هر کی خوشش نمیاد Delete می کنه مسئول های مام دیگه به جورج بوش سه تا لایی هم زدن SHIFT + Delete رو انتخاب می کنن اگه جورج بوش و این حرفا فقط با شخص کار دارن اینا با سایت هم کار دارن :lol:

اون وقت فرق اینا با اونا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:?::mad:

والا اونا بهترن نتیجه ی وردوشون تو افغانستان رو میشه با چشم غیر مسلح:green: هم دید

حیف بعضی ها فقط یاد گرفتن اسم آیین زیبای اسلام رو پیش بکشن:-?

BEHESHT

Well-Known Member
سلام

:tavajoh: ................................................. :tavajoh: ..........................................................:tavajoh:

یه خبر تازه

به زودی دو تن از نماینده های مجلش شهر ما کرج قرار چهارشنبه یک نشست با دوستان پدر من به صورت نمیه خصوصب داشته باشند + فرماندار و شهدار های شهرمون و ...

که فک کنم فقط این دو نماینده مفید باشند

دوستان کسی اگه می خواد ملاقات حضوری داشته باشه پ.خ بده من آدرس بدم بیادش کرج و ملاقات حضوری با نماینده ها داشته باشه

البته بنده شخصاً تمام صفحات این تایپک رو پرینت می گیرم و بهشون برای مطالعه میدم پس تا چهار شنبه سعی کنید تایپک رو پر بار تر کنید لطفاً

متشکر

oldooz

Well-Known Member
سلام

:tavajoh: ................................................. :tavajoh: ..........................................................:tavajoh:

یه خبر تازه

به زودی دو تن از نماینده های مجلش شهر ما کرج قرار چهارشنبه یک نشست با دوستان پدر من به صورت نمیه خصوصب داشته باشند + فرماندار و شهدار های شهرمون و ...

که فک کنم فقط این دو نماینده مفید باشند

دوستان کسی اگه می خواد ملاقات حضوری داشته باشه پ.خ بده من آدرس بدم بیادش کرج و ملاقات حضوری با نماینده ها داشته باشه

البته بنده شخصاً تمام صفحات این تایپک رو پرینت می گیرم و بهشون برای مطالعه میدم پس تا چهار شنبه سعی کنید تایپک رو پر بار تر کنید لطفاً

متشکر
بسیار بسیار فکر خوبی است. باید اعتراضمون رو به صورت رسمی بیان کنیم.
حیف که من اهل کرج نیستم والا 100% میومدم. ولی وقتی این پست رو دیدم تصمیم گرفتم برم ببینم میتونم نماینده شهر خودمون رو ببینم و باهاش این موضوع رو مطرح کنم. اگه چند تا از نماینده های مجلس بدونن و حمایت کنن مطمئن باشید موفق خواهیم شد تا وضعیت اینترنت رو بهتر کنیم.
کس دیگه ای میتونه بره پیش نماینده شهرشون(یا هر شخصیت مهم و با نفوذ)؟
لطفا همکاری کنید.:rose:
ما نباید با فیلتر شدن سایت ناامید بشیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا