همه باهم برای بهبود وضعیت اینترنت کشور.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

www_3d_boy3

Well-Known Member
منم فرستادم.
اما یه چیزی وقتی سایت فیس بوک توی سایتهای سیاه وزارت اطلاعات قرار داده شده و عضویت در آن جرم محسوب میشود چطور باید انتظار اینو داشت که کلیک اینو پخش کنه؟:-?

منم فرستادم.
اما یه چیزی وقتی سایت فیس بوک توی سایتهای سیاه وزارت اطلاعات قرار داده شده و عضویت در آن جرم محسوب میشود چطور باید انتظار اینو داشت که کلیک اینو پخش کنه؟:-?

واقعا جرم محسوب می شه ؟؟:lol::lol:
پس با این حساب نسفه جمعیت ایران مجرمن:lol::lol:چ
چه وضعیه:mad:

ahora-kabir

New Member
تاپیک ها زیاد بود فقط صفحه اول و چند صفحه آخر را خوندم فقط آمدنیک چیزی را بگم
ما به هیچ جا نمی رسیم می دونید چرا ...
چون وقتی یاهو میل و ... میان اسم ایران را حذف می کنم همه می خواییم بریم به یاهو التماس بکنیم که تو رو خدا اسم ایران را برگردون
اما کیا پیشرفتمی کنند می دونید
چین چون گوگل گفته احتمال میده که دیگه از سایت های چینی پشتیبانی نکنه حالا 77 درصد از چینی ها از یک جستجوگر داخلی استفاده می کنن
از این مثال ها زیاد هستش ولی بی خیال چون ...
فیس بوک و امثال اینها را خودتون می دونید چرا فیل*تر هستش این چرت و پرت ها بی خیال
اگر اعتراضی قراره باشه باید به سرعت نت باشه که دارن یک کارایی می کنن نه این چرت و پرت ها ...
درضمن سایتی که معرفی کردید مجید آنلاین را جز همایت کننده ها به حساب میاره وقتی مدیریت سایت هیچ گونه بنر و لوگو ... در سایت نگذاشته یعنیحمایت نمی کنه همین بسه برای اینکه بفهمیم این سایت ....

pouya saadeghi

Active Member
تاپیک ها زیاد بود فقط صفحه اول و چند صفحه آخر را خوندم فقط آمدنیک چیزی را بگم
ما به هیچ جا نمی رسیم می دونید چرا ...
چون وقتی یاهو میل و ... میان اسم ایران را حذف می کنم همه می خواییم بریم به یاهو التماس بکنیم که تو رو خدا اسم ایران را برگردون
اما کیا پیشرفت می کنند می دونید
چین چون گوگل گفته احتمال میده که دیگه از سایت های چینی پشتیبانی نکنه حالا 77 درصد از چینی ها از یک جستجوگر داخلی استفاده می کنن
از این مثال ها زیاد هستش ولی بی خیال چون ...
ما هم از خودکفا بودن بدمون نمیاد (اتفاقا استقبال هم خواهیم کرد)

حرف شما درصورتی درسته که ما در ایران شبکه های بزرگی مثل فیس بوک و تویتر داشته باشیم (و مثل cloob.com هرماه فیلــــتر نشه!)
وقتی 2 تا سرویس (یکی داخلی / یکی خارجی) با خدمات و قدرت یکسان تو اینترنت وجود داشته باشه ، مسلما مردم ایران محیط ایرانی رو ترجیح میدن (طبق تجربه خودم)
موتور جستجوی baidu نیاز های کاربران چینی رو فراهم میکنه و کاربران چینی هم بین گوگل و baidu ، حق انتخاب دارن.

فیس بوک و امثال اینها را خودتون می دونید چرا فیل*تر هستش این چرت و پرت ها بی خیال
اگر اعتراضی قراره باشه باید به سرعت نت باشه که دارن یک کارایی می کنن نه این چرت و پرت ها ...
دوست عزيز ما كه نميدونيم چرا فيس بوك و... فيلتر شدن!
شما اگه ميدونيد لطفا بگيد.

درضمن سایتی که معرفی کردید مجید آنلاین را جز همایت کننده ها به حساب میاره وقتی مدیریت سایت هیچ گونه بنر و لوگو ... در سایت نگذاشته یعنیحمایت نمی کنه همین بسه برای اینکه بفهمیم این سایت ....

لطفا پست های قبلی رو مطالعه کنید

www_3d_boy3

Well-Known Member
یعنی واقعا این همه آدم عاقل فکر می کنن اعتراضشون به جایی می رسه ؟

خنده داره به خدا

نه ولی بیایم دست روی دست بزاریم تا ما هم بشیم مثل مردم اون شهره که پادشاه گفت یعنی مردم هیچی نمیگن؟ درباریان گفتن نه فقط می خوان تعداد ..... بیشتر کنید .امیدوارم داستانشو شنیده باشی!

و در ضمن خدمت اون آقا شما بقیه اعتراضها رو بزار بهعده ما شما همینکه به سرعت کم معترضی کافیه

آخرین ویرایش:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
سرعت کم ای کاش کم بود اصلا سرعت نیست حرکت لاکپشتیه . adsl شده dialup و dialup که دیگه کار نمیکنه.دیگه جایی که وزیر محترم میگه 128 کافیه چرا اصلا اعتراض کنیم.ایشون نمیدونم با چه معیاری میگه کافیه؟!تو تمام دنیا دارن اینرنتو دانلودو ...مفت میکنن ماها باید با همین اینترنت افتضاح تا ساعت 1 2 منتظر بمونیم دانلود رایگان بکنیم.ترکیم ازمون جلو زد همین امروز فرداست افغانستانم جلو بزنه.... واقعا متاسفم برا خودمون برا جایی که علمو پیشرفت......

tszجان مسکه خبر نداری پس
اونموقه که هنوز ایران سل gprs باز نکرده بود
تو افغانستان 2 تا خط داشتن که اینترنت داشت
128 ایران کجا 61 ژاپن کجا.............

www_3d_boy3

Well-Known Member
آقایان من میگم بیایم بیشتر روی این مسئله تمرکز کنیم که افراد بیشتر ی رو از اعتراضمون آگاه کنیم مثلا اون فکر ایمیل به روزنامه کلیک خوب بود باید کارایی مثل اینو در دستور کارمون قرار بدیم.
واقعا مسخره کردن 4share هم رفت تو فیل .
من از دوستان خواهش می کنم بصورت ضربتی انجمنی برای حمایت از گوگل در برابر فیلتر تشکیل دهیم.

آخرین ویرایش:

pouya saadeghi

Active Member
همه تلاش دوستان روى افزايش اطلاع مردم نسبت به وجود اين سايته.

در مورد انجمن منظورتونو متوجه نشدم!‏؟
"حمايت از گوگل" ‏؟؟

www_3d_boy3

Well-Known Member
دارم به شوخی می گم تا گوگل فیلتر نشده بیام ازش حمایت کنیم چون اینطوری که دراین چند ماه دارن سایتا رو فیلتر می کنن بی سابقس . تمام سایتای فیلم ، تمام سایتای آهنگ ، تمام سایتاییی که یکم منتقدی بودن، هزاران وبلاگ ، .... حتی سایت بهنام ناطقی که بنده خدا فقط فیلم نقد می کرد توش و هیچ چیز سیاسی نداشت من همیشه سر می زدم الته اون خیلی وقته فیل شده . واسه همین می گم تا گوگل هم مثل بینگ که فقط home باز میشه نشده بیام یه کاری بکنیم :mad:

آقایان من میگم بیایم بیشتر روی این مسئله تمرکز کنیم که افراد بیشتر ی رو از اعتراضمون آگاه کنیم مثلا اون فکر ایمیل به روزنامه کلیک خوب بود باید کارایی مثل اینو در دستور کارمون قرار بدیم.
من از دوستان خواهش می کنم بصورت ضربتی انجمنی برای حمایت از گوگل در برابر فیلتر تشکیل دهیم.

آقا منه بیچاره زندگیم توش
وقتی دیدم کپ کردم
همینجوری سرعتش پایین بود....
به احتمال قوی تا چند وقته دیگه بقیه اینجور سایتا هم میره به باد
به مجید رحم نکردن به خارجی رحم کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-?:sad::rose:

درود
عزيز ناراحت نكن خودتو اينا عددي نيستن داري خودتو ناراحت ميكني فقط يك سوال آيا جلو علم و پيشرفت رو ميتونن بگيرن؟؟؟هر كاري يه راهي داره :cool:
بفرما عزيز اينم 4shared شما كه فيلتره:green:

http://www.a.4shared.com/

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا