همبستگی‌ تمامی‌ کاربران برای تغییرات بزرگ در انجمن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NextWorld IT

Active Member
نشد ديگه پوريا!
اگر قرار منطقي حرف بزنيم بايد از فحش و كلمات ركيك جلوگيري كنيم!
پوريا خيلي از مديران اينجا با سواد و با كمالات هستند براي نمونه جناب چيذري يا اميد و پيمان. كه واقعا كارشون رو به موقع و به بهترين نحو انجام ميدهند.
نميشه تر و خشك رو با هم سوزوند
در ضمن ما نميخوايم اين دوستان رو از جنبه انسان بودن و ادب كمالات بسنجيم بلكه هدف بحث ما سنجيدن قابليت مديريت انهاست!
تو هر فرهنگ و كشور و اجتماعي هم ادم خوب هست و هم بد ! اين طبيعت زندگي گروهي است .

راستي پيمان جان اين عملياتي كه تصميم گرفتي انجام بدي كي شروع ميشه؟

شب و روز خوش

Peyman-Pop

Active Member
assan گفت:
ببخشید پیمان جان یک سوال برام پیش اومده همه تا اینجا با شما موافق هستن و می خوان تحولاتی که گفتین رو انجام بدید من و بقیه منتظر هستیم فکر می کنم وقت اجرا باشه

موفق باشی
آسان
بله آسان جان اما عجله همیشه کارهارو خراب میکنه .

من دوست دارم نظرات و پیشنهادات کاربران رو ابتدا کامل بشنویم و بعد با کمک همین نظرات و پیشنهادات دست به تغییرات بزنیم .

نمی‌خوام نظر و گفته ای ناتموم باقی‌ بمونه .

تمامی‌ دوستان عزیز هم لطفا اگر نظر و یا پیشنهادی هنوز دارن زودتر مطرح کنن چون بزودی این تاپیک رو قفل می‌کنم و شروع به انجام تغییرات با کمک هم می‌کنیم .

شاد باشید .

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
NextWorld IT گفت:
........
رضا جان بزودی اعلام می‌کنم و مرحله به مرحله با کمک هم شروع به انجام اونها می‌کنیم.

البته خیلی‌ از انجام این تغییرات ممکنه از دید کاربران مخفی‌ باشه اما بزودی متوجه تمامی‌ اونها خواهید شد :wink:

شاد باشی.‌

پیمان

iRWEBDES

Active Member
خوب آقا پيمان ..
آقا مجيد ...
و باقي مديران سايت ...

ببخشيد كه اين چند وقته با حرفهامون ناراحتتون كرديم ..
حرفهايي كه كاملا درست بود ولي نميدونم چرا به نفع شما تموم ميشد ...
شايد از به خاطر اينكه بعضي از كاربران به پاچه علاقه ي بسياري داشتند ...
شايد هم به خاطر اينكه زبون بازي شما بهتر از ما بود ...
شايد خيلياتون بونيد من يه آدم رك و رو راستي هستم و هر چي بدونم بدون هيچ گونه ادا و اصول ميگم ...
تو عمرم هم پاچه خاري يا ... ماليه كسي رو نكردم ...

بعله آقا مجيد ...
الوعده وفا ...
يا به قل شما مرده و قولش ...

كاش بقيه هم آدمهاي دو رويي مثل شما رو بشناسند ...

خوب خيلي خوشحال شدم كه حدودا 2 سال در جوار شما بودم ...
اما چيزاي بزرگ لياقتهاي بزرگ هم ميخواد
يا من لياقت نداشتم پيش بچه هاي گلي ( نه مثل شما ( بمونم ...
يا شما لياقت نداريد تو اين سايت مديريت كنيد كه سايتتون داره از هم ميپاشه ...

حلالمون كنيد ...
خداحافظ ...

اميد آنكه با رفتن ما اين سايت به مسير اصليش برگرده ...

فقط در آخر يه چيزي بگم ..
براي اون دسته از كاربران دهن بيني كه با ديدن جر و بحثهاي من و شماها براي ... مالي هم كه شده راي رو به شما ميدادن و طرف شما رو ميگرفتن و ميگيرن متاسفم ...
كاش كاربري نبود و خودمون صحبت ميكرديم كه اينطور قضايا به هم نپيچيه ...
البته كاربرها هم نباشند شماها ان يكي روتون رو نشون ميديد و ...

بيخيال ...
بازم خدانگهدار همگي ...
از تمام عزيزاني كه تا حالا ازشون چيزي ياد گرفتم ممنونم ...
خاك پاشون هم هستم ...
از آقاي بابك ساطلي و سامان عزيز هم خيلي ممنونم ...
خدا نگهدارشون باشه ...

بافی

Member
Peyman-Pop گفت:
NextWorld IT گفت:
........
رضا جان بزودی اعلام می‌کنم و مرحله به مرحله با کمک هم شروع به انجام اونها می‌کنیم.

البته خیلی‌ از انجام این تغییرات ممکنه از دید کاربران مخفی‌ باشه اما بزودی متوجه تمامی‌ اونها خواهید شد :wink:

شاد باشی.‌

پیمان

:roll: ...مخفي؟!...پس اين چه همكاريي مي شه؟...

Mandana

Active Member
:lol: شايد ميخوان سورپرايزتون كنن.

حالا من اين وسط يه سوال مهم دارم!!!دختر گلم ميشه بگي چرا تا اين وقت شب بيداري؟

Peyman-Pop

Active Member
afsanehhhh گفت:
:roll: ...مخفي؟!...پس اين چه همكاريي مي شه؟...

انجام یکسری از این تغییرات فقط به دست مدیران امکان پذیره ، از جمله حذف مدیران کمکار.

شما هم در این فرصت میتونید مارو با مقالات و مطالب علمی‌ که در انجمن میزارید یاری بدید ‌.

موفق باشید .

پیمان

siavash-tanha

Well-Known Member
abtin_khosravi گفت:

همون جور كه گل پسر ما بيدار مونده :lol:
:wink:
مخلصم

Peyman-Pop

Active Member
siavash-tanha گفت:
abtin_khosravi گفت:

همون جور كه گل پسر ما بيدار مونده :lol:
:wink:
مخلصم
آقا آبتین لطف کردن و تا اون موقع شب داشتن یک آموزش رو آماده میکردن و برای من فرستادن .

اگه همه بیخوابی‌ ها اینطور برای پیشبرد انجمن باشه خیلی‌ خوبه ;-)

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
خوب دوستان عزیز دیگه زمان تغییرات رسیده.

این تاپیک امشب قفل می‌شه و مرحله به مرحله باهم شروع به انجام تغییرات می‌کنیم .

از تمامی‌ کاربران عزیز خواهشمندم در این مدت حتما به انجمن عمومی‌ کامپیوتر مراجعه کنند تا از اخبار و نظر خواهی‌ های مرتبط با تغییرات مطلع باشن و بتونن به ما در این زمینه کمک کنند.

از تمامی‌ عزیزانی‌ هم که در این مدت با مقاله ها و یا مطالب مفیدشون سعی‌ در بالا بردن سطح علمی‌ سایت داشتن صمیمانه سپاسگزارم .

پیمان

Mandana

Active Member
نه من فرق مي كنم چون پسرم.ولي معني نداره دختر تا اون وقت شب بيدار باشه:wink:

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام آقا پيمان
اينم شايد آخرين ريپلي اين تاپيك باشه! منم يه سري موارد رو حتما بايد بگم !

به نظرم الآن كلي انجمن به درد نخور داريم كه بايد حذف بشند ! مثل سابقه كارمن و انجمن هاي مالتي مديا !

جاي كلي انجمن خوب خاليه كه قرار بود با نسخه جديد بيان ولي به نظرم اون موقع خيلي دير ميشه !

وضع داخلي خيلي از انجمن ها آشفته است ! يه سري به انجمن نرم افزار بزنيد ! كلي تاپيك به صورت مهم در اومده كه شايد در روز اصلا بازديدي نداشته باشه و به جاش كلي تاپيك كه شايد خيلي به درد بخوره ميرن صفحه بعد !

بعضي از انجمن هاي خوب كه جاي كار زيادي دارند بدون مدير هستند ! چرا !؟
همينطور خيلي از انجمن ها نياز به بيش از حتي 3 مدير دارند !!! مثل فوتوشاپ! مثلا يك مدير كه به قول معروف خدا باشه تو فوتوشاپ و جواب سوالات بچه ها رو بده و 2 يا 3 مدير براي رسيدگي به تاپيك هاي خلاف قوانين و ... كه البته به فوتوشاپ هم وارد و مسلط باشند!

به نظرم اگر بخوايم به رسيدگي توي اين يك ماه آخر از 20 نمره بديم اين سايت مردود ميشه ! پس رسيدگي عمده مشكل اين انجمن هاست !

چرا براي اين كه خبرهاي جديد سايت رو بديد هميشه از عمومي كامپيوتر استفاده ميكنيد !؟ دقيقا نميدونم كه با قوانين مغايرت داره يا نه ؟ اما به نظرم بهتره كه از يك وبلاگ استفاده كنيد ! اين طوري به نظرم سرعت كار هم بالاتر ميره و كلا جلوه قشنگتري پيدا ميكنه !

به نظرم آقا پيمان اين از اون موارد خاص هستش كه بايد ضربتي عمل بشه و تحمل و صبر جايز نيست ! چون اكثر حرفايي رو كه بچه ها اينجا زديند قبلا به صورت پراكنده زده بودند. اگر شما دست به تغييرات بزنيد بچه ها بهتر ميتونند كمك كنند و ميشه سريعتر نتيجه رو ديد و دلگرمي براي كار كردن دوباره ايجاد ميشه !

فكري به حال كاربرهاي خوبي كه رفتند بكنيد!
مهرداد كوشيار
علي تختي
مجيد
آرتا
و ...

به اميد كامروزي شما در برطرف سازي مشكلات
سايان

Peyman-Pop

Active Member
ghamnevis گفت:
به نظرم الآن كلي انجمن به درد نخور داريم كه بايد حذف بشند ! مثل سابقه كارمن و انجمن هاي مالتي مديا !
جاي كلي انجمن خوب خاليه كه قرار بود با نسخه جديد بيان ولي به نظرم اون موقع خيلي دير ميشه !

آقا سایان همونطور که در ارسال اول گفتم این مورد یکی‌ موارد تغییرات عمده در انجمن هستش که اتفاقا اولین مرحله انجام تغییرات محسوب می‌شه و به نظر خواهی‌ کاربران گذاشته می‌شه .

بعضي از انجمن هاي خوب كه جاي كار زيادي دارند بدون مدير هستند ! چرا !؟
همينطور خيلي از انجمن ها نياز به بيش از حتي 3 مدير دارند !!! مثل فوتوشاپ! مثلا يك مدير كه به قول معروف خدا باشه تو فوتوشاپ و جواب سوالات بچه ها رو بده و 2 يا 3 مدير براي رسيدگي به تاپيك هاي خلاف قوانين و ... كه البته به فوتوشاپ هم وارد و مسلط باشند!

انجمن های بدون مدیر یا انجمن های خیلی‌ کمکار هستن که به زودی حذف خواهند شد و یا انجمن هایی‌ که تابحال فرد فعال و مناسبی برای اونها پیدا نکردیم اما در این تغییرات برای اونها هم حتما مدیری در نظر میگیریم .

چرا براي اين كه خبرهاي جديد سايت رو بديد هميشه از عمومي كامپيوتر استفاده ميكنيد !؟ دقيقا نميدونم كه با قوانين مغايرت داره يا نه ؟ اما به نظرم بهتره كه از يك وبلاگ استفاده كنيد ! اين طوري به نظرم سرعت كار هم بالاتر ميره و كلا جلوه قشنگتري پيدا ميكنه !

در اصل برای اخبار که مرتبط به سایت و انجمن می‌شه باید از انجمن نظرات و پیشنهادات استفاده کنیم اما چون بازدید بسیار کمی‌ داره و خیلی‌ از کاربران از موضوع اطلاعی‌ پیدا نمیکنن به اجبار از پر بازدید ترین انجمن و انجمن مباحث عمومی‌ برای اطلاع رسانی‌ کاربران استفاده می‌کنیم تا تمامی‌ کاربران از مباحث عمومی‌ سایت مطلع باشن.

به نظرم آقا پيمان اين از اون موارد خاص هستش كه بايد ضربتي عمل بشه و تحمل و صبر جايز نيست ! چون اكثر حرفايي رو كه بچه ها اينجا زديند قبلا به صورت پراكنده زده بودند. اگر شما دست به تغييرات بزنيد بچه ها بهتر ميتونند كمك كنند و ميشه سريعتر نتيجه رو ديد و دلگرمي براي كار كردن دوباره ايجاد ميشه !

اینرو در نظر داشته باشید بعد از ماه ها ما داریم تغییرات زیادی در انجمن میدیم و این هم به نوبه خودش زمان نیاز داره ، خیلی‌ از این مباحث نیاز به نظر خواهی‌ داره که ما نمیخوایم نظر خواهی‌ های گذاشته شده که نقش مهمی‌ دارن یک روزه باشن و بعد از یک روز نتیجه گیری کنیم .

باید سعی‌ کنیم بیشتر کاربران بتونن در این نظر خواهی‌ ها شرکت کنن و نظر خودشون رو اعلام کنن تا بشه برداشت بهتری از این نظرات کرد. برای همین چه ما بخوایم و چه نخوایم این کار رو به سرعت نمی‌تونیم انجام بدیم .

فكري به حال كاربرهاي خوبي كه رفتند بكنيد!
مهرداد كوشيار
علي تختي
مجيد
آرتا
و ...

هیچ کدوم از این کاربران عزیز از سایت نرفتند و تقریبا هر روز به سایت مراجعه میکنند منتها با ارسال های کمتر.

از تمامي نظرات و پیشنهادات شما هم ممنونم .

پیمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا