هشدار درباره تروجانهاي جديد!!!

iman_iz

Member
خواستم بگم اين روش فرستادن سرور ديگه داره قديمي ميشه...
تروجان هاي جديد در واقع سرور ندارند....
يعني دارند اما شما هيچگاه آنرا ارسال نميكنيد...شما يك فايل مثلا jpg يا با هر پسوندي را ارسال ميكنيد كه در واقع شامل سرور نيست و حجم بسيار كمي در حد يكي دو كيلوبايت دارد
كه از آنتي ويروسها عبور ميكندچون ويروس نيست...
اما همين كه در كامپيوتر قرباني نشست بي سر و صدا بر طبق برنامه اي كه دارد با سايت خود
(يك سايت هك) ارتباط برقرار كرده و سرور خود را به روش ftp برگذاري ميكند و در طي اين مراحل
با استفاده از مشخصاتي كه اين فايل اوليه بصورت هوشمند ميفرستد آنتي ويروسها را بي اثر ميكند...با upload كامل سرور كامپيوتر قرباني در دست هكر است.
اين روش بسيار پيچيده و خطرناك و متنوع است زيرا حجم فايل ارسالي كم بوده و exe نيست و همچنين حاوي هيچ ويروس وسروري نيست بنايراين شناسايي نميشود...
و دوم اينكه با ارجاعي كه به سايت دارد ميتواند جديدترين متد روز را كه هنوز شناسايي نشده بارگذاري نمايد...يعني هيچگاه قديمي نميشود چون اطلاعات بروز دريافت ميكند....همچنين بدليل حجم كم فايل اوليه بسرعت كامپيوترهاي اطراف را آلوده ميكند....
براي هك هيچ محدوديت و مانعي وجود ندارد....
مراقب باشيد..... :wink:

amir_ttr

Member
رتيل جان خودتي؟
اگه هستي بهت بگم بپا زياد حال نكني.سرگيجه ور ميداري

a Truth Seeking

Active Member
بابا چه بازاري اينجا راه افتاده سر قسمت كردن Trojan .
حالا شما چه چيزي رو مي خواين؟خود فايل رو يا نرم افزارهايي براي ساخت اون رو مي خواين؟

handi

Member
آقا از همش به من هم بدين هم فايل هم فايل سازش..
چاكرم جبران ميكنم ايمان جان...منتظرم ها

siavash-tanha

Well-Known Member
بابا اين تاپيك كه ماله پارساله (يه ساله و يه ماه)

هر چي تروجان بود تموم شد

مخلصم

Ghamnevis

Well-Known Member
بابا چرا تاپيك هاي قديمي را بالا مياريد.. حالا اگر ارزش داشته باشه و خبرش نسوخته باشه يه چيزي اما اين... ;)

Maryam DJ عزيز لطفا از اين پس اگر قصد داريد تاپيكي قديمي را بالا بياريد لطفا به محتواي اون و اينكه مفيد باشه هنوز حتما دقت كنيد.. چند مورد از تاپيكهايي كه شما بالا آورديد متاسفانه به آرشيو منتقل شده..

تشكر
سايان

masqxz2

Member
آره عزيز من اصلا اينترنت نياين چون هك ميشيد و اين خيلى خطرناكه !!!
عزيز من اينهايى كه شما ميگى از چند سال پيش بوده و من خودم پارسال اين روشها رو تست كردم مسپله اينه كه اينها ابزار حرفه اى هك هستند و دست هر كسي نيستند و همونطور كه ميدونيد هيچ چيز نميتونه جلوى يك هكر حرفه اى رو بگيره .
پس بيخودى ملت رو نترسونيد !!؟

جدیدترین ارسال ها

بالا