هر کی می خاد بره تو بهشت بیاد تو این پست!!!

سلام.
ببینید من امتحان دارم... البته ما 3 نفریم که امتحان داریم ....
یه سری سوال احتمالی هست....
هر کسی که جواب بده اونقدر براش دعا می کنیم که زورکی هم که شده بره تو بهشت.
توضیحات ((من این پستو واسه باره سوم هست که می زنم چون بهش احتیاج دارم سعی می کن که تا 2 روز دیگه نزنم... پس اونایی که خیلی مثلا آخرشن نیان بگن که فقط یک بار می زنن و بگن: دوست عزیز و ... چه می دونم از این حرفا :neutral: ))

حالا اونی که می خاد بره بهشت بسم ا...

1- یک پورت سریال مجازی به شماره 4 بسازید و مودم سیستم را روی آن نصب کنید و بدون اتصال به اینترنت آنرا تست کنید.(البته سیستم مودم ندارد.باید مودم مجازی معرفی و شناسانده شود).

2- جهت یکپارچه سازی اطلاعات ذخیره شده در یک درایو(مثلاd)بدون defrag کردن آن عملیات لازم را گزارش کنید.

3.جهت تست و تنظیمات سرویسهای tcp/ip روند عملیات را شرح دهید.

4 - با استفاده از دستور مناسب در WIN XP یک DISK remote bootبسازید.

5-جهت انتقال به شبکه داخلی مرکز it استان خوزستان از طریق اینترنت عملیات لازم را به صورت کتبی گزارش کنید.(با فزض اینکه ip سرور مربوطه 192.168.5.1 و password آن 198 باشد.

6- اگر بر روی یک lan قرار داشته باشید تنظیمات proxy را طوری انجام دهید که ipمربوط به سرویس gopher شما 192.198.0.5 باشد.

7- تنظیمات p3p را طوری انجام دهید تا کوکی هایی که از قبل روی سیستم شما ایجاد شده است غیر قابل خواندن شوند.

8- سیاست امنیتی سایت www.msn.com را مشخص کنید . همچنین امکان ضبط و استفاده از کوکی ها را به روی سیستم خود در اختیار سایت مورد نظر قرار دهید.

9- ویندوز را به صورتی تنظیم کنید تا هنگام بوت شدن سیستم ابتدا windows98 وسپس win xp جهت انتخاب نمایش داده شود.

جواب بدین لطفا

YTERROR

Active Member
مستانه خانوم جمله اولتون رو چندین بار تکرار کردید یک بار اعتراض نمی کنن دو بار اعتراض نمی کنند سه بار احترام می زارن دفعه چهارم دیگه بیشتر از حد دارید به قوانین سایت و ..... بی اعتنایی می کنید و اگه قرار باشه هر کس کاری داشت برای این که سریعر به جواب برسه بیشتر تایپیک بزنه باشه که از فردا هر کس سوالی یا ... داره 10 تا تایپیک می رنه و سایر دردسرها سوالات شما رو در وب سایتهای زیادی بحص کردیند چند تا از جواباتون تویی سایت آی تی ایران هست و بقیه شم می تونی تویی گوگل سرچ کنی یا مثل خیای تویی یک بخش یک تایپیک بزنید و با سرفصل کامل و توضیح کامل در مورد سوالاتتون به جواب برسید مطمن باش بجایی خواهش کردن و ...... اگه سوالات تو واضح تر و کامل تر بیان کنی سریعتر به جواب می رسی

dark-man

Member
Mastaneh_ADD گفت:
9- ویندوز را به صورتی تنظیم کنید تا هنگام بوت شدن سیستم ابتدا windows98 وسپس win xp جهت انتخاب نمایش داده شود.

این یکی را من بلدم :)

روی |MyComputer کلیک سمت راست کن بعد برو تو Properties سپس بعد از باز شدن صفحه از اون بالا Advance رو انتخاب کن ...وقتی که صفحه عوض شد در یک بخش از صفحه نوشته Start Up and system recovery وارد این بخش شو و دیگر خودت خیلی آسون بقیه اش را تنظیم کن ...حتی زمان پیغام ها را هم می تونی عوض کنی

من که گفتم بهتون .
این سوالا برام حیاتیه.
نمی دونستم که تو کمک کردن اینقدر حرارت دارین. دارم full می شم از کمک های انسان دوستانه شما
ممنون.
چشم دیگه پست نمی زنم.

کسی نیست؟؟؟
گفتم بابا امتحان دارم...تو این سایتای فارسی هم که نخودچی هم پیدا نمیشه؟؟؟؟
حداقل لینک بدین؟

PC man

Active Member
Mastaneh_ADD گفت:
س

My Computer > Right Click > Properties > advanced > Startup & Recovery > Setting

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
لطفا عنوان پيغام خودتون رو تغيير بدين و يك عنوان مرتبط با سوال خودتون انتخاب كنيد

مجيد

mat

New Member
با سلام
جواب سوال آخر رو كه از بروبچه‌هاي دوره راهنمائي هم ميتونين بگيرين.
جواب بعضي از سوالات شما رو هم ميشه داد ولي طولاني است.
اگه جواب سوال آخر را نميدانيد يعني اينكه در عالم كامپيوتر نياز به مطالعه فراوان داريد چه رسد به شبكه، امنيت ، دسترسي از راه دور و ....
اگه واقعا معلوماتمان كم است به دنبال مدرك نباشيم تا فردا ديگران را بدبين يا متضرر ننمائيد
به ظاهر بايد اين دوره طي شده خود را تكرار نماييد (و يا حتي دوره هاي قبلي)

موفق باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا