هر سوالی راجع به دلفی داری بپرس (استاد دلفی)

moein 88

New Member
سلام دوستان
من دارم يه برنامه با دلفي و SQL 2008 مي نويسم و مي خوام تاريخ و ساعت جاري رو از سرور بخونه بايد دستوري رو بنويسم.
در ضمن از يه كامپونت تاريخ شمسي به نام Solar_Calendar استفاده مي كنم
ممنون مي شم اگه كمكم كنيد

moein 88

New Member
برای دلفی .می خوام از دلفی تاریخ و ساعت sql رو بخونه .یه برنامه هست که از داخل شبکه بتونه ساعت سرور رو بخونه . یعنی اگر تاریخ و ساعت یکی از کلاینت ها هم اشتباه باشه واسه برنامه فرقی نکه چون ساعت و تاریخش رو از سرور می خونه.
باز هم ممنون

scarlet_yekta

New Member
با سلام به استاد دلفی
من تهیه گزارش در دلفی را با برنامه فست ریپورت انجام میدهم
در نسخه چاپی آن نامfast report در بالای صفحه چاپ می شود که اصلا برایم رضایت بخش نیست
چگونه آن را حذف کنم.
ممنون

Sampro

Member
من دقیقن یادم نیست ولی ممکنه دو حالت داشته باشه
یا شما داری از نسخه تریالی چیزی استفاده می کنی و محبوری که اونو هم داشته باشی
یا هم باید توی تنظیمات مربوط به کمپوننت (معمولن پنجرش سمته چپ هست) و بچرخی و دنبال یه چیزی تو مایه های تایتل با مقدار fast report باشی.

yalisalar

New Member
سلام استاد جون
ممکنه یه کامپوننت برای زیبایی فرم مثل suiskin برامون قرار بدی
متشکرم

Hiva.night

New Member
مهندس جان سلام آقا کمکم کن

آقا جان سلام
مهندس جان یه سوال دارم خیلی برام مهمه
من میخوام تو کوئیک ریپورت بخش اطلاعاتی که مثلافیلتر شده رو به صورت جدول بندی شده درست کنم هرکار میکنم نمیشه اگه لطف کنی کمکمکنی خیلی ممنون میشم
مخلصیم داداش:rose:

vahid103

New Member
سلام من تو دلفی مبتدی هستم میخوام یه بازی مثل ایر هاکی بنویسم که یه توپ به مستطیل برخورد کنه برگرده
چطور برخورد دو شی رو میشه کنترل کرد که اگر دایره به توپ بر خورد کرد برگرده

mtc2012

New Member
خیلی ممنون که انقد زود جواب ادمو میدید:green: لطفا اگه نمیتونید جواب بدید حداقل یه تابلویی چیزی بزنید بنویسید تا اطلاع ثنوی تعطیل میباشد من هر روز این همه راه نیــــــــــــــــــــــــــــــــــــام :mad:
:lol:

mtc2012

New Member
سلام من تو دلفی مبتدی هستم میخوام یه بازی مثل ایر هاکی بنویسم که یه توپ به مستطیل برخورد کنه برگرده
چطور برخورد دو شی رو میشه کنترل کرد که اگر دایره به توپ بر خورد کرد برگرده

دوست عزیز فک نکنم دلفی برنامه خوبی واسه ساخت بازی باشه به نظر من با برنامهای دیگه کار کنی بهتره

ali27shiraz

New Member
من یک مشکل در کد نویسی با دلفی 7 دارم که میخواهم تیبل های بک بانک انتقال به یک بانک دیگر بدم آیا کسی هست مرا راهنمائی کند زیورعالم ممنون

ali27shiraz

New Member
من یک مشکل در کد نویسی با دلفی 7 دارم که میخواهم تیبل های بک بانک انتقال به یک بانک دیگر بدم آیا کسی هست مرا راهنمائی کند زیورعالم ممنون

ali27shiraz

New Member
زیورعالم

DrXoX

Active Member
سلام
به همه دوستان،
یادش بخیر این تاپیک.....
از مدیران معذرت میخام بابت این پیغام، بعد از 7 سال به صورت اتفاقی اومدم تو این انجمن و این تاپیکو دیدم یادش بخبر چقد زود دیر شد.
ما کجا رفتیم ... دلفی کجا رفت...:paint:

samirasamadi

New Member
با سلام یه سوال خیلی فوری داشتم.من یک برنامه با دلفی ساختم که چند تا بانک اطلاعاتی اکسس داره ولی وقتی سیو می کنم یا اینکه exeکردم تو کامپیوتر های دیگه ارور بانک اطلاعاتی میده و مسیر بانک اشتباه است. من چطور باید مسیر بانک و تو ado بدم؟یه سوال دیگه اینکه با چه نرم افزاری exe شو بسازم؟ با installshieldانجام دادم ولی وقتی برنامه رو نصب می کنم با همه ی فرم ها و یونیت های دلفی نصب میشه و شبیه یه برنامه مستقل نیست.

shirpia

New Member
روشي براي کپي کردن فايل از روي يک کلاينت بر روي استوريج از طريق سيستم واسط يا سرور
1-کلاينت به سرور و استوريج دسترسي ندارد
2-سرور به کلاينت و استوريج دسترسي فول دارد
3-ميخواهيم فرايند کپي يا انتقال به شکل زير باشد
الف-فرمان کپي يا انتقال توسط کلاينت که فايل مورد کپي يا انتقال روي آن هست صادر ميشود
ب-سرور فرمان را گرفته باتوجه به دسترسي کامل به کلاينت و استوريج عمل کپي يا انتقال را انجام ميدهد

جدیدترین ارسال ها

بالا