هر اسکریپتی که بخوای .v2

وضعیت
موضوع بسته شده است.
با سلام خدمت آقایون گل .
یکی از بچه ها تو همین تاپیک اسکریپت نمایش فیلم آنلاین خواسته بود که الآن توسط یکی از دوستانم برای اولین بار در سایت p30vel انتشار پیدا کرد که الآن براش میذارم بقیه هم میدونم زیاد دنبالشن

15wfdr6.gif

اینم از اسکریپتی که خیلی ها دنبالش هستند .
با این اسکریپت میتونین تلویزیون آنلاین راه اندازی کنید و فایلهاتون رو به صورت سراسری نمایش بدید .

چند امکان خوب این سیستم :
۱ - امکان راه اندازی بی اندازه شبکه تلویزیونی
۲ - امکان لینک به شبکه های ماهواره ای
۳ - امکان درج خبر و ویرایش خبرها
۴ - امکان فعال سازی اکانت های درخواستی مشتریان تلویزیون
و …
لینک دانلود : دانلود کنید
حجم فایل : ۵/۱ مگابایت
رمز فایل : kuaza.org
رمز دوم : p30vel.ir

منبع : پی سی ول منتشر : Iraninic

حالا یه مژده و سورپرایز برای طرفداران wp و جوملا

wordpress.jpg
امروز با دنیایی از ۱۶۱ قالب بسیار زیبا برای سیستم وردپرس بروز شدیم قیمت اصلی این تعداد قالب بالغ بر ۵۰۰۰ دلار است که در پی سی ول به شما رایگان هدیه داده ایم. شما میتونین بهترین قالب های خبری - تجاری - اقتصادی - شخصی و … را در این کلکسیون ببینید و استفاده کنید .

در چند بخش دانلود کنید :
۱ - بخش اول
۲ - بخش دوم
۳ - بخش سوم
۴ - بخش چهارم
به دلیل پائین بودن سرعت اینترنت این تعداد را در چند بخش به شما آماده کرده ایم که در دانلود آنها مشکلی بوجود نیاید برایتان .

joomla.gif

خوب . این هفته برای شما دوستان عزیز فایلی رو برای دانلود گذاشتم که بیش از ۵۰۰ قالب زیبا رو برای جوملا آماده کرده .
این قالب ها بیشتر با طراحی هایی نوین و مختص به کارهای تجاری و بعضی ها هم برای کارهای شخصی کاربرد داره .

در این لیست قالب بیش از ۴۰۰ قالب اون به صورت تجاری و دارای قیمت هایی بین ۴۰ تا ۳۰۰ دلار هست که امروز در پی سی ول شما میتونین رایگان دانلود کنیدش .
امیدوارم لذت کافی رو ببرید .
لینک دانلود : دانلود کنید
حجم فایل : ۸۵ مگابایت
رمز فایل : p30vel.ir

منبع : پی سی ول منتشر : Iraninic

probing_online

New Member
حــــــــــرفـــــــه ای

استخدام برنامه نویس php ، به صورت ثابت و پروژه ای

مسلط به php , css , ....

فقط حرفه ای ها تماس بگیرن

09123979116

fillter

New Member
تقاضا دارم !!m_dg_farari

با سلام
سیستم درخواستی شما مثل دوست قبلیمون به زبان asp هست و اینجا جایگاه php . میتونین درخواستتون رو در بخش مربوط به خودش هم دوباره تکرار کنید شاید کسی داشته باشه ( البته بعید میدونم)
شما توسط سیستم مدیریت محتوای e107 که از قدرت بالا و امنیت خوبی داره بدون نیاز به دانش برنامه نویسی به راحتی همچین سایتی و حتی بهتر راه اندازی کنید با سرعت خیلی بالا تر ( چون php هست )
اگه هم خودت تا حالا با سیستمش کار نکردی مدیرش برات سایت رو کامل با کل پلاگین های مورد نیاز و یه قالب خوب طراحی میکنه.
اگه نیاز به طراحی داشتی بگو معرفیت کنم به مدیر سایتش تا متقیم باهاش حرف بزنی و تخفیفات هم بهت بده.

آدرس سایت : www.e107.ir
سیستم رو از سایت بالا دانلود کن.
موفق باشی:rose:

جناب m_dg_farari اگر زحمتي نيست ، بنده رو به مديريت سايت e107
معرفي كنيد ، چون كارم خيلي گيره .
هر چه زودتر ، براي بنده بهتر.
ممنون.
[email protected]

ali94504

New Member
با سلام خدمت دوست عزيز
براي وب كنفرانس اسكريپتي ميتوني پيدا كني؟
ممنون

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز.
من یه آرشیو خوب از اسکریپت های نصبتا خوب دارم که همشون پولی هست.
یکی از اون اسکریپت ها رو با نام Fahosting 2.1 یکی از بچه ها درخواست داده که اگه اجازه بدید می خواستم بذارم اجازه هست؟ ( مدیران)

پست فردا حذف میشود.

kambiz18

New Member
با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز.
من یه آرشیو خوب از اسکریپت های نصبتا خوب دارم که همشون پولی هست.
یکی از اون اسکریپت ها رو با نام Fahosting 2.1 یکی از بچه ها درخواست داده که اگه اجازه بدید می خواستم بذارم اجازه هست؟ ( مدیران)

پست فردا حذف میشود.

اره قربونه دستت بزار اگه یه پک از اسکریپت های فارسی البته بدرد بخور بتونی دورست کن بزاری برای دانلود عالی میشه
راستی من برای فا هاستینگ ایمیل زده بودم :paint:

با تشکر از آقا مجید که برای دیدن از این انجمن اومدن و ما رو خوشحال کردن.

اجازه هست اسکریپت فاهاستینگ رو بزارم آقا مجید؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
با این پستت خندم گرفت
ولی دیگه گفتم جوابتو بدم
آخه خیلی خودتو بزرگ میدونی
مدیر سایت هایی بزرگتر از مجید بودم و هستم تو برو به جای این که رو سایتی که اسمه مجید روشه تو یه فرومی کار کن که اسم خودت روش باشه

به دلیل توهین به مدیر به milad72 عزیز اخطار داده شد و باعث شد 5 روز دسترسی ایشون بسته شود.

مجید

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
حاجی بیا برو تاپیک های ASP/ASP.Net رو قفل کن اینجا چیکار داری شما . اینجا صاحب داره اونم اعضاشن که دارن تاپیک میزنن و بیخود ادعا مالکیت نداشته باش اینجا .
بدلیل توهین به مدیر salarjoon اخطار گرفتند که باعث شد دسترسی ایشون 5 روز بسته شود.

مجید

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

لطفا در فعالیتهای خود و ارسالهایی که دارید اول از همه قوانین را رعایت کنید و بعد اینکه از نگارش مناسبی استفاده کنید
در غیر این صورت مجبور به دادن اخطار یا حذف تاپیک خواهیم شد.

مجید

با سلام خدمت شما آقا مجید.
مشکلات پیش آمده در این تاپیک به کمک mdp و دیگر کاربران و مدیران عزیز به طور کلی حل و فصل شده و تاپیک به حالت قانونی خود بازگشته است.
آقا کامبیز شما هم شب ساعت 12 بیا اسکریپت فا هاستینگ ورژن 2.1 رو از همین تاپیک دانلود کن.

با سلام خدمت دوستان
امروز اسکریپت فا هاستینگ رو میزارم ورژن 2.1
در 2 شب هم بود داشتم از مدیران اجازه میگرفتم کسی جواب نداد:-?

پس الآن میزارم

امکانات سیستمی :
1 - تغییر سیستم شمارنده سایت
2 - موتورگرافیکی هفت رنگ نسخه 2 ( برای طراحی و تغییر قالب سایت)
3 – سیستم نمایش آپ تایم هاستینگ از طریق API ( از طریق سایت host-tracker)
4 – سیستم روشن و خاموش نمودن کل سیستم
5 – تغییر زبان و ویرایش متون ثابت و پیغام های سیستمی
6 – تغییر رنگ متون و لینک ها (Online CSS)
7 – تنظیمات بانکی سیستم شامل رکورد های (نام مالک ، شماره حساب ، نام بانک ، شماره 16 رقمی)
8 – سیستم خرید و سفارش در نسخه یک از طریق پست الکترونیک انجام می شود . به صورتی که مقادیر را از مشترک گرفته و برای مدیریت ارسال می کند .
9 – سیستم خروجی تالار (Javascript) سازگار با تمامی تالار ها
10 – سیستم نمایش پیغام مدیریت در صفحه اصلی به صورت بلاک (می توانید از عکس ، فلش یا کد HTML استفاده کنید)
11 – نمایش سیستم پشتیبانی در صفحه اصلی به صورت بلاک (می توانید از عکس ، فلش یا کد HTML استفاده کنید)
12 – سیستم تماس با ما شامل رکورد های ( نام مدیریت ، شناسه یاهو ، پست الکترونیک ، آدرس ، عکس کروکی شرکت ، تلفن تماس )
13 – سیستم تنظیم متن صفحه درباره ما (می توانید از عکس ، فلش یا کد HTML استفاده کنید) این متن را هر زمان می توانید تغییر دهید .
14 – سیستم متن صفحه اصلی (می توانید از عکس ، فلش یا کد HTML استفاده کنید) این متن را هر زمان می توانید تغییر دهید.
15 – ایجاد منو
16 – حذف و ویرایش منو
17 – ثبت نام مشترکین سرویس میزبانی یا ثبت دامین در سایت ، توسط این سیستم می توانید مشترکین خود را معرفی کنید ،
18 – سیستم حذف و ویرایش مشترکین سرویس میزبانی یا ثبت دامین
19 – قرعه کشی اتوماتیک بین کاربران خبرنامه و سیستم قرعه کشی
20 – حذف کاربران از سیستم خبرنامه
21 – جمع آوری پست الکترونیک بازدیدکنندگان و اتصال آنها به سیستم خبرنامه / قرعه کشی
22 – ارسال خبرنامه به کاربران در حالت HTML برای ارسال عکس یا خبر های تجاری
23 – ایجاد و نمایش سوالات متداول برای راهنمای کاربران ، شما توسط این سیستم می توانید بی نهایت سوال و بی نهایت جواب در سیستم برای راهنمایی کاربران خود از سرویس میزبانی ایجاد کنید ، و سپس می توانید بر روی آنها عملیات حذف یا ویرایش نیز انجام دهید . در متن جواب این سوالات می توانید از کد های HTML نیز استفاده کنید یا در جواب ها و متون از عکس یا فلش نیز استفاده کنید .
24 – سیستم خبری ، شما توسط این قسمت می توانید خبر کمپانی یا شرکت خود را بنویسید و بعد ها عملیاتی همچون حذف یا ویرایش نیز بر روی این اخبار انجام دهید . در متن هر خبر می توانید از عکس یا فلش یا کد های HTML نیز استفاده کنید ، تاریخ خبر به صورت ( ایرانی) نمایش داده می شود .
25 – سیستم ایجاد مقاله ، توسط این قسمت همانند خبر می توانید متونی را بنویسید که در آنها نیز می توانید از کد های HTML نیز استفاده کنید . و بعد ها می توانید این مقالات را حذف یا ویرایش کنید ، تاریخ این مقالات به صورت قسمت اخبار تاریخ کاملا ایرانی است .
26 – ثبت قیمت دامین ، توسط این قسمت می توانید پسوند دامین تعریف کنید و برای آن قیمت مشخص کنید ، این قیمت و پسوند دامین را نیز می توانید حذف یا ویرایش نمایید .
27 – متن صفحه دامین ، در صفحه دامین می توانید برای تبلیغات و یا .... متنی را بنویسید در این متن شما آزاد هستید که از عکس یا فلش یا کد های HTML استفاده کنید و می توانید بارها این متن را تغییر دهید .
28 – ثبت قیمت میزبانی ، توسط این سیستم شما می توانید پک های سرویس میزبانی خود را ایجاد کنید ، در صفحه نمایش پک های نرم افزار شما می توانید رکورد هایی مانند ( نام بسته ، میزان فضا ، پهنای باند ، نوع سرور ، قیمت ، و بیش از 23 رکورد دیگر در مورد بسته ها ) را مشاهده نمایید .
29 – سیستم نمایش روزشمار آمار سایت شما به صورت روزانه و کلی
31 – پشتیبانی کامل سیستم از HTMLAREA ، توسط این امکان شما برای نوشتن خبر و به عنوان مثال قرار دادن یک عکس در متون یا اخبار نیاز به نوشتن کد های HTML ندارید سیستم HTMLAREA همانند نرم افزار Word این عمل را بدون هیچ کدی برای شما انجام می دهد
32 - سیستم نصب کننده کاملا فارسی Install.php
33 – راهنمای نصب فارسی (FarsiHelp.pdf)
34 – راهنمای طراحی قالب شخصی به صورت کاملا فارسی (farsihelp.pdf)
35 – سیستم پشتیبانی در سیستم ، کاربران شما به راحتی توسط قسمت تماس با ما سیستم از طریق یاهو و پست الکترونیک با شما تماس بگیرند .
36 – دسته بندی چند خبر آخر در صفحه اصلی

لینک دانلود :
http://www.speedyshare.com/512290657.html

موفق باشید.:rose:

vigeo

Member
alibaba-man omadam

سلام به همه دوستان چندی بود که نبودم . هرچند بود و نبودم یکی هست اما امیدوارم بتونم کمک خوبی باشم .

اسکریپ alibaba رو می توانید از لینک زیر دریافت نمایید . لینکی که میزارم مستقیم و از پی سی ول هست .

یک تشکر ویژه هم از دوستان زحمتکش پی سی ول می کنم بابت این همه اسکریپ عالی .

دانلود با لینک مستقیم

vigeo

Member
نصب فاهاستینگ

سلام . دوستان کسی فاهاتینگ رو تونست نصب کنه . من که هرکار کردم نشد .

تنظیمات کانفیگ رو درست کردم . اسم فایل ادمین رو هم تغییر دادم « البته قبل از تغیییر هم چک کردم »

اما نصب نشد . not found میگه . رو فایل ادمین چطوری باید پسورد گذاشت ؟ اینو بلد نبودم . ممکنه ار این باشه؟

یک نفر آموزش بده ممنون میشم

swanknews

New Member
سلام.
قربان اسکریپت classified دارید؟ (مثل سایت ایستگاه)
ممنون میشم کمک کنید.

سلاماگه رو لوکال هاست نصب میکنی و با نرم افزار wampp کار میکن که نیازی نیست رو ادمین پسورد بذاری و کار هم میکنه و سالم هست.اگه رو هاست نصب کردی باید از توی Cpanel هاستت رو پوشه ی ادمینش پسورد بذاری.اگه خواستی رو هاستت نصب کنی من هم برات نصب میکنم و هم پسور و اینا میذارم.موفق باشی.

آقایون از امروز هر کسی هر اسکریپتی میخواد بگه هم براش میذاریم و هم من خودم براش نصب میکنم.(رو هاست رو میگما:D)

موفق باشید.:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا