هر اسکریپتی که بخوای .v2

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arshiad

New Member
اسکریپت وبلاگ دهی با وردپرس – فارسی + آموزش نصب

wrsc.jpg
منبع: پی سی اسکریپت!
این یه پست ویژه است . واقعا ویژه . مطمئنم که هرکسی که خواسته یه سرویس وبلاگ دهی راه بندازه ، وردپرس براش یه آرزو بوده . اما دیگه الان شما می تونید با این اسکریپت یه سرویس وبلاگ دهی برپایه ی سیستم قدرتمند وردپرس راه بندازید.
این اسکریپت دقیقا همان وردپرس اصلی است که تمام امکانات آن از جمله نصب پوسته های متعدد و افزونه ها ( پلاگین ها ) را دارد و به طور کلی به کاربر شما اجازه داشتن یک وبلاگ کامل و بی نقص را می دهد.
لینک دانلود
ممنون از لطفتون دانلودش کرده بودم اما بحث تبلیغاتی چی میشه چطور میشه تبلغات رو اون انجام داد

arshiad

New Member
دوستان من یک اسکریپت مثل ایستگاه می خوام با این تفاوت که به جای صفحات تبلیغاتی اعضا وبلاگ به آنها داده شود لطفا کمک کنید ممنون میشم

mghhgm

Member
سلام دوست عزیز.اسکریپتی داری که نمایش دهنده آر اس اس باشه.دقیقا مثل یکی وبگذر.که ما آدرس آر اس اس رو توی کد اسکریپت قرار بدیم و بعد هر خبر جدیدی که توی سایت اصلی قرار میدیم ، بوسیله این اسکریپت توی یک صفحه دیگه از سایت بیاد!

من خودم چند تا سایت میشناسم که این کار رو انجام میدن اما:
1- وبگذر که اصلا کار نمیکنه
2-در سایت های خارجی وقتی من خبر رو دیشب تو سایت قرار دادم ، اون امشب برای من به ظاهر وبگذر نمایش میده!

من الان توی قسمت سمت چپ سایتم www.imia.ir یکی از همین خارجی ها رو استفاده کردم ( به اجبار ) اما دیر نمایش میده.
ممنونم

vigeo

Member
اسکریپت فروش فیلم دایویکس

آقا اسکریپت فروش فیلم دایویکس مثل www.kingdivx.com لازم دارم...
آیا امکانش هست برام ارسال کنید؟

سکریپت فروشگاه بسیار زیبا و ساده با قابلیت پرداخت آنلاین و همچنین تمام مشخصات یک سیستم فروشگاهی خوب رو داره و در 2 نسخه آژاکس و معمولی قرار دادم براتون .
هر سوالی در مورد این سیستم بود بپرسید
اسکرین شات قالب 1
w0c28958nkeb0aokxz31.jpg

قالب دوم هم مشابه پرشین دایویکس است

لینک دانلود :
دانلود نرم اسكريپت دايويكس از اينجا

موفق باشید

در ضمن باید به دوستان بگم که با softarchive در تالار پی سی ول در خدمتیم . این سیستم هم در تالار پی سی ول قرار داده شد .

منبع : www.p30vel.ir

لینک پست در پی سی ول : http://talar.p30vel.ir/showthread.php?p=461

بای

arshiad

New Member
من اسکریپت زیر رو می خواستم که بتونه سه کار زیر را همزمان در یک سایت انجام بده
1. وبلاگ دهی
2. تبلیغات وبلاگها شبیه سایتهای تبلیغات شامل تعداد نمایش در وبلاگها و نمایش صفحه اول
3.ایمیل دهی به صاحبان وبلاگها
دوستان خواهشمندم اگه کسی می تونه کمکم کنه و یا اینکه میشه این سه اسکریپت رو به هم اضافه کرد؟ چه جوری ؟
لطفا یکی جواب بده سه بار پرسیدم کسی قصد نداره یه راهنمایی بکنه

Mr.Steres

Active Member
من اسکریپت زیر رو می خواستم که بتونه سه کار زیر را همزمان در یک سایت انجام بده
1. وبلاگ دهی
2. تبلیغات وبلاگها شبیه سایتهای تبلیغات شامل تعداد نمایش در وبلاگها و نمایش صفحه اول
3.ایمیل دهی به صاحبان وبلاگها
دوستان خواهشمندم اگه کسی می تونه کمکم کنه و یا اینکه میشه این سه اسکریپت رو به هم اضافه کرد؟ چه جوری ؟
لطفا یکی جواب بده سه بار پرسیدم کسی قصد نداره یه راهنمایی بکنه

همچین چیزی رایگانش وجود نداره ...

airport

New Member
سلام SpftArchive عزیز

اگه امکان داره ی اسکریپت برای هاستینگ و ی اسکریپت برای فروش *** آنلاین بدید

ممنون میشم

منتظرم دوست عزیز :cool::cool::cool::cool:

ninjaghaleb

Member
با سلام:rose:

دوست عزیز من یک اسکریپت چت روم آنلاین نیاز دارم :neutral:که بشه مدیریتش کرد و:cool: با امکانات عالی:oops:

و

این که کاربران بتونن به راحتی واردش بشن:paint:

با تشکر:oops:

akhen

New Member
يه فايل جستجو واسه سايت مي خوام اگه فايل fla باشه خيلي خوب مي شه؟

dislovery

Member
یه cms که امکان تعیین آدرس url صفحات رو داشته باشه اونم به زبان فارسی هر کی بده خدا پدر و مادرش رو بیامرزه

m.e.sepehr

New Member
flash-php

سلام
كارم خيلي گيره ! ميخام فلشو به data base وصل كنم ، 2000 تا مطلب گذاشته بودن ولي من نتونستم ازشون استفاده كنم ! واضح نفهميدم .
PHP:
<!--  /* Font Definitions */  @font-face 	{font-family:&quot;Cambria Math&quot;; 	panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; 	mso-font-charset:1; 	mso-generic-font-family:roman; 	mso-font-format:other; 	mso-font-pitch:variable; 	mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face 	{font-family:Calibri; 	panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; 	mso-font-charset:0; 	mso-generic-font-family:swiss; 	mso-font-pitch:variable; 	mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;}  /* Style Definitions */  p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal 	{mso-style-unhide:no; 	mso-style-qformat:yes; 	mso-style-parent:&quot;&quot;; 	margin-top:0in; 	margin-right:0in; 	margin-bottom:10.0pt; 	margin-left:0in; 	line-height:115%; 	mso-pagination:widow-orphan; 	font-size:11.0pt; 	font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; 	mso-ascii-font-family:Calibri; 	mso-ascii-theme-font:minor-latin; 	mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; 	mso-fareast-theme-font:minor-fareast; 	mso-hansi-font-family:Calibri; 	mso-hansi-theme-font:minor-latin; 	mso-bidi-font-family:Arial; 	mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} .MsoChpDefault 	{mso-style-type:export-only; 	mso-default-props:yes; 	mso-ascii-font-family:Calibri; 	mso-ascii-theme-font:minor-latin; 	mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; 	mso-fareast-theme-font:minor-fareast; 	mso-hansi-font-family:Calibri; 	mso-hansi-theme-font:minor-latin; 	mso-bidi-font-family:Arial; 	mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} .MsoPapDefault 	{mso-style-type:export-only; 	margin-bottom:10.0pt; 	line-height:115%;} @page Section1 	{size:8.5in 11.0in; 	margin:1.0in 1.0in 1.0in 1.0in; 	mso-header-margin:.5in; 	mso-footer-margin:.5in; 	mso-paper-source:0;} div.Section1 	{page:Section1;} --> loadVariables("reg.php","POST");

من با اين دستور متغيراي فلشمو ميدم به php .
منتها يه php ميخام كه به ديتابيسم به اسمه flashDB با يوزرنيم root و پسورد"123" وصل شه و اونارو توش ذخيره كنه .

اگه فلش كار كردين ميشه يه فايل فلش هم كنار phpه بدين كه يه كلمه رو ذخيره و لود بكنه ؟
خيلي ممنون ميشم،خيلي لازم دارم .

[email protected]

drlilp

New Member
سلام دوستان
پیشاپیش ممنون از زحمات شما
من اسکریپت لینک باکس سایت تبادل به آدرس http://www.tebadol.com/ رو میخوام!
ممنون میشماگه بتونید کمک کنید...

ip-hamed

New Member
سلام
من یه اسکریپت موتور جستجو میخوام
و البته توضیحاتی در باره نحوه کار کرد این موتور ها
ایا بهتره از گوگل ایندکس کنه یا خودش دیتا بیس داشته باشه
و فرق ای نا رو هم بگی ممنون می شم
البته فکر کنم این بهتره از گوگل ایندکس کنه؟

araz1araz

Member
سلاممن با بانک پاسارگاد قرارداد بستم ولی اسکریپی برای وصل شدن همانند بانک سامان و یا پارسیان وجود نداره لطفا هر کی میتونه بهم کمک کنه که چطور میتونم اینکار رو بکنم و فروش کالا داشته باشم

bamshad

Well-Known Member
سلام من دنبال یک سورس میگردم که بشه فایل های rar رو داخل هاست extract کرد و همچنین بشه چند فایل رو در داخل هاست به rar تبدیل کرد
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا