هر اسکریپتی که بخوای .v2

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام چطوری باید روی لوکال هاست نصبش کنم این ارورو میده

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'yasiblog_jafar'@'localhost' (using password: YES) in C:\xampp\htdocs\wpw\yohoo.php on line 2
Access denied for user 'yasiblog_jafar'@'localhost' (using password: YES)

با سلام
مثل اینکه اینجا یکی مشکل داره
شم نام فایل yohoo.php رو به yahoo.php تغییر بدید و از سیستم استفاده کنید.
موفق باشید.
در ضمن به لوکال هاست اطمینانی نیست.:D

rezammb2009

New Member
فروش ویژه انواع اسکریپت

:tavajoh:فروش ویژه انواع اسکریپت + نصب و راه اندازی با کمترین هزینه

اسکریپت:

تبلیغات کلیکی
مدیریت آگهی (نیازمندی)
بلاگ دهی
فروشگاه ساز
ساب دامین دهی
و...

با قیمت :?:

تماس با ای دی:
scoter_rz_1980

naaaji

Member
سلام دوستان من یه اسکریپت چت میخوام به توضیحاتم دقت کنید
نه علی تالک رو میخوام نه اجاکسیم و نه باقیشون
من یه اسکریپت میخوام که یه صفحه باشه یه ستون داشته باشه کاربر های آنلاین رو نشون بده وسطش متن چت باشه زیرش هم همون قسمت واسه نوشتن مطلب توسط کاربر بالاش هم برای تنظیمات فونت و ایکون و اینا
وقتی هم روی اسم کاربر ها کلیک میشه میخوام چت خصوصی بتونن بکنن تقریبا یه چیز مثل فلش چت ولی فلش چت چندتا مشکل داره
شنیدم پولیه و باگ زیاد داره و یکی هم فارسیش کرده بود خوشم اومد ولی گرون میداد
راستی اگه فارسی هم باشه که دیگه عالی
من میخوام ساده باشه اسکریپت
اگرم کسی داشت ولی شرایط داشت برا دادنش لطفا با ایدیم تماس بگیره و بگه
mansour.behjaty
منتظر هستم

mab designer

New Member
سلام...
آقا پست هاتو خوندم و کلی کف کردم...
این همه اسکریپت و از کجا میاری آخه ؟؟؟ :d
حالا یه کمکی هم اگه به من بکنی که کلی ممنونت میشم
من یه اسکریپت لازم دارم که فقط قیمت دلار رو تو سایت بتونم نشون بدم...
اگه اسکریپتی هست که با جاوا اسکریپت باشه خوبه
اگه نه که من سایت رو دارم با سی شارپ دات نت مینویسم تو فریم ورک 3.5
منتظر محبتت هستم!

art7th

Member
با سلام
دوستان من دنبال paFileDB 3.6 ميگردم، متاسفانه سايت خود برنامه يك ماهي ميشه دون شده، كسي اگه اين اسكريپت رو روي سيستم‌ش داره يه لطفي كني آپلود كنه جايي و لينكش رو به من بده!
{نسخه بدون ويرايش و فارسي ساز باشه بهتره!}

ارادتمند / مرتضي بهمني

jigartalaa

Member
تمامی درخواست های شما در سایت p30vel.ir یافت خواهد شد
همچنین pafile db 3.6 توسط بنده فارسی گشته که در سایت پی سی ول قابل دریافت است

موفق باشید !

jigartalaa

Member
باز اینا گنده شدن !!!!!
عجبا! آقا محسن چرا به خودت میخیسی ؟ میترسی لو بری؟ من فقط سورس رو دادم!!! هیچکس نمیتونه ازین تو هاست استفاده کنه!!!!
پس بیخود زوور نزن! این دست همه هست! حتی نسرین! بجاش بهتره بری امنیت سیستمتو بالا ببری تا اینکه بیای اینطوری پست رو حذف کنی!!!
من ایرانی نیستم اصلا. من انسان نیستم!!! ولی تو دستو پاتو گم کردی چرا ؟؟؟؟؟ اینو هیچکس نمیتونست نصب کنه!!!
خیلی چیزا معلوم شد!!! پی سی ول اینهمه دزدی کرد میری تو نظراتش تشکر میکنی!!!!
باشه! ملالی نی!!! یا حق

آقای softarchive بهتره مواظب حرف زدنت باشی . گنده تر از دهنت صحبت میکنی .
آقای softarchive تا اونجایی که یادم میاد شما پست های بنده را در ووریا کپی پیست میکردی .
دوست داری فحش به جد و آبادت بخوره ؟ در ضمن آقای داوری هیچگونه نظری در سایت ما ندادن .
سیستمی هم که از ایشون منتشر شده تو سایت برای تبلیغ ایشون بوده در واقع چرا که دیگر اون سیستم را نمیفروشن و کسی هم نمیتونه تغییر بده چون قاطی پاتی هست .
ما همیشه کسایی که خودشون تولید کننده هستن را حمایت میکنیم و سورسشون رو با اینکه داشته باشیم هم منتشر نمیکنیم . و اگر سایتی رو هم ریپ میکنم به سازندش میگم چون وجودشو دارم خیلی از اسکریپت ها هم نال کردم . حتی حامد . محسن . پارس 20 . چوق . تک بلاگ این در حالیست که با نویسندگان این اسکریپت ها در ارتباطم و رابطه ای دوستان دارم جز آقا محسن اونم به خاطر ادبیاتشون اما من باز حق رو به آقا محسن میدم . در ضمن تهمت بی روا نزنید جناب آقای داوری هیچگونه نظری در سایت ما تحمیل ندادن

آقا محسن قبلاً هم گفتم چرا دوستان باهاتون مشکل پیدا میکنن و این تنها به خاطر ادبیات تند شماست که باعث میشه به آدم بر بخوره .
آقای داوری به نظر من یک از برنامه نویسان قهار این مرز و بوم هستند با یک خلاقیت بالا اما برخی از اصول را رعایت نکردند . اولین کسی که سیستم نسرین را نال و ریپ کرد خودم بودم اما با این حال به هیچ کاربری سیستم ایشون را ندادم . که نکنه خدایی نکرده ضرری را محتمل شوند .

من نمیدونم این آقا مجتبی بچه هست یا نه ؟ هر چی میشه میگه من میرم . بله سایت شما را هم نظاره کردیم حتی میلاد نیز بعد از اخراج به گروه شما پیوست .
لطفاً دیگر توهین نکنید وگرنه طور دیگری برخورد خواهد شد !

jigartalaa

Member
یادم رفت بگم . کسایی امثال بعضی ها اگه بخوان ملت ایران را سر کیسه کنن مثل خیلیا که بر ملا شد در سایت بیچاره ان از طرف گروه پی سی ول .

شرکت های بزرگی پست پی سی ول هستند و همچنین روز به روز به قدرت پی سی ول افزوده میشه و اونم فقط به خاطر پشتیبانی کاربران هست بر همین اساس الآن پی سی ول در خیلی از مجلات چاپ شده . دعوتنامه از طرف وزارت علوم داره و تبلیغش در شبکه های ماهواره ای به زودی درج میشه از طرف اسپانسر خارجی پی سی ول . موفق باشید

naaaji

Member
هرچی هم بگید همتون من یه درخواست چت روم فارسی ساده کردم جوابمو ندادید فقط کری میخونید بابا

jigartalaa

Member
سلام . تنها اسکریپت چت روم فارسی ajax im هست فعلاً . بقیه اسکریپت ها همه جا یافت میشه . موفق باشید

shahinSssS

Member
سوال

سلام من دنبال یه اسکریپت می گردم که .

مثلا چند قسمت داشته فرض سایت با بازدید 1000 و قسمت دو 2000 و سه 3000 یا

پیج رنک 1 بعد پیج رنک 2 و بعد پیج رنک 3 و.......

فرضا سایتی عضو شد که پیج رنکی که پیج رنکش 2 باشه در قسمت سایتهای با پیج رنک 2 باشه

و کدی از سایت بگیره که اینجوری نشون بده :

سایت اول
سایت دوم
سایت سوم

منظورم مثل تبادل لینک ثابت باشه و به لیست سایتها را نشون بده

همچین سیستمی را فکر کنم آقا نوید برای افزایش بازدید گذاشته بود یه زمانی
نمی دونم تونستم منظورم را برسونم نمی خوام مثل لینک باکس باشه که طویل و عریض و همه چی نشون میده

می خوام فرض سایتی پیج رنکش 1 و موضوع ساتش دانلود فقط سایتهای با رنک 1 و موضوع دانلود نشون داده بشه در سایتش . مرسی موفق باشید

و در خواست تبادل بنر

و یه نگاهی بیندازید چه چیزهای دیگه ای لازم داره اینجور سایتها:

http://www.seo.parsbox.com

DR 30NA

New Member
سلام دوستان .
خسته نباشید .
من به اسکریپت پشتیبانی سایت میهن نیک نیاز دارم .
آدرس : http://www.mihannic.com
البته این اسکریپت رو خودشون نوشتن .
می خواستم بدونم اسکریپت پشتیبانی به سادگی این هست .
فارسی یا غیر فارسیش فرقی نمی کنه .
فقط من یه چیز می خوام که مثل این باشه .
موفق باشید .

A2D3D

Well-Known Member
سلام
آقا من دوتا اسكريپت نياز دارم .
1- دوست يابي فارسي
2- چت آنلاين

ممنون .

وضعیت
موضوع بسته شده است.