هركس يه Snapshot از دسكتاپش بذاره اينجا !

mostafa_az

Well-Known Member
من فكر ميكنم بار CPU روي Modified theme كمتر باشه چون حالت پيش فرض ويندوز هستش و اين اشتباهيه كه با حالت ويندوزهاي قبل ميشه

amir_s

Active Member
babak_dj ميشه Theme اين عكسي رو كه گذاشتي بدي به من ؟؟؟ :?

untitled-1_562.jpg

Pooriya_Online

Active Member
به به يه پوريا ديگه هم توي اين فروم هست... :lol: خوشحال شدم... ميخوام پورياهارو گسترش بدم... :lol:

درضمن امير جان اين ه برنامس كه شكل ويندوزو عوض ميكنه... اسمشم يه چيز خوبي بود... يادم ني...

d@nial

Well-Known Member
Pooriya_Online2 گفت:
به به يه پوريا ديگه هم توي اين فروم هست... :lol: خوشحال شدم... ميخوام پورياهارو گسترش بدم... :lol:

درضمن امير جان اين ه برنامس كه شكل ويندوزو عوض ميكنه... اسمشم يه چيز خوبي بود... يادم ني...
يه دونش كه ..... زياد شه چي ميشه!

babak_dj

Member
(TEHRANCYBER) اقا اگه ICON کم داری بگو من برات یکم بفرستم. :twisted:
-amir جان این یه برنامست اسمشم هست ASTON این THEME هم یکی از THEME های پیش فرض اين برنامست اگه DL کنی حتما اینم باهاش میاد.
البته عکس BACKROUND مال خودمه ها !:wink:
-راستی اقا اگه کسی از برنامه خاصی برا تغیره چهره WINDOWS اش استفاده میکنه لطفا اسمشو بنویسه. :arrow:

Pouria_DK

Member
اره دادش ، ما مخلص پوریا هم هستیم ، راستی یکی برای من پیغام گذاشته بود که این عکس مال خودته که گذاشتی برای لوگو یا نه ؟ یعنی من اینقدر بی ریختم که شما .......... حالا بیخیال اما آره دوستان عکس لوگو خودم هستم ، ببخشید که کارگریم ، اینجوریاست دیگه زندگی کردن سخته . خلاصه دم همه مجید آنلاین ها گرم پوریا آنلاین ای ول دادش سایت باهای هم داری شما . من روی سایتهای ایرانی کار زیاد نمیکنم . اینجا هم هستم چون واقعا چیز یاد میگیرم اینجا ، جا داره که از تمام دست اندر کارهای این سایت تشکر کنم .ممنون.پوریا

siavash-tanha

Well-Known Member
تو صفحه قبل دسكتاپ ويندوز 98 ام و گذاشتم (ماله شركت)

حالا اينجا ماله خونه رو ميزارم :wink:

يه زد ويروسم رو دسكتاپ گذاشتم كه هر ويروسي بياد ببينه بچه هاي با مرام مجيد آنلاين و همون اول در ميره :wink:

مخلصيم

ابوذر

amir_s

Active Member
سلام اين برنامه اي كه گفتيد رو ميشه راحت پاك كرد بعد از نصب ؟؟؟؟

Pooriya_Online

Active Member
آره من قبلا نصبش كرده بودم...

البته شركت Object Desktop هم يه بارنامه اين مدلي داشت ولي اسمش يادم نيست... منظورم Windows Blinds نيستا... اون برنامه مثل هميني كه بابك گفت هستش و كل ويندوز از جمله تم و ايكون و تسكبارو عوض ميكنه...

Pooriya_Online

Active Member
آقا اين پست رو به دو منظر زدم كه يكيش بالا اومدن تاپيك هستش...

دوميشم يه سوال از Unity...

آقا ببينم با خيال راحت با اين لانگ هورن كار ميكنه؟ سرعتش چي سرعتش كلافت نكرده؟

جدیدترین ارسال ها

بالا