پشتیبانی هاپو (انیمیشن مزرعه ی ما)

Jackbil

Well-Known Member
سلام دوستان !
این کاراکتر یکی از شخصیت های انیمیشن (مزرعه ی ما) است .
تایم لاین : شروع پروژه : 91/3/29 اتمام پروژه : 91/6/30
موفق باشید:rose:

پیوست ها

• hapooo.png
    hapooo.png
    417.9 کیلوبایت · بازدیدها: 104
آخرین ویرایش:

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
من تا حالا این همه استعداد یه جا ندیده بودم:shock:، من که باورم نمیشه 15 سالت باشه. شخصیت پردازی 20، مدل سازی 20، ارائه هم 20. کلا 2020202020. :rose:
....................................
فقط فکر میکنم پوستش انقدر براق نبود بهتر بود.
یه ایده هم واسه انمیشنت اگه اون هیولا ترسناکه که قبلا ساختی تو یکی از قسمت ها بیاد تو مزرعه تا چند تا موجود زمینی رو برای آزمایشهای خبیثانش با خودش ببره، ولی حیوان های مزرعه اصلا ازش نترسن حسابی اذیتش کنن و فراریش بدن خنده دار میشه.

Jackbil

Well-Known Member
آفرین
خیلی با مزه شده
با چه نرم افزارهایی قراره کار کنی؟؟؟
ممنون رضا:rose:
با بلندر کار می کنم و شاید هم کمی فتوشاپ

من تا حالا این همه استعداد یه جا ندیده بودم، من که باورم نمیشه 15 سالت باشه. شخصیت پردازی 20، مدل سازی 20، ارائه هم 20. کلا 2020202020.
واقعا تشکر سجاد عزیز
فقط فکر میکنم پوستش انقدر براق نبود بهتر بود.
یه ایده هم واسه انمیشنت اگه اون هیولا ترسناکه که قبلا ساختی تو یکی از قسمت ها بیاد تو مزرعه تا چند تا موجود زمینی رو برای آزمایشهای خبیثانش با خودش ببره، ولی حیوان های مزرعه اصلا ازش نترسن حسابی اذیتش کنن و فراریش بدن خنده دار میشه.
ممنون از توصیه ای که دادی.
از ایده ایهم که پیشنهاد دادی خیلی خوشم اومد و حتما استفاده می کنم.
تو اولین کسی هستی که انتقاد و پیشنهادت رو گفتی پس اولین نفر توی لیست خواهی بود. :)

خیلی عالی شده آفرین!

Jackbil

Well-Known Member
آخرین ویرایش:

max vray

کاربر VIP
سلام مثل همیشه کارت عالیه
درمورد کارت هم یک پیشنهاد داشتم.
همیشه وقتی اسم یک مزرعه میاد همه یاد چندتا حیوون بیشتر نمی افتن.
1.سگ= نگهبان مزرعه
2.گاو =نماد قدرت
3.خروس و اسب =نماد زیبایی و غرور
4.گوسفند = نماد یک موجود بامزه و در عین حال درگیر روزمرگی
اما نظر من این هستش که یک کارکتر ه غیر اینها داشته باش تا کمی کارتو خاص تر بکنه.
مثلا یک جوجه اردک که هنوز نصف بدنش تو تخم هستش و همیشه با اون همه جا میره و واسه همه دردسر درست میکنه اما مهربونه.
یا یک موش کور که همیشه از جاهایی سر در میاره که نباید دربیاره اما یکبار این اشتباهش به نفع همه تموم میشه در عین ناباوری
منظورم اینه که یک موجود انتخاب کن بزار تو جمع این حیوونها اما بر اساس خصلتش عمل کنه مثلا خر معمولا موجود خولی هستش و ....
موفق باشی جوان ترین جوانها:rose:

Jackbil

Well-Known Member
سلام مثل همیشه کارت عالیه
درمورد کارت هم یک پیشنهاد داشتم.
همیشه وقتی اسم یک مزرعه میاد همه یاد چندتا حیوون بیشتر نمی افتن.
1.سگ= نگهبان مزرعه
2.گاو =نماد قدرت
3.خروس و اسب =نماد زیبایی و غرور
4.گوسفند = نماد یک موجود بامزه و در عین حال درگیر روزمرگی
اما نظر من این هستش که یک کارکتر ه غیر اینها داشته باش تا کمی کارتو خاص تر بکنه.
مثلا یک جوجه اردک که هنوز نصف بدنش تو تخم هستش و همیشه با اون همه جا میره و واسه همه دردسر درست میکنه اما مهربونه.
یا یک موش کور که همیشه از جاهایی سر در میاره که نباید دربیاره اما یکبار این اشتباهش به نفع همه تموم میشه در عین ناباوری
منظورم اینه که یک موجود انتخاب کن بزار تو جمع این حیوونها اما بر اساس خصلتش عمل کنه مثلا خر معمولا موجود خولی هستش و ....
موفق باشی جوان ترین جوانها
وااو:shock:
عجب پیشنهاد هایی واقعا کاملن و شخصیت های خیلی جذابیند.
حتما از توصیه هایی که گفتی استفاده می کنم
موفق باشید.:rose:

تو رو که می بینم یاد داداش کوچیکم می افتم دوس دارم مث اون بشی .............
ممنون از نظرت ولی بهتر بود بیشتر توضیح بدی.

:rose:

مسعود جون سلام :rose:

به نظر من دیگه همه خوب شناختن که کی هستی و چه قدر توانایی داری

فقط امیدوارم همینطور به کارت ادامه بدی و همیشه تو همه مراحل زنگیت موفق باشی

سن رو باید بزاریم کنار فقط مال تو شناسنامه است! اما از نظر شخصیت بخواهیم نگاه کنیم از نظر ما خیلی بزرگی . . .

موفق باشی دوست خوبم :wink:

Jackbil

Well-Known Member
تشکر از همه(;:rose:
مثل همیشه عال شده
لطف داری:rose:

مسعود جون سلام

به نظر من دیگه همه خوب شناختن که کی هستی و چه قدر توانایی داری

فقط امیدوارم همینطور به کارت ادامه بدی و همیشه تو همه مراحل زنگیت موفق باشی

سن رو باید بزاریم کنار فقط مال تو شناسنامه است! اما از نظر شخصیت بخواهیم نگاه کنیم از نظر ما خیلی بزرگی . . .

موفق باشی دوست خوبم
ممنون محمد عزیز:rose:
از لطفت مچکرم.:)

:rose:

آخرین ویرایش:

arminAnim

کاربر متخصص
سلام

در ادامه ی صحبتمون ، راستش در حال حاضر نظری نمی شه داد. باید مشخص باشه که هدف کار ت دقیقا چی هست؟ آیا برای جشنواره می خوای این کار رو انجام بدی ؟ یا قصد داری در آینده به صدا و سیما کار رو بفروشی؟آیا نمونه کاری بر توانایی هات قراره باشه؟ یا اینکه صرفا یک کار شخصی و تجربی هست ؟ تا دقیقا هدف نهایی کارِت معلوم نباشه ، نمی شه پیشنهادات زیادی داد...

فقط اون پیشنهادی رو که خصوصی بهت گفتم اینجا هم می گم؛ کارهای در دست انجام خودت رو تا قبل از اتمام به نمایش نگذار.

یکی از مهم ترین دلایلش هم اینه که لذت کار شخصی به شخصی بودنشه. اینکه از ریزترین تا بزرگترین جزئیات و محتویات کار زاده ی ذهن خودت باشه، در غیر این صورت نه لذت بخشه و نه ارزشمند

Jackbil

Well-Known Member
سلام

در ادامه ی صحبتمون ، راستش در حال حاضر نظری نمی شه داد. باید مشخص باشه که هدف کار ت دقیقا چی هست؟ آیا برای جشنواره می خوای این کار رو انجام بدی ؟ یا قصد داری در آینده به صدا و سیما کار رو بفروشی؟آیا نمونه کاری بر توانایی هات قراره باشه؟ یا اینکه صرفا یک کار شخصی و تجربی هست ؟ تا دقیقا هدف نهایی کارِت معلوم نباشه ، نمی شه پیشنهادات زیادی داد...

فقط اون پیشنهادی رو که خصوصی بهت گفتم اینجا هم می گم؛ کارهای در دست انجام خودت رو تا قبل از اتمام به نمایش نگذار.

یکی از مهم ترین دلایلش هم اینه که لذت کار شخصی به شخصی بودنشه. اینکه از ریزترین تا بزرگترین جزئیات و محتویات کار زاده ی ذهن خودت باشه، در غیر این صورت نه لذت بخشه و نه ارزشمند
ممنون از دیدگاهت
من از قبل داستان و کاراکتر ها رو آماده کردم ,قصدم از گذاشتن عکس و نظر خواهی از دوستان این بود که دیگران هم شرکت کنند تا نتیجه جذاب تر باشه.
درمورد لو رفتن داستانها و... باید بگم که هیچ چیز از انیمیشن لو نرفته تنها یک کاراکتر.
من هم مدل بقیه ی کار های بلندر عمل کردم که تا اتمام کار همه مراحل رو به نمایش می گذارند و اینکار فکر نکنم جذابیت دیدن انیمیشن رو کمتر کنه.
لینک زیر مراحل ساخت پروژه ی جدید بلندر به نام mango است.(بسته ی آموزشی این انیمیشن به 5000 نفر پیش فروش شده)
http://mango.blender.org
به نظر من انیمیشن به کیفیتش بستگی داره نه از قبل نمایش دادن یا ندادن

آخرین ویرایش:

arminAnim

کاربر متخصص
شرایط هر پروژه فرق می کنه عزیز... دلیل نمی شه هر شرکتی هر کاری کرد ما هم اون کار رو بکنیم... چیزی که من بهت گفتم و در مورد کارهای این سبکی بنا به تجربه بود، حتی ساختن WIP هم بعد کار جذاب تر از قبلشه، چون اگر کار ِ خوبی باشه همه به WIP اون هم توجه می کنن، و اگر کار خوبی نباشه ساختن WIP هیچ کمکی به افزایش محبوبیت کار نمی کنه و ساختن WIP برعکس انتظار مخاطب رو هم بالا می بره و راضی کردنش سخت می شه. درضمن کاری که شما می کنی اصلا WIP نیست ، صرفا یک سری کاراکتر رو به سبک پیکسار و دریم ورکز و ... اون هم با استایل wall paper و نه حتی بصورت Model sheet به نمایش در آوردی. در ضمن خودت هم توی حرفات داری میگی که اونها کلی آموزش کار رو از قبل فروختن، پس معلومه هدفشون کسب درآمد از این کاره....

اگر قصد WIP ساختن داری، در قسمت مربوطه در سایت مجیدآنلاین قشنگ و مرتب از داستان شروع کن، مراحل طراحی شخصیت، (یا پیشرفت مدل شخصیت) ایده های اولیه، آزمونها و خطاها، استوری بورد، فضاسازی و... رو به ترتیب پیشرفت بگذار. مسلما اگر کیفیت مناسب داشته باشه جذب خواهد کرد اما بعد از این، دیدن کار اصلی جذابیت زیادی افزون بر WIP کار نخواهد داشت مگر اینکه داستان و اتفاقهای بسیار خوب و قدرتمندی اضافه بشه که در WIP اشاره ای بهش نشده باشه.

از استعداد و پشکاری که داری انتظار دارم کار خوب و موفقی بسازی

نکته برای تصحیح حرفهای خودم : به نمایش گذاشتن مراحل ساخت بعد از اتمام یک پروژه breakdown نامیده میشه نه WIP، گفتم اشاره کنم که دوستان به اشتباه نیافتن

آخرین ویرایش:

Jackbil

Well-Known Member
شرایط هر پروژه فرق می کنه عزیز... دلیل نمی شه هر شرکتی هر کاری کرد ما هم اون کار رو بکنیم... چیزی که من بهت گفتم و در مورد کارهای این سبکی بنا به تجربه بود، حتی ساختن WIP هم بعد کار جذاب تر از قبلشه، چون اگر کار ِ خوبی باشه همه به WIP اون هم توجه می کنن، و اگر کار خوبی نباشه ساختن WIP هیچ کمکی به افزایش محبوبیت کار نمی کنه و ساختن WIP برعکس انتظار مخاطب رو هم بالا می بره و راضی کردنش سخت می شه. درضمن کاری که شما می کنی اصلا WIP نیست ، صرفا یک سری کاراکتر رو به سبک پیکسار و دریم ورکز و ... اون هم با استایل wall paper و نه حتی بصورت Model sheet به نمایش در آوردی. در ضمن خودت هم توی حرفات داری میگی که اونها کلی آموزش کار رو از قبل فروختن، پس معلومه هدفشون کسب درآمد از این کاره....

اگر قصد WIP ساختن داری، در قسمت مربوطه در سایت مجیدآنلاین قشنگ و مرتب از داستان شروع کن، مراحل طراحی شخصیت، (یا پیشرفت مدل شخصیت) ایده های اولیه، آزمونها و خطاها، استوری بورد، فضاسازی و... رو به ترتیب پیشرفت بگذار. مسلما اگر کیفیت مناسب داشته باشه جذب خواهد کرد اما بعد از این، دیدن کار اصلی جذابیت زیادی افزون بر WIP کار نخواهد داشت مگر اینکه داستان و اتفاقهای بسیار خوب و قدرتمندی اضافه بشه که در WIP اشاره ای بهش نشده باشه.

از استعداد و پشکاری که داری انتظار دارم کار خوب و موفقی بسازی

نکته برای تصحیح حرفهای خودم : به نمایش گذاشتن مراحل ساخت بعد از اتمام یک پروژه breakdown نامیده میشه نه WIP، گفتم اشاره کنم که دوستان به اشتباه نیافتن
ممنون آرمین عزیز:rose:
اگه بخوام توضیحات wip رو قدم به قدم پست کنم مطمئنا برای خود انیمیشن وقت کم می آرم.
سعی می کنم انتظاراتتون رو بر آورده کنم .
هنوز در مورد اینکه بعد از ساخت چیکار کنم فکر نکردم شاید ببرم صبا یا ... نمی دونم.

آخرین ویرایش:

arminAnim

کاربر متخصص
می تونی یک سایت براش راه اندازی کنی، می تونی از هاستینگ های رایگان استفاده کنی. هر مطلبی که فکر می کنی جذاب هست رو اونجا بگذاری. اینطوری هم دیگه مجبور نیستی تا پایان کار همه چیز رو نگه داری و هم برای رزومه کاری آینده ات خیلی مفید خواهد بود.
در ضمن اگر قصد داری کار رو به صدا و سیما ببری حتما قبلش از لحاظ محتوی با یک متخصص مشورت کن. چون صدا و سیما همه چیز رو نمی پسنده. بنظر من چون این احتمالا اولین کار جامع و بلندت هست زیاد کار رو سفارشی یا صداو سیمایی نکن و صرفا به چشم یک تجربه بهش نگاه کن و کارِت رو برای مخاطب بساز نه ارگان و سازمان که پولی بابتش بهت بدن. اینطوری هم کارت یکدست تر می شه و هم تجارب خوبی در زمینه ی ارتباط با مخاطب به دست خواهی آورد. فقط امیدوارم این 5 قسمتی که گفتی خسته ات نکنه ، اگر مطمئن نیستی که انرژی اتمام کار رو داری یا نه، پروژه رو کوتاه تر و خلاصه تر انجام بده تا زودتر به نتیجه برسی. چون اگر قبل از اتمام کار خسته بشی و کار رو رها کنی خیلی لطمه به روحیه و انرژیت میزنه
متاسفانه توی ایران، بین پول درآوردن از انیمیشن و لذت بردن از انیمیشن فاصله افتاده که به انیمیشن ما ضربه زده

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا