پشتیبانی هاپو (انیمیشن مزرعه ی ما)

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.مثل همیشه کار خوبی شده.
یه نمونه ریگ شده و انیمیشن رو بزار ببینیم.چون تقریبا کم دیتیل هست تک شات زیاد کارو معرفی نمیکنه
بلندر توی زمینه مو و اینها توانایی داره؟

Jackbil

Well-Known Member
می تونی یک سایت براش راه اندازی کنی، می تونی از هاستینگ های رایگان استفاده کنی. هر مطلبی که فکر می کنی جذاب هست رو اونجا بگذاری. اینطوری هم دیگه مجبور نیستی تا پایان کار همه چیز رو نگه داری و هم برای رزومه کاری آینده ات خیلی مفید خواهد بود.
در ضمن اگر قصد داری کار رو به صدا و سیما ببری حتما قبلش از لحاظ محتوی با یک متخصص مشورت کن. چون صدا و سیما همه چیز رو نمی پسنده. بنظر من چون این احتمالا اولین کار جامع و بلندت هست زیاد کار رو سفارشی یا صداو سیمایی نکن و صرفا به چشم یک تجربه بهش نگاه کن و کارِت رو برای مخاطب بساز نه ارگان و سازمان که پولی بابتش بهت بدن. اینطوری هم کارت یکدست تر می شه و هم تجارب خوبی در زمینه ی ارتباط با مخاطب به دست خواهی آورد. فقط امیدوارم این 5 قسمتی که گفتی خسته ات نکنه ، اگر مطمئن نیستی که انرژی اتمام کار رو داری یا نه، پروژه رو کوتاه تر و خلاصه تر انجام بده تا زودتر به نتیجه برسی. چون اگر قبل از اتمام کار خسته بشی و کار رو رها کنی خیلی لطمه به روحیه و انرژیت میزنه
متاسفانه توی ایران، بین پول درآوردن از انیمیشن و لذت بردن از انیمیشن فاصله افتاده که به انیمیشن ما ضربه زده
حتما بعد از آزاد شدن وقتم یک سایت از کار هام درست می کنم که به عنوان رزومه ازش استفاده کنم.(مراحل ساخت انیمیشن رو هم حتما میزارم)
کاملا درسته, فکر کردن به اینکه صدا و سیما چی می خواد دست و پای من رو برای ساختن انیمیشن می بنده.( اگه خیلی بهش فکر کنم حتما دیوونه می شم)

ممنون از راهنمایی هایی که صادقانه در میان می گذاری :rose:

سلام.مثل همیشه کار خوبی شده.
یه نمونه ریگ شده و انیمیشن رو بزار ببینیم.چون تقریبا کم دیتیل هست تک شات زیاد کارو معرفی نمیکنه
بلندر توی زمینه مو و اینها توانایی داره؟
تشکر عارف عزیز:rose:
هنوز تولید در مرحله ی کاراکتر دیزاین هست و هنوز به انیمیشن نرسیدم.
مو یکی از کاملترین ابزار های بلندره!

پیوست ها

• ics8VeizJv9en.jpg
    ics8VeizJv9en.jpg
    482.7 کیلوبایت · بازدیدها: 12
آخرین ویرایش:

main

Well-Known Member
معلومه کاراکتر پرکاری بودهــ.
فوق العاده جذاب و شیرین شدهــ.
موفق باشی

Jackbil

Well-Known Member
از تمامی دوستانی که در این مدت من رو بین خودشون پذیرفتند و با راهنمایی های سازنده من رو به ادامه کار تشویق کردند تشکر می کنم.
متاسفانه من یک سال به اینترنت دسترسی ندارم و نمی تونم در خانواده ی صمیمانه ی مجید آنلاین فعالیت کنم.
تمام سعی ام رو می کنم که سال دیگه با دست پر و انیمیشنی خیلی خوب برگردم.

از همینجا با همه ی عزیزان خداحافظی می کنم و برای همه آرزوی موفقیت و پیشرفت دارم.

:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا