هاست پیشنهادی شما

کنجکاوی

New Member
سلام به دوستای عزیز میخواستم منو یه راهنمایی بکنید
من میخوام یه هاست بگیرم که حجمش صد مگابایت باشه و لینوکس باشه، همچین برای سایتی هست که روزانه شاید 200 بازدید داشته باشه یعنی بازدیدش بالا نیست.
بهترین و ارزونترین پلن پیشنهادی و شرکتش رو میشه لطف کنید بگید! :rose:

hdnsoft

Well-Known Member
شرکت پویاسازان هم هست
اما من بهت پیشنهاد میکنم دنبال ارزون نباش که دیوانه ات می کنه !
هر ارزونی بی علت نیست
من داشتم که میگم ....

کنجکاوی

New Member
دوستای عزیزی که راهنمایی کردن ممنونم!
بین همه‌ی شرکت ها میهن وب هاست مد نظر من هست اما طبق آماری که توی http://www.webhosting.info/ هست و پیشنهاد دیگر دوستان همچنین قیمت های میهن وب هاست (ارزون) آدم شک میکنه
به نظر شما چرا با توجه به این قیمت هم‌چین کیفیتی داره؟

ali abedian

Banned
من هاست لینوکس با فضای نامحدود و پهنای باند نامحدود با امکان قرار دادن 5 سایت مجزا و با سرعت بسیار مناسب این شرکت رو پیشنهاد میدم..
این هزینه به صورت ماهانه هست.. شما میتونی هر ماهی که راضی نبودی از سرویسش دیگه ادامه ندی
به تازگی رم سرویسهای هاست نامحدود رو هم بالا برده
یه سری به مشخصات سرور پرقدرتش بزنی متوجه میشی که چی میگم
من هاستهای متفاوتی رو از رایگان تا پولی مختلف امتحان کردم و الان از این شرکت بیشتر از دو سال و نیم هست که هاست گرفتم و کاملاً راضی هستم
میتونی خودت فقط برای یکبار امتحانش کنی
البته قیمتش 2 سال گذشته 4900 تومان ماهیانه بود ولی خب با افزایش قیمتهای سراسری که دامنه های .com هشت هزارتومانی به 22 هزارتومن رسید این شرکت فعلاً داره این سرویس رو با مبلغ حدود 8 هزار تومان ارائه میده به صورت ماهیانه که البته هر ماه با افزایش یا کاهش قیمتها این تعرفه تغییر میکنه که چند روز پیش داشتم صحبت میکردم با بخش فروشش میگفتن که قیمتها داره پایین میاد

به هر حال پیشنهاد من این شرکت هست و مطمئن باش هم از سرویسشون و هم از پشتیبانیشون راضی میشی، از لینک زیر اقدام به ثبتش میتونی کنی
ثبت هاست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Cisco

مدیر انجمن
دوستان از میهن وب هاست داشتن و راضی نبودن .
باید ببینین حجم صفحات سایتتون چقدره و گرنه همینجوری بگیم 200 نفر روزانه نمیشه حساب کرد چقدر پهنای باند نیاز دارید.

ali abedian

Banned
والله منم خواستم بگم .. اما یه بار قبلاً گفته بودم در مورد آقا سعید در همین انجمن که منجر شد به اینکه این اکانتم برا همیشه بسته بشه و با لطف خانم ماندانا دوباره اکانتم برگردونه شده.. الانم ترسیدم بگم ولی خب حالا که میبینم آقای دستیار مدیر انجمن اینو مطرح کردن ، پس بنده هم طی تجربه ی قدیمی ای خودم و برای اینکه این دوست خوبمون بهترین تصمیم رو بگیرن، باید بگم که بنده هم سابقاً از خدمات این نماینده ی هاستینگ راضی نبودم و البته همیشه یادتون باشه که به هیچ وجه شما نمیتونید هاست با سرور خوب رو با این قیمتها پیدا کنید و اگر هر جایی دیدید باور نکنید چون دو حالت داره یا طرف با پول بادآورده اینکارو کرده و براش پول و سود اهمیت نداره و یا اینکه طرف به قصد جمع آوری اطلاعات از کسانی که روی سرورهاش فایل میذارن اقدام به ارائه هاست خوب با قیمتهای پایین و عجیب غریب کرده..

پس هاست خوب اگه بخوای باید پول خوب هم براش در نظر داشته باشی

در دو پست بالاتر من پیشنهادم این سایت و سرویسهاش بوده
و الان هم مجدداً همین سایت رو بهتون پیشنهاد میدم ت ازش هاست بگیرید
ثبت هاست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saber2008

Member
مایا هاست

من چند ساله گرفتم تا حالا راضی بودم در ضمن قیمت هاش هم معقولانه هستش و مهمتر از آن سیستم تیکت آن هست که تمامی سوالات شما و مشکلاتتان را بررسی و جوالب می دهند .

hdnsoft

Well-Known Member
من سرور پارس خیلی فوق العاده ان
از لحاظ پیشتیبانی ، همیشه در دسترس اند !
مشکلی پیش بیاد قبل اینکه تیکت بزنین ، حتی تلفنی هم انجام میدن و بعد شما تیکت رو زدین هم نزدین :دی
سرعت و آپ تایمشون هم عالیه
قیمت هاشون هم مناسبه

Nermia

New Member
ما هم در خدمت هستیم! اگر مایل بودین میتونم مشتری های فعلی رو معرفی کنم که ازشون درباره پشتیبانی و ... تحقیق کنید!

Nermia.com

جدیدترین ارسال ها

بالا