هاست پر سرعت و پهنای باند بالا می خواهم برای گالری عکس، قیمت بدین

persianebay

Active Member
همه ی هاستینگ هایی که گرون می دن،سرویسشون خوب نیست ولی تمام هاستینگ های خوب گرون،یا حداقل قیمت نرمال میدن.
گرون بودن تضمین خوب بودن نیست،ولی لازمه ی خوب بودنه...

تقریبا با شما موافق هستم خیلی از این گروهها فقط ریسلر معمولی هستند بدون فضای کار و کارمند و ساپورت خوبی ندارند و از جواب دادن به سوالات معمولی در باره مشکلات سرور هم حتی درمانده هستند

تجربه ثابت کرده من هروقت یه پست زدم اون تاپیک واژگون شده
امیدوارم این دفعه استثنا بشه
---------
دوست عزیز ...کسی با این شرایط هیچوقت برای بازاریابی کارش به اینجا کشیده نمیشه
یعنی اصلا وقت نمی کنه!

دوست عزیز
از کی تا حالا مدیر یه سایت هاستینگ بازار یابی میکنه که من بکنم !
من اینجا دیدیم نوشته قیمت بدین قیمت دادم . زمین و زمان میگن که ارزون میدی رسلر هستی و از این چیزا !
جالبه !

ا

قیمت پهنای باند و سرور و ... دست همه هست.شما نمی تونید از یک حدی پایین تر بیایید.واقعا ممکن نیست.یک حد قیمتی وجود داره.می شه همون خیار رو کیلویی 10 تومن(یک تومانی) داد؟ نه! چون خرج کود،زمین،آبیاری و ... بیشتره و مهمتر از همه،زحمت کشاورز چی میشه؟
همه می دونیم برای ارائه سرویس خوب باید زحمت اساسی کشید.شما نمی تونید این مراحل رو دور بزنید و بگید قیمت رو می تونیم این قدر پایین بدیم.

همه ی هاستینگ هایی که گرون می دن،سرویسشون خوب نیست ولی تمام هاستینگ های خوب گرون،یا حداقل قیمت نرمال میدن.
گرون بودن تضمین خوب بودن نیست،ولی لازمه ی خوب بودنه...
ا دوست عزیز
کی تعیین میکنه که چی لازمه خوب بودنه ؟
اصلا هاستینگ کجا خیار کجا ؟ خیار بهش اب و کود بده و برو / ولی سرور مدیریت میخواد بک آپ میخواد / مثل خیار نیست که ........
بماند
تجربه خوبی شد.
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

turest

New Member
بخشید اگر من مثلا روزی 15000 هزار بازدید داشته باشم به چه قدر پهنای باند نیاز دارم

2000 مگابایت فضا
پهنای باند نامحدود
پشتیبانی 24 ساعته
مانی بک 45 روزه
انعقاد قرارداد به صورت حضوری در دفتر ما در تهران
همه چیز بی نهایت
سالیانه 50000 تومان موفق باشید

77305400----021 www.ithost.ir

moniran

Member
سلام من 5 گیگ میدم با پهنای باند نامحدود از شرکت میهن هاست فقط 25 هزار تومان

جدیدترین ارسال ها