هاست پر سرعت و پهنای باند بالا می خواهم برای گالری عکس، قیمت بدین

Mrx

Active Member
اینا رو ول کنید !!!!!!!!!!!
هاست -> http://www.sepehronline.com
سرعت / کیفیت / ممتاز از همه ی هاست های دیگه ( تو ایرانی ها از همه بهتره )
rainbowf.gif

270.gif

webmizban.com

Active Member
2 گیگ هاست + 30 گیگ پهنای باند سالی 90 هزار تومان
2 گیگ هاست + 60 گیگ پهنای باند سالی 120 هزار تومان
همه چیز نامحدید

webmizban.com

Active Member
درود بر شما
چرا قیمت پیشنهادی شما نسبت به دیگر دوستان، بالاست؟

دوست عزیز قیمت پایین دلیل بر کیفیت و پایداری هاست نیست... شما که نمی خوایی کلی زحمت بکشی و بد چند ما هاست بپره یا رضایت شما رو جلب نکنه....پیشنهاد می کنم از هاستینگ های معتبر هاست تهیه کنید....

bia2pc

Member
کافیه یکی هاست بخواد 100 نفر میریزن کی پست میدن. :d
بابا یه بار قیمت و امکانات و بنویسید بره دیگه.

من موندم به خدا ! - دوستای خوبم - خودتون بازارو خراب کردید رفته - شما یعنی مفتی ساپورت خواهید کرد یه هاست رو تو طول سال ؟
هاست 90% هزینشو باید برا ساپورت بگیرین به خدا !
و گرنه یه Create New Account که کاری نداره !

حرفی ندارم !

من موندم به خدا ! - دوستای خوبم - خودتون بازارو خراب کردید رفته - شما یعنی مفتی ساپورت خواهید کرد یه هاست رو تو طول سال ؟
هاست 90% هزینشو باید برا ساپورت بگیرین به خدا !
و گرنه یه Create New Account که کاری نداره !

حرفی ندارم !
100% تایید می شه.
قیمت هایی که می دن،بعضی وقتها آدم براش این سوال پیش می یاد که سود که هیچ چی،خرج اتصال اینترنت خود یارو از کجا در میاد می یاد؟! یا صلواتی کار می کنن،یا فقط می فروشن و آینده ....... (که هاست خیار نیست که بدون خدمات پس از فروش هم بشه باهاش سر کرد...)

منتظر جواب منطقی هستم !

100% تایید می شه.
قیمت هایی که می دن،بعضی وقتها آدم براش این سوال پیش می یاد که سود که هیچ چی،خرج اتصال اینترنت خود یارو از کجا در میاد می یاد؟! یا صلواتی کار می کنن،یا فقط می فروشن و آینده ....... (که هاست خیار نیست که بدون خدمات پس از فروش هم بشه باهاش سر کرد...)
جالبه . اونور که میگی میگن گرون میگی . اینور میگن ارزون میدی
چه جوریه ؟
یعنی هرکی گرون تر بده پشتیبانیش بهتره ؟! یا مثلا سرور ی که داره حتما دو هسته ای هست ! اصلا سرور نمی خوابه ؟!
مثلا : 100 مگ 90.000 تومن
خوبه ؟!

آخرین ویرایش:
خیلی جالبه هر وقت من یه پست میدم پشتش بحث شروع میشه - حالا یامن از روی نادانی یه چیز میگم یا بعضی ها دلشون میخواد الکی مزه بندازن !

چه جوریه ؟
شما اصلا FREE بدین اگه کسی چیزی گفت !
بحث سر اینه که قیمت باید طبق کار و تلاش و زحمت باشه - کی میگه کار هاستینگ بی دردسره ؟ هر کی فکر کرده یه راه ساده برای درآمده - باید بگم سخت اشتباه میکنه ! ( مشتری نگه داشتن سخت تر از جذب کردنه )
یعنی هرکی گرون تر بده پشتیبانیش بهتره ؟! یا مثلا سرور ی که داره حتما دو هسته ای هست ! اصلا سرور نمی خوابه ؟!
به نسبت بله - هر سروری میخوابه ! با زدن یه :wink: STOP SERVICE
خوبه ؟!
کی میگه بده ؟ آره خوبه - به شرطی که ساعت 2 شب هم ساپورت کنید ! 4 تا مشتری اینطوری باشه 2 تا آدم استخدام میکنید ساپورت کنند - غیر از اینه ؟

جواب منطقی به سوال منطقی داده میشه !

یه چیز با حال
فرض کنید سایت بانک صادرات مشکل به هم بزنه - مثه الان که چند روز بخش حساب سپهرش وارد نمیشه !
یکی به حسابتون پول ریخته - برا 20 مگ هاستی که به فرض شما داردید به ایشون 2 هزار تومن - کارتتون رو بر میدارین میرین عابر بانک (اگه شتاب قطع نباشه ) و با این ترافیک و اینا تازه مثلا بگیم زود هم به مقصد رسیدین - ماشالا کرایه ماشین هم که با افزایش نرخ Benzeeen ( برا ف ی ل ت ر نشدن اینطوری نوشتم ) زیاد شده و ....

این میشه نمونه خیلی ساده ای از صحبت دوستمون:
قیمت هایی که می دن،بعضی وقتها آدم براش این سوال پیش می یاد که سود که هیچ چی،خرج اتصال اینترنت خود یارو از کجا در میاد می یاد؟!

webmizban.com

Active Member
اگر دقت کرده باشید معمولا" رسلر ها و هاستینگ های جدید و کم تجربه قیمت ها و پیشنهاد های باور نکردنی می دن که مشتری هاشون بعد از یک مدت می رن دنبال هاست دیگه....
بهتر یه کنترلی روی قیمت ها بشه....
که بعید می دونم این اتقاق بیفته....

1- در مورد پشتیبانی : 1- از سه کشور ایران - امریکا و ژاپن ساپورت صورت میگره.
2- در مورد قیمت انگار ایران قدرت پذیرش یه همچین قیمته کمی رو نداره و حتما باید دو سه برابر این بدیم
3- کم تجربه ؟ اگه به 5 سال سابقه تو ژاپن و امریکا میشه گفت بی تجربه و رسلر . شما درست میگید
واقعا خجالت داره :twisted:

2- در مورد قیمت انگار ایران قدرت پذیرش یه همچین قیمته کمی رو نداره و حتما باید دو سه برابر این بدیم
3- کم تجربه ؟ اگه به 5 سال سابقه تو ژاپن و امریکا میشه گفت بی تجربه و رسلر . شما درست میگید
واقعا خجالت داره :twisted:
تجربه ثابت کرده من هروقت یه پست زدم اون تاپیک واژگون شده
امیدوارم این دفعه استثنا بشه
---------
دوست عزیز ...کسی با این شرایط هیچوقت برای بازاریابی کارش به اینجا کشیده نمیشه
یعنی اصلا وقت نمی کنه!

سلام
منم به نوبه خودم به هرکی که حرف درست زده ، (البته بگم که به نظر شخص بده درست بوده) ازش یه تشکر کردم:D
دیگه حرفی ندارم
و فقط در آخر بگم که (خطاب به هاست فروش های محترم )
وقتی شما که هاستینگ با پشتیبانی ارائه میدی و واسه کارت ارزش قائل نیستی انتظار نداشته باش که کس دیگه واسه کارت ارزش قائل بشه:wink:

ali-msh

Member

دوست عزیز اگر کیفیت کارتون پایین نمیاد هیچ مشکلی نداره

اما شما حتی تو پست معرفی خودتون آدرس سایت هم نزده بودین

ما مشکلی با قیمت نداریم اما اینجا همه تو کار هاستینگ هستند و حداقل وبمستر حرفه ای هستند و قیمت هم معلومه ، ما بارها شاهد فعالیت هاستینگ های با قیمت پایین در این سایت بودیم ( مثلا 1 گیگ 10 هزار تومن زیاد گرون نیست ) اما خوب بعد از چند وقت خبری ازشون نبود

چه جوریه ؟
خوبه ؟!
اولا،من اصلا با شما بودم!؟ متن ارسالی بنده رو دوباره بخونید...ولی الان با شما هم هستم،با این قیمت:
پانزده گیگ فضا + سیصد گیگ پهنای باند ماهی 6000 تومان
ببینید،شما دارید میگید:
در مورد قیمت انگار ایران قدرت پذیرش یه همچین قیمته کمی رو نداره و حتما باید دو سه برابر این بدیم
قیمت پهنای باند و سرور و ... دست همه هست.شما نمی تونید از یک حدی پایین تر بیایید.واقعا ممکن نیست.یک حد قیمتی وجود داره.می شه همون خیار رو کیلویی 10 تومن(یک تومانی) داد؟ نه! چون خرج کود،زمین،آبیاری و ... بیشتره و مهمتر از همه،زحمت کشاورز چی میشه؟
همه می دونیم برای ارائه سرویس خوب باید زحمت اساسی کشید.شما نمی تونید این مراحل رو دور بزنید و بگید قیمت رو می تونیم این قدر پایین بدیم.

همه ی هاستینگ هایی که گرون می دن،سرویسشون خوب نیست ولی تمام هاستینگ های خوب گرون،یا حداقل قیمت نرمال میدن.
گرون بودن تضمین خوب بودن نیست،ولی لازمه ی خوب بودنه...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا