هاست نامحدود با قیمتی باورنکردنی !

djmohammad

New Member
hosting.jpg

اولین ارائه دهنده هاست نامحدود با قیمتهایی باور نکردنی مجهز به مالتی سرور...

هاست فایــــو

هاست فایــــو، ارائه دهنده سرويس هاي ثبت دامنه آني دامنه هاي بين المللي و داخلي ، ميزباني وب ايران و خارج از کشور ، سرورهاي اختصاصي و مجازي مطابق با استانداردهاي جهاني است . كليه سرورهاي از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرين تکنولوژي روز بهره مند است . بنابراين شما با ما آنچه را که از وب سايت خود انتظار داريد درمي يابيد . آخرين تکنولوژي سرورهاي ما موجب مي شود وب سايت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسيار بالا در دسترس بازديدكنندگان باشد
کليه سرويس هاي ميزباني وب و نمايندگي هاست فایــــو مبتني بر ساختار مالتي سرور مي باشد . در اين ساختار سرويس هاي مختلف يک وب سايت (مانند وب، ايميل، پايگاه داده و ...) بر روي سرورهاي مختلف نگهداري مي گردد . شما براي داشتن وب سايتي مناسب فقط چند كليك فاصله داريد ، به جمع بزرگ کاربران هاست فایــــو هاستينگ بپيونديد

پیشنهاد ویژه هاست فایــو با قیمت باورنکردنی فقط 9000 تومان ( تعداد محدود )

فضا: نامحدود
پهنای باند: نامحدود
Addon Domain: نامحدود
تعداد دیتابیس : نامحدود
پارک دامنه : نامحدود
سایر امکانات: نامحدود
استفاده از کنترل پنل cPanel
استفاده از وب سرور پرقدرت LiteSpeed
استفاده از اسکنر قدرتمند eXploit Scanner

تحویل فوری و بصورت آنلاین

سفارش

Host5.ir

من یه سوال برام پیش اومده, پهنای باند قبول ولی چه جوری فضا نامحدود؟ 1 ترا , 2 ترا اصلا 100 ترا اصلا نه 50000 هزار ترا ! هارد که نا محدود نمیشه بالا خره یه حجمی داره!!
دوست عزیز مردم رو ... فرض نکن :d تبلیغات به هر قیمتی ارزش نداره

djmohammad

New Member
شما دوست عزیز یا تازه واردین در این عرصه و یا ...

توضیح خاصی نمیدم فقط می تونید از سایت شرکت http://www.hostgator.com/ دیدن فرمایید ...

بقیه ماجرا رو خدتون متوجه خواهید شد ....

لطفا طرز برخوردتون رو هم در تاپیک ها بهتر کنید ... اینجا یک جامعه عمومی هست و کسی با کسی دعوا نداره ...

با تشکر : محمد عبدالهی مدیر فروش

www.host5.ir

djmohammad

New Member
توضیح دیگه ای هم که باید بدم اینه که این پلن های نامحدود مجاز به استفاده از تمامی منابع سرور نیستند و یک سری قوانین استفاده دارن . بنابراین از نظر فضا موردی پیش نمیاد....

تا کنون هم مشتریان ما راضی بوده و هیچ گونه مشکلی نداشته اند ...

لطفا طرز برخوردتون رو هم در تاپیک ها بهتر کنید ... اینجا یک جامعه عمومی هست و کسی با کسی دعوا نداره ...

منظور بدی نداشتم ولی خوب عجیبه این مدل تبلیغات, در هر صورت اگه فکر می کنید جسارتی شد من معذرت می خوام

djmohammad

New Member
منظور بدی نداشتم ولی خوب عجیبه این مدل تبلیغات, در هر صورت اگه فکر می کنید جسارتی شد من معذرت می خوام

خواهش می کنم .
خوب شرکت های مختلفی توی دنیا هستند که برای جذب مشتری بیشتر آفرهایی رو می گذارند البته به صورت تعداد محدود (همینطور که در پست اول اعلام شد ) و این خودش می تونه در پیشبرد اهداف یک شرکت موثر باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا