هارد ديسك

Mahdi1365

New Member
با سلام خدمت دوستان.
من يه هارد 200 دارم كه به اين صورت هستش كه در حالت هارد به هارد كار ميكنه يعني من به اين شكل كلي اطلاعات ريختم روش اما اونو تنهايي كه ميزارم رو سيستم ويندوز روش نصب منم نميشناسه اينقدر باهاش ور رفتم كه ديگه مجبور شدم اينجا عنوان كنم.
اگه ميشه راهنماييم كنيد.

آن باش كه هستي و آن شو كه توان بودنت هست.

Mahdi1365

New Member
ببين دوست عزيز در حالت هارد به هارد (رو يه سيستم كه هارد ديگه اي داره ميزارم) سيستم ميشناسدش مشكل نداره ولي تنهايي ميزارم روي سيستم كه بخوام روش ويندوز نصب كنم يا اصلا سيستمو بيارم بالا نميشه.
ميگه:please Insert A Disk Drive همچين چيزي.

the_king

مدیرکل انجمن
اول از وضعیت جامپر هارد دیسک و Master بودن آن مطمئن شوید. همچنین تنظیمات آنرا در BIOS سیستم بررسی کنید
تا به عنوان هارد دیسک بوت شونده تعریف شده باشد.
ثانیا باید مطمئن شوید که پارتیشنی که ویندوز را روی آن نصب کرده اید Active است و در هنگام بوت شدن انتخاب می شود.
نرم افزارهایی مانند PartitionMagic و خود DiskPart ویندوز می توانند Active و Inactive بودن پارتیشن را مشخص کنند.

می شه در مورد جامپر هارد یه کم صحبت کنید . من اصلا نمی دونم که جامپر رو باید توو کدوم یکی زد . اصلا چه فرقی داره که توو کدوم بزنیم . ممنون

emad_67

Member
می شه در مورد جامپر هارد یه کم صحبت کنید . من اصلا نمی دونم که جامپر رو باید توو کدوم یکی زد . اصلا چه فرقی داره که توو کدوم بزنیم . ممنون
روی خود هارد یه راهنمای کوچیک هستش که مشخص میکنه که چه جوری باید جامپر رو قرار بدی. طبق همون راهنما میتونی حالت های master و slave پیدا کنی.
مثلا این نمونه عکس رو ببین:
http://www.dancetech.com/aa_dt_new/...uild_pc_xp2000_maxtor_40gb_jumper_matchup.jpg

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا