هارددیسک‌های Seaagte در ایران

client

Member
پس از اینکه شرکت فورتکس در دبی با مشکلات مالی مواجه شد و شرکت MST نیز بدان سرنوشت شبه‌ناک در دبی دچار شد، هارددیسک‌های باکیفیت Seagate در بازار ایران بی‌صاحب شدند.

بازار هارددیسک ایران به‌ناگاه دچار یک وضعیت بحرانی شد، Seagate بی‌متولی شد، Maxtor با چیپ‌ست‌های nVIDIA با مشکل مواجه شد و مدتی توزیع هارددیسک‌های Samsung بی‌نظم شد.

این عوامل دست‌به دست هم دادند تا بازار سیستم‌دهی ذخیره‌ساز روزهای سختی را سپری کند.

اما توزیع به‌هنگام هارددیسک‌های توپ Hitachi توسط الماس و منظم‌شدن توزیع Samsung توسط سام‌سرویس امیدهایی را در دل زنده کرد.

چندی پیش باخبر شدیم که الماس‌آوران زحمت توزیع و گارانتی پنج‌ساله هارددیسک‌های Seagate را تقبل کرده است.

قیمت‌های عرضه‌شده نیز با قیمت اصلی آن وفق داشت که مایه خوشحالی و شعف ما و دوستان ما در بازار شد. به‌شخصه اعتقاد دارم و برای آن دلایلی دارم که کیفیت هارددیسک‌های Seagate و Hitachi در بازار کنونی از نمونه‌های Maxtor به‌مراتب بهتر و خرید آنها باصرفه‌تر است.

البته نسبت به Western Digital نظر مثبتی ندارم، اما این گفته دلالت بر رد کیفیت غیرقابل انکار مدل‌های Raptor این شرکت نخواهد داشت. Raptor گل سرسبد تمامی محصولات Western Digital است که آبروی این شرکت را نیز حفظ کرده است.

اگر قصد خرید هارددیسک دارید،‌ به‌عنوان گزینه‌های اول Hitachi و Seagate و در مرتبه بعدی Samsung را توصیه می‌کنم.

البته اگر پول خرید WD Raptor را داشته باشید آن را به‌عنوان گزینه اول پیشنهاد می‌ک

جدیدترین ارسال ها

بالا