نیاز به یک هدر برای سایتی با موضوع بهره وری

(azar)

Member
سلام

از بچه های با محبت انجمن فتوشاپ تقاضا دارم برای سایتی که در دست طراحی دارم (در خصوص مدیریت و بهره وری) یه هدر قشنگ و زیبا برام بسازند . خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید . بای

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آذر جان واسه طراحی مشکلی نیست ماشالا اون چیزی که اینجا زیاده طراح خوب و با سلیقه

منتها یه چیزی فکر نمی کنم که همه بچه ها با موضوع بهره وری و مدیریت و در واقع عکسها و تصاویری که شما مد نظرت هست آشنا باشن اگه میشه بگو که چه عکسایی رو می خوای توی کارت بکار بره تا ایشالا کمکت کنیم

راستی سایز Header رو هم بگو

(azar)

Member
سلام
و مرسي از كمكي كه ميخوايد لطف كنيد . هدر مورد نظرم عكسهائي از ساعت به معني استفاده بهينه از زمان و قلم كه شايد به معني مدير باشه و كلمه productivity يعني بهره وري و يا هر چي كه سليقه شما باشه. ممنونم

GFX Master

سایزش رو هم بگو تا شاید بتونم کمکت کنم

GFX Master

باشه آذر جون سعی می کنم واست یه طرح بزنم ایشالا خوشت بیاد ;)

GFX Master

راستی اسم سایتت رو نگفتی؟!!

GFX Master

مگه میشه ؟؟؟!!!!

Header بدون اسم سایت؟؟؟!!! Header رو درست می کنن که اسم سایت رو بنویسن

ولی عیبی نداره حالا من یه طرح می زنم با یه اسم همینجوری اگه از طرحش خوشت اومد بعدن اسمشو عوض می کنیم

GFX Master

آذر مطمئنی که سایزی که گفتی درسته؟؟؟؟!!!!

چون این سایزی که گفتی به نظر درست نمی یاد خیلی کوچیک میشه!!!

adame_haji

Member
ببخشید فضولی میکنم ها ولی 400 در 80 معقولانه هست چون برای صفحات اینترنتی معمولا 800 در 600 انتخاب کنن یا لینکه 800 در در هر عددی که بستگی به طول متون داره
ولی سارا خانوم جدیدا من میبینم که شما در امر طراحی و کمک کردن برای همه پیشقدم هستید و از این موضوع خیلی خوشحالم
یا علی

GFX Master

مرسی از توضیحی که دادی پس حالا که اینو گفتی یه کمک دیگه ای هم بهم می کنی؟

رزولوشینش رو چند بگیرم ؟ چون مثلاً من وقتی 300 dpi می گیرم هنوزم سایز کار کوچیکه و طراحی توش یکم سخت میشه!

در مورد اونی هم که گفتی کمک و این چیزا باید بگم که من از سایت مجید آنلاین و بچه های اون خیلی چیزا یاد گرفتم پس هر کاری هم که از دستم بر بیاد انجام می دم واسه سایت و بچه ها اگر چه خیلی خیلی وقت کم دارم !!!

adame_haji

Member
ببین سارا خانوم چون در نهایت کارو باید با اون ابعادی که گفتم بزاری البته فاینالشو
ببین شما میتونی تو هر ابعادی که خواستی طراحی کنی بعد اونو در سایز خواسته شده قرار بدی
مثلا اون header که برای اون یکی دوستمون زدید قشنگ هم شده بود روی 2480 در 354 تنظیم شده بود که با مشکلات سرعت اینترنت و استاندارد های صفحات وب همون 500 در 70 کافی بود براش البته بنا به درخواست طراف

ولی تو فتوشاپهای قبلی گزینه ای بود به نام anti-aliasing که با انتخاب اون بعد از ReSize شدن تصویر کمی بور میشد و عدم انتخاب اون این اتفاق نمی افتاد. که شما میتونستی اون رو غیر فعال کنی و مثلا یه پوستر ماشین رو به یه آیکون تبدیل کنی
ولی تو فتوشاپ های جدید من دیگه همچین چیزی ندیدم . مصل اینکه این anti-aliasing حذف شده

خب پس شما تو ابعاد بزرگ طراحی کن بعد سایزشو تغییر بده
مثلا همین آواتار خودتون 96 در 72 هست ولی قشنگ واضحه که عکستون چی بوده حتی جزئیاتش هم پیداست

یه نکته جالب من خودم قبلا برای اینکه کیفیت عکسام موقع کوچیک کردن عکس ککم نشه از Paint استفاده میکردم !!!!!!
از منوی Image گزینه Stretch & Skew رو انتخاب میکردم و عکسو کوچیک میکردم جالب اینجاست که کیفیت تصویر نسبت به ابعادش اصلا کم نمیشد
فعلا
یا علی

GFX Master

مرسییی از توصیحات خوبت

چشم همینطوری که گفتی عمل می کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا