نیاز به یک برنامه نویس پی اچ پی برای یک پروژه

سلام
من 60 درصد یک پروژه را تمام کردم و نیاز به یک برنامه نویس پی اچ پی دارم که بتونه پروژه منا تموم کنه این پروژه تو مایه های یه ای پی هست یا اگر دقیق تر بخوام بگم bidray.com. شما 3 تا4 روز واسه کامل کردن پروژه وقت دارید و به پایین ترین قیمت داده شده کار تحویل داده می شه! پول را توسط پی پال و ویزا و اگر هم خواستید بانک بهتون می تونم پرداخت کنم.
شما به مقداره کمی جاوا جاوا اسکریپت هم شاید احتیاج داشته باشید!
لطفا هر چه سریع تر اقدام کنید
ممنون

آخرین ویرایش:

tarhebartar

Member
توضیح کامل نیست , و اینکه قیمت پایین همیشه بهترین نیست !

یعنی هرچی مایه بدی همون قدر آش می خوری :lol:

میلاد

Member
سلام
این سایت یکی از منابعی هستش که میتونید توی اون پروژه مورد نظرتون را ارسال کنید و اگر کسی بتونه اونو انجام بده میاد و پیشنهاد میده.
موفق باشید

خوب تمامی توضیحات مورد نیاز توی فایل روی سایت خودم هم گزاشتم که راحت تر بتونید دانلود کنید(نتونستم ضمیمه کنم)
و اگر هم نتونستید اون فایل را بگیرید این زیر نوشتم :)

http://efreeauctions.com/efa.doc

ببینید وبسایت من یه چیزی تو مایه های bidray.com هستش کار این وبسایت اینه که می یاد یه وسیله را به عنوان جایزه قرار می ده و تنها کاری که کاربر برای برنده شدن اون باید انجام بده اینه که آخرین نفری باشه که بر فرض مثال دگمه(بید) bid را می زنه! (یک تایمر وجود داره که اون تایمر اگر صفر بشه, آخرین کاربری که دگمه را زده برنده می شه)
حالا ما دو مودل دگمه بید داریم یکی معمولی یکی سرعتی. وقتی دگمه معمولی زده می شه تایمر ریست می شه(تایمر 30 ثانیه هستش) و به 30 بر می گرده دوباره و وقتی دگمه بید سرعتی زده می شه تایمر به جای این که به 30 ثانیه ریست شه به 7 ثانیه ریست می شه و برای دیگران وقت کمتری را برای بید زدن می گزاره!
توی عکس زیر توضیح دادم که جریان چیه!
عکس ضمیمه اول (AuctionPageExample(
خوب ما 6 نوع مسابقه داریم یکی تمام روز هستش که از 6 صبح تا 12 شب هستش که 6 تا وسیله تو اون ساعت ها برای مسابقه قرار می گیره حالا اگر بر فرض مثال یک مسابقه زمانش تموم بشه( یعنی در این مورد از 12 شب بگزره) روی عکس بالا یک صفحه سفید (پنجره) باز می شه برای مزایده هرکی عدد بیشتری را گفت برده اون مسابقه و اون شی را(ولی از همه افرادی که اومدن یه عددی را گفتن اون تعداد بید را از دست می دن) این همون مس بید هست که اون بالا گفتم!
تو عکس زیر همه جزیات صفحه اول هست که باید درست بشه و همه نوع های مسابقه با ساعت هاشون هم هست

عکس دومی
بید در این بازی مثل پول می مونه! هر کسی تعداد محدودیش را داره!
خوب بعدش هر کاربری می تونه شی خودش را برای بازی بزاره.کاربر باید مشخص کنه که از کی شروع شه مسابقه!
این چیز های کلی هست و چند تام چیز جزعی من بقیه کار ها را کردم فقط این مونده و 2-3 تا چیز کوچولو که وقتی نمی گیره!
من همه صفحات دیگه را ساختم فقط می خوام یکم روی امنیتشون کار شه
لطفا پیشنهاد بدید

پیوست ها

• AuctionPageExample.jpg
    AuctionPageExample.jpg
    390.4 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • HomePagePreview.JPG
    HomePagePreview.JPG
    382.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

جدیدترین ارسال ها

بالا