نیاز به کمک فوری / پیتزا هایدا

Madison

New Member
سلام دوستان... چند وقتیه طرحی دستمه برای ست پیتزا فروشی "هایدا"
قراره طرحی که میزنم به اندازه کافی خوشمزه و لذیذ به نظر برسه و جنبه تبلیغاتی خیلی بالایی داشته باشه... اما متاسفانه به دلیل سخت گیری های بیش از حدی که به خودم تحمیل کردم، کار از دستم در رفته!!!
این تصویر قراره تابلوی مغازه بشه، اما متاسفانه پر از نقص و اشکالات جزئیه... میخوام اولا نظرتونو درباره ی لوگوی کار بدونم و بعد درباره ی کار هایی جزئی ای که باید روی کار انجام بدم...
ممنونم از همتون
88888.jpg

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
تصویر خیلی خوب و پرکیفیت هست اما
اون تیکه که نوشته شده هایدا خیلی خوانا نیست و باید دقت زیادی بشه تا مشخص بشه چی نوشته شده! (لوگو)
در کل به نظرم بد نمیاد
اما حتما منتظر نظرات بقیه دوستان هم باش
تا اگر اشکالب وجود داره کامل در بیاد و یه طرح پخته لذیذ چاپ بشه
موفق باشیـــــــــــــــــ:rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
علاوه بر چیزی که ممد در مورد لوگو گفت من فکر میکنم سمت چپ طرح کلا طرح رو خراب می کنه

اگر تو این نیمه طرح تجدید نظر کنی بهتره

ولی در مورد خوشمزگی طرح پیتزاها کار خودشونو کردن

mm88mm

Member
میتونی از اسم هایدا بصورت پنیر پیتزای ذوب شده استفاده کنی و برای نقطه ها سس قرمز :green:
یا کلا بکگراند سمت چپ رو بکنی پنیر پیتزای آب شده با کمی آویشن بصورت کیفیت بالا و اسم هایدا رو بصورت سس مانند روش بنویسی
رنگ سفید توی تابلو خیلی جذاب و شیکه شبا:paint:

rrss

Active Member
طرف راست تصویر رو که آدم نیگا میکنه گشنش میشه ، طرف راست که بنظرم عالیه ، ترکیب رنگیه طرفهای چپ و راست هم به هم خیلی نزدیکه ، به نظرم بجای کاشیهای طرف چپ از یه رنگ ساده یا گراد یانت نزدیک به رنگ سس پیتزا مث سس گوجه میتونه کارت رو را بندازه
در کل آقا ما گشنمون شد، عالی :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا