نیاز به مشاوره و راهنمایی برای انتخاب سرویس هاست !!

yasin308

Member
قبل از هر چیزی نظر شما رو در مورد نمودار زیر می خوام بدونم.

33culhh.png

اگر موفق به مشاهده تصویر فوق نشدید به سایت زیر برید و تصویر رو در صفحه اصلی مشاهده کنید.
http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR

و اما مورد مشاوره :
به نظر شما کدوم یکی از این سرور ها مناسب هستند. ازتون خواهش می کنم که بررسی کنید و جواب بدید و سعی در تبلیغ هاستینگ خودتون نداشته باشید.

MJ Rayaneh

Well-Known Member
به نظر من این نمودارها کاملا غلط هستند.
چون بعضی از هاستینگ هایی که در دو نمودار دیده میشوند، به هیچ وجه استانداردهای جهانی رو رعایت نمیکنند.

yasin308

Member
من اطلاع ندارم که چرا ouriran تو این لیست نیست.
اگه نمودار بهتری سراغ دارید لطفا معرفی کنید.

yasin308

Member
توجه

به نظر من این نمودارها کاملا غلط هستند.
چون بعضی از هاستینگ هایی که در دو نمودار دیده میشوند، به هیچ وجه استانداردهای جهانی رو رعایت نمیکنند.

این نظر شماست و باید براش دلیل قانع کننده ای داشته باشید. اگه دلیل معتبری دارید عنوان کنید.
ضمنا برای اینکه سو< تفاهم نشه باید عرض کنم که در صورت مراجعه به ادرس سایت که زیر عکس قرار داره به این نکته پی می برید که نمودار مربوط به تعداد دومین ثبت شده توسط این شرکت ها می باشد.

آخرین ویرایش:
این نظر شماست و باید براش دلیل قانع کننده ای داشته باشید. اگه دلیل معتبری دارید عنوان کنید.
ضمنا برای اینکه سو< تفاهم نشه باید عرض کنم که در صورت مراجعه به ادرس سایت که زیر عکس قرار داره به این نکته پی می برید که نمودار مربوط به تعداد دومین ثبت شده توسط این شرکت ها می باشد.

ببينيد اين نمودار فقط تعداد دامين هاي هاست شده بر روي سرور شركت ها رو ثابت مي كنه نه اعتبار اون شركت رو
مصداق كامل اين ادعا رو مي تونين در مشكلاتي كه پرشين وب براي مشتريانش درست كرد ببينيد كه توي اين امار از جايگاه نسبتا خوبي برخورداره!

oxygenws

Active Member
چه ربطی داره؟!!!! مگه این سایت استاندارد هم چک می کنه؟!!!!!!

ouriran چرا توی این نمودار ها نیست؟
دلیل نبودنش رو نمی دونم، اما بهتر که نیست، مزخرفند!!

نمودار مربوط به تعداد دومین ثبت شده توسط این شرکت ها می باشد.
ضمن تایید صحبت های آلما..... این تعداد مربوط به تعداد دامنه های جهانی (سری com و net و org و info و ...) هاست شده روی این سرور هاست که نسبتا دیر به دیر هم به روز میشه... (توجه کنید که این سایت دامنه هایی مثل ir رو پیگیری نمی کنه.)
این آمار رو از روی DNS ها در میاره و لاغیر.

مشاوره

به نظر من نام این سایتهایی که نوشته 100% اشتباه هست چون من 1-2 تا از اونها رو میشناسم که همه از دستشون ناراضی هستن.
این نمودار نومودار بهتربنها نیست.
نمودار بیشترین فروش است و سایتهایی که روی سرورشون میزبانی شده و یا دامین هایی که ثبت کرده اند نه کیفیت

به نظر من هر کسی که تبلیغ زیادی می کنه و بازار یک کشور رو به انحصار خودش در میاره(Pars Web)
دلیلی بر کیفیت محصولاتش نیست پارس وب با تبلیغات گسترده خودش در اتوبانهای تهران مجلات شبکه عصر رایانه و ...
خودشو به خوبی تو همه جا ،جا کرده ولی بی توجه به اینکه باید از لحاض کیفیت محصول نیز پیشرفت صورت بگیره...
یا مثلا همین Persian Web که همه از اوضاع احوالش با خبر هستیم!
پس دلیل نمیشه هر شرکتی که فروش بیشتری داره برتری بیشتری هم داشته باشه!!!

oxygenws

Active Member
به نظر من نام این سایتهایی که نوشته 100% اشتباه هست چون من 1-2 تا از اونها رو میشناسم که همه از دستشون ناراضی هستن.
این نمودار نومودار بهتربنها نیست.
نمودار بیشترین فروش است و سایتهایی که روی سرورشون میزبانی شده و یا دامین هایی که ثبت کرده اند نه کیفیت
من می گم چشش چپه، تو می گی طالبی دوست داره؟!!!! اصلا پست ها رو خوندی؟!!

yasin308

Member
خوب حالا پیشنهاد شما چی هست؟
لطفا دلیل و مدرک معتبر بیارین.
منطقی باشه.
ارزشمند.
ملاحظه هزینه و امکانات.
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا