نیاز به فلش کار بسیار بسیار حرفه ای ( مسلط به action script برای 3D )

grayfox

New Member
دوستان سلام

من برای انجام یک پروژه وب نیاز به یک فلش کار بسیار حرفه ای می باشم که توانایی انجام 3D در فلش با فایل های بهینه شده ( با حجم پایین ) را داشته باشد .
برای تماس با من با [email protected] می تویند اقدام کنید فوریه و زمان کم

corel

Active Member
با سلام

منظور شما از کار سه بعدی چی هست؟

چون باید اول دید اصلا چیزی که شما می گین ممکن هست یا نه؟!

تا جایی که من می دونم برنامه ای هست به نام swif (با swish اشتباه نگیرید!) که خروجی swf می ده اما محیط کاریش سه بعدیه.

منتها برنامه ساده ای هست و امکانات چندانی نداره و بیشتر روی متن و یا اشکال بسیار ابتدایی جواب می ده.

فایل خروجی اون رو هم می شه با اسکریپت loadMovie از داخل برنام فلش فراخانی کرد.

Security9776

Active Member
corel گفت:
با سلام

......

تا جایی که من می دونم برنامه ای هست به نام swif (با swish اشتباه نگیرید!) که خروجی swf می ده اما محیط کاریش سه بعدیه.

.......

سلام ؛
اسم این برنامه Swift 3D هست .
موفق باشید ، محسن

grayfox

New Member
عرض کردم فلش کار حرفه ای

دوستان عزیز سلام

اولا عرض کنم خدمتتون که بنده خودم هم فلش کار می کنم اگر هم اسمش رو بشه گداشت حرفه ای در یک پروژه ای بطور علنی کم آوردم یعنی نمونه ای که نشون من داده شده توی دنیا من ندیدم تا حالا فلش دیدی سه بعدی با حجم 10 کیلو بایت ؟؟؟ نه نگو نیست چون هست بنا به مسائلی بنده نمی تونم آدرس این نمونه فلش رو اینجا بذارم .خودم سوئیفت رو می شناسم اما منطور من کسی بود که با اکشن اسکریپت بنویسه نه گرافیکی چون اگر به سایت ماکرومدیا ( ادوبی جدید ) سر بزنید می تونید در قسمت آموزش های فلش این نمونه های سه بعدی رو ببینید
اگر کسی هست خبرم کنه !!

grayfox

New Member
پیشرفته تر

دوست عزیز سلام

از معرفی این سایت ممنون اما هنوز این به اون چیزی که من دیدم نرسیده بابا تورو خدا هرکی فلش حرفه ای بلده بیاد نشونش بدم اون چیزی رو که توی ذهنم دارم . ممنون

overcrash

Active Member
یه سوال
آیا نمونه ای که شما دارید (میخواهید) interaction هست یا حالت نمایشی داره؟
اگر اینتراکشن باشه یعنی با توجه به عمل کاربر یک عکس العمل نشون بده (مثلا راه رفتن یک آدم یا حرکت سایه و ...) کدنویسی هست که البته کار سختی و من نمیتونم. ولی اگه حالت نمایشی داره میشه با تنضیم جزییات و استفاده از برنامه های جانبی مثل پلاسما یک ماوی کم حجم زیبا درست کرد.
(اینو بیشتر به منظور روشن شدن کار برای اونهایی که میان اینجا گفتم)

grayfox

New Member
پاسخ

دوست عزیز اینتراکشن هم داره . ریزه کاری هم داره یک چیزه فوق العاده است باور کنید من خودم فلش هام حجم هاش خیلی پایینه 100کیلو 50 کیلو اما این شده 4 یا 10 کیلو بایت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shaki

New Member
دوست عزیز اینتراکشن هم داره . ریزه کاری هم داره یک چیزه فوق العاده است باور کنید من خودم فلش هام حجم هاش خیلی پایینه 100کیلو 50 کیلو اما این شده 4 یا 10 کیلو بایت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینی که شما میگین اگه زمانش زیاد نباشه امکان پذیره و کاری هم نداره . همون طور که خودتون میدونید action script هم هست. اکر مایل به همکاری هستید قیمت قطعی و میزان کارتون رو اعلام کنید تا با شما تماس بگیرم. لطفا با ایمیل شخصی من تماس بگیرید: [email protected]

MJBlaster

Member
Salam khobeed fekr mekonam en karo shoma ba passwande exe bashe aghar hastesh metonam nemonehaye bezaram ke adamo az pa dar miare filhaye exeye ke mahsole almaneiast vale SWF bayedee

سلام من سامان هستم
پست شما رو خوندم ودقیقا میدونم چی میخوای.من برنامه نویس حرفه ای فلش هستم و برنامه نویسی شبکه هم با فلش انجام میدم مثل
video conference
Audio conference
live chat
TV
و...
و در مورد چیزی که شما میخوای یعنی Direct3D تو فلش من میتونم کمکتون کنم.البته از این نمونها چند تایی نوشتم.
[email protected]
شماره تماس من: 44530750

آخرین ویرایش:

tafrehzan

Member
من مشکلی با این کار ندارم بصورت حرفه ای کار کردم سه بعدی هم انجام میدم با حجم پایین لطفا مبلغ پیشنهادی خود را ارسال کنید
ایمیل من [email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا