نیاز به طراح سایت کاملا حرفه ای

bahman.k70

Member
سلام مرسی از همه . طراح مورد نظر خیلی وقته پیدا شده لطفا پی ام ندید .
متشکر

1.5 میلیون برای اون سایت یا پرتالی که حالا قسمتی از اونو فقط توضیح دادین !
عزیزان برنامه نویس لطفا توجه داشته باشن به نرخ های قیمت !
ما که سگ خوری نمیکنیم. امیدوارم که بقیه هم ارزش کارشونو پایین نیارن.

bahman.k70

Member
ای جان ! عزیزم اون سایت خیلی وقته طراحی شده بارگذاری و یه سری کار دی
گه ش مونده . طراحش خیلی حرفه ای بود و از دستمزدش هم کاملا راضی .
حالا این وسط تو چرا خودتو اذیت میکنی !!:lol:

hoceyn

Active Member
علت نا رضایتی دوستمون اینه که بر خلاف شما که تو انقلاب صنعتی جا موندید وارد عصر اطلاعات شده و میدونه که قیمت اطلاعات چقدره. محض آگاهیتون بگم قیمت یه کارت ویزیت وکتور 500$ و یه سایت کامل حرفه ای با گرافیک غیر فلش 40,000$ . وقتی شما به قیمت 1500$ می بالی ، هر آدمی که وارد عصر اطلاعات شده از این موضوع رنج می بره. با احترام.

bahman.k70

Member
باشه ! فقط لطف کن اون (..)ی رو که بابت طراحی کارت ویزیت 500,000 میده معرفی کن تا اشنا شیم باهاش ! اخه حیفه همچین کسی !
یا اونی که 40 میلیون واسه یه سایت فلش میده . اونم تو ایران !
اینو واسه یکی بگو تو باغ نباشه یا از پشت کوه اومده باشه یا مثل همون 500ی گاگول باشه .
دادا ما خودمون جوجه رنگ میکنیم به نرخ قناری میفروشیم
الان هرکی پامیشه میگه خدای برنامه نویسیه ! با کلی ادعا !
بهرحال شما هم برید سراغ طراحی های 40 - 50 میلیونیتون . من بجای شما بودم الان پای کار طراحیو اینا بودم نه اینجا !
با احترام.

hoceyn

Active Member
برو این سایت قیمت نمونه آماده کارت ویزیتو ببین. فکر کنم قیمتم قدیمی بود الان قیمت یه کارت ویزیت مخصوص شما فقط فایلش 1500$ !!!
http://www.templatemonster.com/corporate-identity.php

اینم یه سایت استاتیک یک صفحه ای با قیمت $11,000 Buyout Price :
http://www.templatemonster.com/facebook-flash-cms-templates/33085.html

اگه به سفارش شما یک سایت راه اندازی بشه قیمت هر صفحه چیزی بین 1000 تا 10000 دلاره. ینو می تونید خودتون ببینید.

دقت کنید منظورم دانلود نیست. سفارشه. یعنی اینکه یا سایت رو فقط به شما بدن. یا اینکه بطور کامل راه اندازی کنن. در هر صورت قصد توهین نداشتم و هدفم آگاهی بود. بد نیست دم یه سری حقایق رو بدونه. البته به گفته شما اینجا ایرانه. جایی که هر کی می دونه باید کم پول بگیره و نادونا کم پول می دن و پولدار میشن. تو ایران آستان قدس رضوی و تامین جتماعی ثروتمند ترین کمپانی ها هستم تو آمریکا اپل و مایکروسافت!!! این فاجعه ای هستش که عدم پا گذاشتن تو عصر ارتباطات ایجاد میکنه که شما به یه نابغه ی برنامه نویس پیشنهاد یک دهم قیمت واقعی رو می دی. من با شما مشکلی ندارم. اما فرافکنی های کورکورانه عصبیم می کنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا