نیاز به برنامه نویس

pouyaz123

Member
یک گروه طراح وب در حال ساخت یک وب سایت سرگرمی ایرانی هستیم و به یک برنامه نویس با تجربه جهت همکاری نیازمندیم.
وب سایت ما حاوی مقدار زیادی ویدیو و عکس و مقاله خواهد بود که اداره محتوای آن بصورت کاملا پویا انجام خواهد شد.

بازدیدکنندگان قادر به ثبت نام و پست نظرات خود خواهند بود. نحوه پست نظرات با Forum یا Blog فرق خواهد داشت و بصورت YouTube یا http://omg.yahoo.com/janet-jackson-celebrates-in-style/photos/1452 خواهد بود که بازدیدکنندگان بتوانند برای هر ویدیو عکس یا مقاله در همان صفحه Comment بگذارند.
وب سایت ما حاوی تعدادی Panel خواهد بود که محتوای انها با چند tab تغییر میکند. مثل yahoo.com که در صفحه اول خود برای Video, Sports, Entertainment, Featured ... چند tab مختلف دارد.

قسمتهای مختلف وب سایت ما باید دارای قابلیت Search مخصوص به خود باشند.

اداره کنندگان وب سایت باید بتوانند با تغییر فایلهای XML محتوای وب سایت را به راحتی Update کنند.

هم اکنون دیزاین وب سایت در مراحل نهایی است و بزودی به یک برنامه نویس نیاز داریم. وب سایت ما از نظر حجم و محتوا و دیزاین همانند fancast.com می باشد.

کاندیدای مورد نظر باید واجد شرایت زیر باشد:
حد اقل ۳ سال تجربه کار حرفه ای
تسلط کامل به PHP, MySQL, Ajax, XML, ASP.net
داشتن نمونه کار جهت نشان دادن توانایی ها
دارای حد اقل مدرک لیسانس
تسلط نسبی به زبان انگلیسی

در صورت داشتن شرایت ذکر شده با ما تماس بگیرید یا همینجا پست کنید. تاریخ شروع کار اواسط فروردین خواهد بود

[email protected]

MAJOR

Well-Known Member
من هستم به PHP, MySQL, Ajax, XML, مسلط هستم و دیزاین هم توپ اگه خواستی همکاری کنیم به من اس ام اس بده
لیسانس هم دارم سابقه هم که فراونه
نمونه کارم خواستی برات می فرستم
09173142319

www.nero.ir

Member
تسلط کامل به PHP, MySQL, Ajax, XML, ASP.net
خوب asp.net یا php شما می خواین سایت رو با 2 تا زبان طراحی کنید چرا باید هر دو رو بلد باشه طرف؟

2 تا از نمونه کارای منم تو امضام هستش

pouyaz123

Member
ba khode programmer mashverat mikonim rajebe inke az che barnameyee estefade konim.chizi ke baraye man kheily moheme keifiate kare shomast va anjam dadan oon noktehayee ke dar bala goftam.
projeye bozorgy hast hamoon tor ke goftam daghighan ye chizi mesle www.fancast.com be alaveye inke dar har safhe hame betoonan comment bezaran baraye video/pictures/articles be sabke youtube.
age mitoonid email [email protected] bishtar dar moredesh sohbat mikonim.

جدیدترین ارسال ها

بالا