:: نیاز به اسکریپت مدیریت مقالات ::

perlinpars

Active Member
دوستان سلام

من به یه اسکریپت که بتونم مقالاتم رو انتقال بدم و قابلیت سرچ و یا دسته بندی داشته باشه و از همه مهمتر اینکه نیاز نباشه عکسهام رو آپلود کنم و بعد لینک بدم مثل word office که اگه متنی رو با عکس کپی کنی توش عکسها رو هم ذخیره میکنه این کار رو هم انجام بده احتیاج دارم.

تعداد عکسها تو مقالاتم زیاده و نمیشه اونارو دونه دونه آپ کرد اگه دوستان لطف کنن ممنون میشم.

perlinpars

Active Member
ممنون از بابت لینکتون.
خدمت دوست عزیز hba آمادش هم هست به وفور یه کمی گوگلینگ کنید بدست میاد.
مشکل من اینه که نمیشه متون رو کپی کرد و عکسهارو هم بیاره خودش ذخیره کنه. اما ورد این کار رو میکنه(میدونم تحت وب باید حتماً لینک داد.)اما سایت گوگل هم یه بخش آرتیکل داره که این کار رو میکنه و عکس رو از تو متن copy و past شده میگیره و ذخیره میکنه. من دنبال یه همچین سیستمی هستم.

hba

Active Member
نه این که می خواهی اماده اش نیست
درسته که گوگل داک هست ولی سورس که نمی ده

حالا اگه با گوگل کردن پیدا کردی خبرمون کن :d

perlinpars

Active Member
حتماً باش خبرت میکنم.
اگه پیدا هم نکردم سفارش میدم شما بنویسی :d

آخرین ویرایش:

ArYaIeIrAn

Member
من داشتما چون لازم نداشتم پاكش كردم يك ريكاوريي ميكنم كامپيوترم را شايد اومد

amir01

Well-Known Member
تا حالا اگه میخواستید بنویسیدش تموم شده بود...
نوشتنش خیلی سخت نیست. وقت آنچنانی هم نمیبره.
باز خودتون میدونید!

hba

Active Member
من نمي نويسم چون وقت براي اين كار هاي الكي ندارم
خودت بنويس كاري هم نداره text داخل area كه عكس هم توش اومده با لينمش رو بگير
يه http:// سرچ بكن توش هر چي بود رو كپي كن رو هاستت با اون لينك عوضش كن
تمام

oms_sos

Active Member
دوست عزيز به نظر من ورد پرس بتونه كارتو راه بندازه اما يه چيز ميمونه كه اونم عكس هست كه تو امكانات جديد وردپرس فكر كنم اينو گذاشتن كه عكس هم آپلود كنيد
www.wordPress.com

و يا اگر ميخواي وقتي درج مطلب را ميزني بتوني اونجا مستقيما آپلود كني و مستقيما هم استفاده كني اون وقت فكر كنم PHPNUKE چيز مناسبي باشه
www.phpnuke.ir

funpatogh

New Member
wordpress این کارو می کنه
اما اگه می خوای خودت بنویسی نیاز به html editor داری که صفحه رو کپی کردی تو ش خودش تبدیل به کد HTML میکنه

websamancom

Well-Known Member
با سلام
من فکر میکنم اگه بخواید راحت باشید از mybb استفاده کنید و اگر هم میخواهید به شکل سایت مقالات همکلاسی بیاریدش از جوملا استفاده نمائید.

جدیدترین ارسال ها

بالا