نیاز به اسکریپت برای ثبت اطلاعات

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
من به یه اسکریپت نیاز دارم که بتونه یه سری اطلاعات رو ثبت کنه البته منظور من صفحه ای با یه سری فرم و ... نیست بلکه این صفحه میتونه اصلاً محتوایی برای نمایش نداشته باشه
منظور من اینه که وقتی ما به این صفحه لینک میدیم و در ادامه آدرس URL یه سری پارامتر رو ذکر میکنیم مثل index.php?name=majid و این اسکریپت majid رو در دیتابیس ذخیره میکنه (در تیبلی بنام Name)
کسی میتونه در این زمینه بهم کمکی بکنه
ممنون

amir01

Well-Known Member
کمک؟ یا اینه کسی براتون بنویسه؟؟ :دی

کد:
$Name = $_GET['name'];
mysql_query("INSERT INTO `Name` VALUES ('".$Name."')");

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام دوست عزیز
بله حق با شماست :) چون من از برنامه نویسی تحت وب هیچی نمیدونم
در واقع من بیشتر با برنامه نویسی تحت ویندوز کار می کنم و این اسکریپت رو هم به این خاطر نیاز دارم تا بتونم از طریق برنامه وقتی به اینترنت متصل هستیم یه سری اطلاعات رو ارسال کنیم و در دیتابیس ذخیره بشه تا بشه بعداً از اون مثلاً برای نمایش در وبسایت استفاده کرد
البته اون چیزی من واقعاً بهش نیاز دارم یه خورده پیچیده تره !
به هر جهت از جوابتون کمال تشکر رو دارم, اگه می تونید در این مورد به من کمکی(!!!) بکنید واقعاً ممنونتون میشم
راستی همین الان که تو فروم چرخ میزدم به تاپیکی در مورد CMS تون که اسمش نسیم بود و ظاهراً به IranCMS تغییر نام داد میخوندم, ولی اصلاً نتونستم پیداش کنم چه برای دانلود و چه برای مشاهده دمو(البته به وبلاگت که فکرکنم با همون CMS خودت درستش کرده بودی سر زدم, وبلاگ زیبایی بود-ولی صرفاً یه وبلاگ بود نه یه CMS پیشرفته-تو اون تاپیک گفته بودین که لینک دانلود رو به ایمیل ارسال میکنین اگه هنوز هم موافق به انجام این کار هستین خوشحال میشم که CMS تون رو امتحان کنم)
ببخشید که وقتتون رو گرفتم

جدیدترین ارسال ها

بالا