نیاز به اسکریپت این سایت

hba

Active Member
اين برنامه اماده نيست
بايد خصوصي براتون نوشته بشه

meisam317

Member
نوشتن همچین سیستم واسه یه برنامه نویس کار سختی نیستش هزینه شم زیاد نمیشه

Patris Net

Member
ممنون از دوستان
به نظرتون كدوم سيستم مديريت محتوا را ميشه تا حد زيادي كاستومايز كرد كه شبيه اين سايت بشه ؟

1p30

Member
سلام
این سایت رو من طراحی کردم
و این سایت اولین سایت ایرانی هست که خدمات ویدیو آنلاین ارائه میده
و شما برای داشتن چنین سایتی باید هزینه زیادی بکنید
و اون دوستی هم که چنین حرفی زده اگه هم داشته باشه نسخه هاستینگ این نرم افزار هست که ماله چند سال پیشه و فکر نکنم اصلا کار هم بکنه ؟!
خود سورس این سایت هم بهت بدم نمی تونی اجراش کنی چون سرور اختصاصی و با تنظیمات خواص می خواد
موفق باشید .

1p30

Member
لطفا قوانین فروم رو رعایت کنید ......

آخرین ویرایش توسط مدیر:

milad72

New Member
لطفا قوانین فروم رو رعایت کنید ......

آخرین ویرایش توسط مدیر:

1p30

Member
به آقایی یاهوترور اگه اشتباه نکنم شما یوزر بودید تبریک میگم مدیر شدن شمارو هرچند شاید دیر شده باشه
برادر من یکی دیگه می یاد تیکه میندازه و مسخره می کنه یک بحث علمی رو منو رو ویرایش می کنی من خیلی جدی گفتم که اگه توانایی داری استخدام می کنم می تونید با یک سرچ آگهی هایی ایستگاه و ... من رو به بینید . اگه برای این بوده که حرف از استخدام زدم با یک تذکر ساده می تونستید یاد آور بشید .
شما نمی تونید همینطوری پوست من رو ویراش کنید دلیلش هم کارکتر ها به ربط اومده نا مفهوم هست
%u0646قض قوانین
منون میشم دلیل خدتون رو ارسال کنید
از همکاری شما تشکر می کنم

milad72

New Member
به آقایی یاهوترور اگه اشتباه نکنم شما یوزر بودید تبریک میگم مدیر شدن شمارو هرچند شاید دیر شده باشه
برادر من یکی دیگه می یاد تیکه میندازه و مسخره می کنه یک بحث علمی رو منو رو ویرایش می کنی من خیلی جدی گفتم که اگه توانایی داری استخدام می کنم می تونید با یک سرچ آگهی هایی ایستگاه و ... من رو به بینید . اگه برای این بوده که حرف از استخدام زدم با یک تذکر ساده می تونستید یاد آور بشید .
شما نمی تونید همینطوری پوست من رو ویراش کنید دلیلش هم کارکتر ها به ربط اومده نا مفهوم هست
%u0646قض قوانین
منون میشم دلیل خدتون رو ارسال کنید
از همکاری شما تشکر می کنم
من خودم شرکت و گروه دزاین دارم .
آخه تو کی هستی که بتونی و به من بگی بیا استخدامت کنم
ای وای مردم از خنده :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

1p30

Member
جواب لحن حرف زدتون رو نمیدم !!!
بزرگترین شرکت ها هم توسط شرکت های دیگه خریده میشن و کارمنداشون استخدام میشن
لطفا بحث تاپیک رو منحرف نکنید اگه خسومت شخصی باکسی دارید انجام جایی اینکار ها نیست با تشکر من این بحث رو دیگه ادامه نمیدم و هنوز منتظر آقا یاهو ترور هستم که جواب بنده رو بدیدن.
موفق باشید

salarjoon

Member
سلام دوستان
نیاز به اسکریپت این سایت دارم

http://www.alaviboroujerdi.com/

فارسی و انگلیسیش فرقی نمی کنه ! (ترجیحاً فارسی)

ممنون از لطف دوستان

آقایون صلوات شکی در توانایی های شما نیست اما خیلی از بحث منحرف شدید اگه کاری از دستتون بر میاد واسه این دوستمون بکنید یا علی اگه نه هم لطفا از بحث خارج نشید .

اما راستش دوست عزیز سایت واسه من بالا نیومد ولی اینتور که فهمیدم ویدئو آنلاین هست . راستش اسکریپت خوب واسه این زیاد هست و سر فرصت میتونم معرفی کنم و لی اکثرا نال شده هستن . اگه خواستید بگید تا بزارم .

به قول سالار جان شمام دیگه با یه صلوات ختمش کن ( به خصوص شما میلاد جان ، این کارا از یه مدیر برجسته ی p30vel بعیده:rose:)

atk

Active Member
من از مدير انجمن خواهش مي كنم كه اين تاپيك را قفل كند:mad:
به جايي كه به سوال ديگران پاسخ دهند تبديل شده به جايي براي ...... .

يا علي

1p30

Member
جواب ایشون داده شده است و یک تاپیک تخصصی هم در همین زمینه زده شده در مورد پخش آنلاین فیلم که می تونید از اون استفاده کنید .
من به عنوان برنامه نویس و ... سایت مورد بحث ، تکلیف خودم دونستم که جواب تاپیک رو بدم وگرنه بیکار نیستم نظرات دیگر دوستان هم ارزشمند هست
موفق باشید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا