نیازمند یک همکار فلش کار

siavashmusic

Active Member
سلام دوستان

من به یک فلش کار نیاز دارم کسی که به کارش وارد باشه
جرییات رو نمیگم چون نانونگ لی نمخوام باشه فقط ایده داشته باشه و بتونه ایدشو اجرا کنه
همینجا پی ام بدین لطفا

YTERROR

Active Member
من هستم فقط بیشتر توضیح بده برای جه کاری و چه محلی اگه تویی پیام شخثی هم گفتی گفتی

mersiuse

Member
من هستم فقط بیشتر توضیح بده برای جه کاری و چه محلی اگه تویی پیام شخثی هم گفتی گفتی

AMiR

Active Member
سلام

منم هستم ، فقط اگه بيشتر توضيح بدي ممنون ميشم

siavashmusic

Active Member
تشکر از دوستان

من کارم طراحی وب هست و چند تا سفارش دارم که نیازمند فایل فلش با یه سری مشخصات خاص هستم
همون طور که میدونید فلش کار هم زیاده و هم کار درست توی این قسم فراون هست حتی رفیق ها و هم شهری های هنرمندی دارم که کارشون همینه اما وجود یه سری مسایل من رو وا داشت تا با غریبه ها کار کنم که دلیلش بمونه من خودم فلش هم کار میکنم اما نه حرفه ای پس نیازمند یه فلش کار حرفه ای هستم مسایلی که واسم مهم هست اینه موارد هستن
1) اخلاق واسم خیلی مهمه البته توی این زمون کار ارزش زیادتری داره ولی در مورد من فرق میکنه شخصیت هنری برام خیلی مهم هست
2)دوست دارم واسه بالا رفتن سطح کیفی و کمی کارها که با نام گروهی منتشر میشه کار کنیم نه پول مسایل دیگه
3) ارزش و بهای هر کار رو در ابتدا خدمت دوستان عرض میکنم قیمتی که میپردازم در رد و قبول شما مختارید
4)پرداخت پول امکان داره دیر و زود بشه دوست ندارم این مسله برای کارمند یه دقدقه بشه

حالا هر کس با شرایط هماهنگ هست برام پی ام بزاره یا علی

YTERROR

Active Member
مشکلی نیست اگه دوست داری همکاری کنیم بگو و نمونه کارها هم فکر کنم دیده باشی چند تاشو و تویی سایت هم می تونی ببنی و نحوه کار هم بهتره با شخص مورد نظر بگی نه در ملاعام اگه خواستی از طریق پیام شخصی تماس بگیر تا بیتشر آشنا بشیم

mehdi3d

New Member
آقا منم شاید بتونم کمکت کنم ID/yahoo:mehdivoicer7

آخرین ویرایش:

corel

Active Member
با سلام

اینم ایمیل بنده:

[email protected]

ایمیل رو بیشتر از مسنجر چک می کنم(گفته باشم!)

ببینم! نکنه این پست دیگه خیلی قدیمی شده ها؟

طرفتونو پیدا کردین؟

جدیدترین ارسال ها

بالا