نیازمند طراح و گرافیست حرفه ای وب سایت

MohajerX

New Member
سلام.
من در حال راه اندازی یک وب سایت هستم. فایل توضیحات مربوط به این طراحی وب سایت هم آماده هست در صورتی که شما تمایل داشته باشید این طراحی رو به عهده بگیرید لطفا برای من پیغام خصوصی بفرستید یا در همینجا اعلام کنید تا من پیغام خصوصی برای شما بفرستم و توضیحات رو هم براتون ارسال کنم. در ضمن لطفا اگر واقعا طراح توانا و حرفه ای هستید تماس بگیرید. ممنونم.

d@nial

Well-Known Member
MohajerX گفت:
سلام.
من در حال راه اندازی یک وب سایت هستم. فایل توضیحات مربوط به این طراحی وب سایت هم آماده هست در صورتی که شما تمایل داشته باشید این طراحی رو به عهده بگیرید لطفا برای من پیغام خصوصی بفرستید یا در همینجا اعلام کنید تا من پیغام خصوصی برای شما بفرستم و توضیحات رو هم براتون ارسال کنم. در ضمن لطفا اگر واقعا طراح توانا و حرفه ای هستید تماس بگیرید. ممنونم.
بنده که در پرشین تولز جوابتون رو مجدد دادم، منتظر جوابم!

f_mostafa_f

Active Member
نمونه کار های ما رو هم خواستی ببین...
قیمت هامون زیاد بالا نیست...

YTERROR

Active Member
لطفا اگه می بینید یک نفر جواب ایشون رو داده بقیه پیشنهاد ندن و بزارن دانیال یا هر کس دیگه که نفر اول بوده به کار ایشون رسیدگی بکنه به این می گن همکاری

MohajerX

New Member
من فعلا دارم با آقای دانیال قضیه رو پیگیری میکنم. در هر صورت نتیجه رو اعلام میکنم.
ممنونم.

holisoft

Member
آماده ي همكاري

دوست گرامي سلام
اينجانب به طور حرفه اي آماده ي همكاري با شما در كليه ي زمينه ها هستم
در صورت تمايل با اين ايميل تماس بگيريد:
[email protected]

digitalBIZ

Member
از سایت و نمونه کارهام بازدید کنید .
من آماده طراحی برای شما هستم.

سلام
من هم در آموزش و ساخت CD Multimedia و Flash و Photoshop و html و ... فعالیت دارم. ( به صورت کاملا حرفه ای )

با CMS ها و Portal ها هم خیلی راحت کار میکنم.

البته در ضمینه شبکه هم فعالیت دارم + Microsoft Network

جدیدترین ارسال ها

بالا