نیازمند خرید هاست نامحدود + پهنای باند نامحدود

HamedPC

Member
من از ساپورت بلو هاست پرسیدم و گفتن با فروش به ایران هیچ مشکلی ندارند. ولی استفاده زا دامین ir موجب ساس شدن می شود.

vatanmusic

Well-Known Member
كساني را داشتيم كه حتي دومين هاشون ir نبوده ولي به مشكل بر خوردن

مثل اينكه همه يادشون رفته بلو هاست سايت نماينده ي فروشش را هم به خاطر ايراني بودن بست

www.aseman.us البته الان بازه ولي يكم سرچ بزنيد متوجه ميشيد كه با ايراني ها مشكل دارن

حالا ديگه خود دانيد

فکر می کنم برای هاست میتونی با قیمت های مناسب از میهن هاستینگ استفاده کنی . هم قیمت های خوب داره و هم پشتیبانی مناسب .

*farhad*

Member
بلو هاست دقیقا فقط برای ایرانی بودن من را بست و یک میل داد که گفت شما ایرانی هستید.

متن ایمیل را اینجا میزارم :

Dear Customer,
Thanks for contacting us.

We apologize for the trouble you've been having, but you have been suspended due to the fact of violation to section 13 of our Terms of Service. Which states:

PROHIBITED PERSONS (COUNTRIES, ENTITIES, AND INDIVIDUALS)

1. Sanctioned Countries. The government of the United States of America, through various of its offices and agencies, including but not limited to, through one or more Executive Orders of the President of the United States, through rules and regulations of the United States Department of State, Department of the Treasury, and Department of Commerce, has determined that, with respect to all or certain commercial activities that would otherwise occur between i) the United States, its citizens or residents on the one hand and ii) the governments, citizens, or residents of certain other countries ("Sanctioned Countries") on the other hand, said commercial activities are to be prohibited, embargoed, sanctioned, banned, and/or otherwise excluded. Sanctioned Countries presently include, among others, Balkans, Belarus, Burma, Cote d'Ivoire (Ivory Coast), Cuba, Democratic Republic of the Congo, Iran, Iraq, former Liberian Regime of Charles Taylor, North Korea, Sudan, Syria, and Zi!
mbabwe. "Sanctioned Countries" shall be deemed automatically to be added to or otherwise modified from time to time consistent with the determination(s) of the government of the United States, and shall include all other countries with respect to which commercial activities are prohibited, embargoed, sanctioned, banned and/or otherwise excluded by determination(s) of the government of the United States from time to time.
1. Each Sanctioned Country, all governmental, commercial, or other entities located therein, and all individuals located in any Sanctioned Country are hereby prohibited from registering or signing up with, subscribing to, or using any service of BlueHost.Com.
2. Each individual which is a National or Citizen of a Sanctioned Country is hereby prohibited from registering or signing up with, subscribing to, or using any service of BlueHost.Com, regardless of where said individual is located.
2. Prohibited Organizations/Entities. The government of the United States of America, through various of its offices and agencies, including but not limited to, through one or more Executive Orders of the President of the United States, through rules and regulations of the United States Department of State, Department of the Treasury, and Department of Commerce, has determined that certain organizations and/or entities (collectively "Prohibited Organizations/Entities" and individually "Prohibited Organization/Entity") are to be prohibited, embargoed, sanctioned, banned, and/or otherwise excluded from all or certain commercial transactions with the United States, its citizens and residents. The Prohibited Organizations/Entities are those as set forth in the applicable records of the government of the United States, including without limit those set forth at: http://www.ustreas.gov/ofac; and, http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/terror/terror.pdf, as sai!
d determinations and resulting records may be amended, updated, or otherwise modified from time to time.
1. Each Prohibited Organization/Entity is hereby prohibited from registering or signing up with, subscribing to, or using any service of BlueHost.Com.
3. Prohibited Individuals. The government of the United States of America, through various of its offices and agencies, including but not limited to, through one or more Executive Orders of the President of the United States, through rules and regulations of the United States Department of State, Department of the Treasury, and Department of Commerce, has determined that certain individuals (collectively "Prohibited Individuals" and individually "Prohibited Individual"), including without limit, certain Specially Designated Nationals are to be prohibited, embargoed, sanctioned, banned, and/or otherwise excluded from all or certain commercial transactions with the United States, its citizens and residents. The Prohibited Individuals are those as set forth in the applicable records of the government of the United States, including without limit those set forth at: http://www.ustreas.gov/ofac; and, http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/terror/terror.pdf, a!
s said determinations and resulting records may be amended, updated, or otherwise modified from time to time.
1. Each Prohibited Individual is hereby prohibited from registering or signing up with, subscribing to, or using any service of BlueHost.Com.

We can grant Cpanel access so that you are able to collect all your files and folders. You will just need to verify with either your account password or the last four digits of the credit card on file.
Thanks,​

چقدر ما باید بگیم هاست نامحدود یا حتی پهنای باند نامحدود وجود نداره؟!!!
شما این سروری که سایتتون روشه رو بگین چطوری فضای نامحدود به شما و 1000 سایت دیگه که روشه میخواد بده؟!
cpu :intel
ram:64 gb
hdd: 16 tb
bw : 1000 mbps dedicated
این مشخصاتی که گفتم یک ابر سرور هست و کمتر هاستینگی در جهان چنین سرورهایی دارند
حالا نهایت 16 هزار گیگابایت هاردشه و نهایت پهنای باندش هم 600 ترابایت
حالا این سرور رو بین حداقل 500 سایت تقسیم کن ببین واقعا بهت چیز نامحدودی میرسه؟
روی هاست برای شما یک محدودیت استفاده از منابع سرور مثل رم و سی پی یو و کانکشن های همزمان میزارن که شما یک هزارم اون چیزی رو که بلوهاست هم اعلام کرده نتونید استفاده کنید(به قوانین هاست حتما توجه کنید)
کمی فکر کنیم.... اگر هاست نامحدود خوب بود که بساط اینهمه سرور اختصاصی و وی پی اس و .... جمع میشد.

pardisgroup

Active Member
چقدر ما باید بگیم هاست نامحدود یا حتی پهنای باند نامحدود وجود نداره؟!!!
شما این سروری که سایتتون روشه رو بگین چطوری فضای نامحدود به شما و 1000 سایت دیگه که روشه میخواد بده؟!
cpu :intel
ram:64 gb
hdd: 16 tb
bw : 1000 mbps dedicated
این مشخصاتی که گفتم یک ابر سرور هست و کمتر هاستینگی در جهان چنین سرورهایی دارند
حالا نهایت 16 هزار گیگابایت هاردشه و نهایت پهنای باندش هم 600 ترابایت
حالا این سرور رو بین حداقل 500 سایت تقسیم کن ببین واقعا بهت چیز نامحدودی میرسه؟
روی هاست برای شما یک محدودیت استفاده از منابع سرور مثل رم و سی پی یو و کانکشن های همزمان میزارن که شما یک هزارم اون چیزی رو که بلوهاست هم اعلام کرده نتونید استفاده کنید(به قوانین هاست حتما توجه کنید)
کمی فکر کنیم.... اگر هاست نامحدود خوب بود که بساط اینهمه سرور اختصاصی و وی پی اس و .... جمع میشد.
خدا پدرو مادرت رو بیامرزه :neutral::rose:

اگر کمی به مسائل مربوط به هاستینگ توجه میشد و این قدر خامی و کم تجربگی مشتری دیده نمیشد کلماتی مثل نامحدود هم از صحنه هاست میرفت بیرون!
افسوس که بعضیامون تا 20 بار پامون توی چاه و چاله نیافته و به قدر 2 ماه پول سرور اختصاصی هدر ندیم درست نمیشیم.

galiver60

Active Member
چرا را دور میری و می خواهی پول بدی من بهت این پلان رو کلا رایگان تقدیم می کنم :
ما می توانیم هاست شما را تامین کنیم . کنترل پانل cPanel است و تمامی امکانات نامحدود ( به جز ادآن دومین - پارک دومین و ایمیل لیست ) فقط شما بایستی بنر ما را در تمامی صفحات سایت خود قرار دهید . اگر مایل بودید با من تماس بگیرید .
جزئیات بیشتر : http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=117158
آدرس سایت ما : http://iranoff.info

sistanahost

New Member
سلام دوستان
کی می گه هاست نامحدود وجود نداره ؟! لطف کنید اول تحقیق کنید بعد چیزی رو با قدرت بیان کنید !
سیستانا هاست در فروش ویژه خودش با سالی فقط 80000 تومان فضا + پهنای باند + امکانات + دامنه و... نامحدود ارائه میکنه .
دوستانی که شک دارن می تون تماس بگیرن تا به صورت رایگان البته فقط 10 روز بهشون هاست ارائه کنم اگه باورشون شد تمدید کنن .
http://www.sistanahost.com

A-750

Active Member
سلام دوستان
کی می گه هاست نامحدود وجود نداره ؟! لطف کنید اول تحقیق کنید بعد چیزی رو با قدرت بیان کنید !
سیستانا هاست در فروش ویژه خودش با سالی فقط 80000 تومان فضا + پهنای باند + امکانات + دامنه و... نامحدود ارائه میکنه .
دوستانی که شک دارن می تون تماس بگیرن تا به صورت رایگان البته فقط 10 روز بهشون هاست ارائه کنم اگه باورشون شد تمدید کنن .
http://www.sistanahost.com
لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارین

در ضمن من خودم هاست نامحدود میدم و شرایطش رو میدونم

یه ذره مصرف سایت بره بالا سر فشار به منابع - استفاده رم و موارد مشابه بسته میشه

و یا اجازه استفاده از لیچ رو نمیدید که با سرعت اینترنت ایران هیچ کس نمیتونه هیچی آپلود کنه

sasiran

Member
سلام

لطفا اگه میشه در مورد هاست نامحدود به بنده نیز توضیح دهید ، یعنی هارد دیسک نامحدود داره یا هر چقدر استفاده کنی و به مرز هارد برسی هارد یا حافظه اکسترنال اضافی وصل می کنند !!!

لطفا توضیح بدهید من هم بفهمم جریان از چه قرار است .

با سپاس از شما

آخرین ویرایش:

samkia1

New Member
هاست نامحدود www.shophost.ir

با سلام
من هاست نامحدود ويندوز از شاپ هاست خريدم ازش راضي هستم
نامحدود هاست +ترافيك نامحدود با دامين ميدهد 79000 تومان
سرعت سرورش هم خيلي بالا هست
ادرس آن اينه
www.shophost.ir

samkia1

New Member
سلام

لطفا اگه میشه در مورد هاست نامحدود به بنده نیز توضیح دهید ، یعنی هارد دیسک نامحدود داره یا هر چقدر استفاده کنی و به مرز هارد برسی هارد یا حافظه اکسترنال اضافی وصل می کنند !!!

لطفا توضیح بدهید من هم بفهمم جریان از چه قرار است .

با سپاس از شما

--------------------------------
من كه از شاپ هاست دات اي ار خريدم تا الان حدود 20 گيگ فايل روش ريختم ومشكلي نداشته است.
البته اساسا هاست هاي نامحدود براي سايت هاي شركتي و سازماني نبايد استفاده كرد!!!!!!!!!!
سايت هاي سازماني و شركتي بهتر هست از همين هاست هاي محدود استفاده كنند
www.shophost.ir

pardisgroup

Active Member
1. استفاده یه نفر دلیل نمی شه که همه بتونند استفاده کنند.
2. شما اگه زرنگی 20 گیگ فایل رو بیار شیر کن ملت بیاند دانلود کنند بعد به شما نشون بدیم چی می شه. وگرنه اگه 100 گیگ فایل بی ازار رو روی سرور اپلود کنی که معلومه اتفاقی نمی افته.

3. لطف کن از قسمت فضای استفاده شده در سی پنلت یه عکس بگیر ما ببینم که شما واقعا 20 گیگ فایل اپلود کردی.

parsaserver

Active Member
به نام خدا با سلام
درسته اصلا بی نهایت وجود نداره و نامحدود به این مفهوم هست که محدودیتی برای شما قرار داده نمیشه .
پیشنهاد من خرید پلان نامحدود زیر هست :

هاست لینوکس : فضا نامحدود / پهنای باند نامحدود / دومین نامحدود/ ایمیل نامحدود / دیتابیس نامحدود خلاصه همه چی نامحدود ! سالانه فقط 150 هزار تومان ماهانه 16 هزار تومان کنترل پانلCPanel 11.x

هرچند ها پلان های کوچکتری هم داریم .

درضمن شرکت ما ثبت شده هست در صورت لزوم و تمایل شما می تونیم با شما قرارداد رسمی ببندیم
ایمیل من : [email protected]

آی دی من در یاهو : [email protected]
اکانت تست
لطفا کلیک کنید
یوزر
democom
پسورد
test
البته اکانت تست آماده بالا نمایشی هست و برای تست واقعی باید دومینی معرفی کنید تا در سرور هاست شود .
به شما 7 روز هاست تست رایگان می دهیم تا کیفیت هاست رو تست کنید
موفق باشید

parsaserver

Active Member
در همه هاست های اشتراکی در همه سرورها استفاده از منابع محدود هست به 1 الی 2 درصد . دلیلش هم روشنه چون اسم هاست روی پیشونیش نوشته شده " اشتراکی " یعنی وقتی یکی هاست اشتراکی می خره در همه چیز با بقیه کاربرهایی که خرید هاست اشتراکی کرده اند سهیمه یعنی در " رم - سی پی یو - پاور و بقیه منابع .
کسی که می خواد مصرف بالایی از نظر منابع داشته باشه باید وی پی اس یا سرور اختصصای بگیره .
خوب نمیشه یکی بیاد مثلا سایتش 60 درصد رم رو اشغال کنه یا سی پی یو رو کلا اشغال کنه . خوب بقیه کاربرهایی که هاست اشتراکی خریده اند تکلیفشون چی میشه .
در مورد رپیدلیچ هم این اسکریپت لود سرور رو به شدت بالا می بره و فشار بالایی به سرور وارد می کنه روش های بهتری هم هست برای آپلود در هاست نامحدود . مثلا اسکریپت رپیدلیچ رو روی یه هاستی که از این اسکریپت پشتیبانی می کنه نصب کنه مشتری و از طریق اف تی پی ( از محیط خود این اسکریپت ) به هاست نامحدود انتقال بده .
از دوستان حاظر در این تاپیک می پرسم . دوستان اساتید آیا غیر اینه ؟

لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارین

در ضمن من خودم هاست نامحدود میدم و شرایطش رو میدونم

یه ذره مصرف سایت بره بالا سر فشار به منابع - استفاده رم و موارد مشابه بسته میشه

و یا اجازه استفاده از لیچ رو نمیدید که با سرعت اینترنت ایران هیچ کس نمیتونه هیچی آپلود کنه

samkia1

New Member
بچه ها من نمي خواهم از شاپ هاست تعريف كنم
ولي شاپ هاست واقعيت رو مي گه , مانند خيلي هاي ديگر در رابطه با هاست نامحدودخالي نبست كه بگوييد سرور براي آنهاست!
من از اونها پرسيدم نگفت سرور مال اونهاست و گفت ريسلر طرف خارجي هست!
و هاست هاي محدود بر روي سرور خودشان هست (همين حقيقت مهمترين چيز هست)

اساسا كسي در ايران پول نداره كه بخواهد يك ابر سرور راه بندازه و هاست هايي با نامحدود فضا ساپورت كنه !!!!!!!!
چون اگر چنين بود شركت هايي نظير هاست ايران ،ايران هاست و هاست پرتال ايران ,و ... اقدام به فروش مي كردند!

پس توجه نماييد در ايران هيچ شركت معتبري داراي سروري نمي باشد كه بتواند بالاي 10000 گيگ فضاي ديسك ارائه دهد.
در صورتي كه ابر سرورهاي شركت هاي خارجي به صورت شكبه متصل به هم هستند كه اگر فضاي ديسك يكي پر شد از فضاي ديسك ديگري استفاده مي نماييد و در اصل چند ابر سرور متصل به هم ساپورت مي شوند.

البته اين به آن معنا نمي باشد كه شما مي توانيد 10000 گيگ فايل براي دانلود بزاريد ! بلكه بر اساس يكسري شرايط و قوانين و الگوريتم ها كه در سايتشون هست مي توانيد استفاده نماييد

حالا يك نكنه هست كه من مي گم:
ملاك مقدار فضاي درج شده در پكيج نيست!!!! زيرا شخصي كه يه سرور كوچك هم داره (مثلا با فضاي 10 گيگ) مي تونه پنل تعريف كنه كه نشانگر نامحدود فضا هست!!! اما در واقع به صورت نمايشي نامحدود نشان مي دهد ، و زماني كه فضاي ديسك (10 گيگ سرور كه چندين كاربر از آن استفاده مي كنند )پر شود سرور دان خواهد شد.

پس دوستان عزيز مقدار فضاي نشانده در پنل مهم نيست!

حالا باز هم مي تونيد بريد سايت شاپ هاست از مديران آنها بپرسيد راهنمايي مي كنند
www.shophost.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا